Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2016'da Terazi Burcu

Terazi burcu 2016'da neler yaşayacak?

3,891
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Hint Astroloğu ve Yaşam Koçu

2016 yılı hareketli ve aktif olacağınız, birçok alanı ve işi bir arada yürütmek durumunda kalacağınız etkiler söz konusu. Bu yıl planlı olmak, organize hareket etmek özellikle yılın ilk yarısını iyi yönetmek, yılın ikinci yarısında başarılarınızı pekiştirmek adına önemli olacak. Gerek duygusal alanlarda, gerekse maddi alanlarda az ile yetinmek istemeyecek bir önceki yılın getirdiği durgunluğu veya kontrol edemediğiniz değişimleri bu sene iyi yönetme arzusunda olacaksınız. 

2015 yılında adımlar atarak, kendini geliştiren veya planlı hareket eden Terazi burçları için yılın ilk yarısında biraz daha sabırlı olmak kaydı ile sonuç almak ve ilerlemek daha kolay olacak. Bu sene için bilmeniz gereken en önemli nokta, sakin olmak, acele etmemek ve izleyerek, doğru zamanı iyi koordine ederek adım atmak olmalıdır. 

2016 yılının ilk çeyreği, özellikle Nisan ayına kadar olan dilimde hırslı ve atak hissedeceksiniz. Nisan ayına dikkat etmekte ve iyi yönetmekte fayda var. Mayıs ile Ağustos arasını ise temkinli ve planlı geçirin ve beklentilerinizi daha çok gezegen gerilemelerinin bittiği Temmuz ile birlikte hayata geçirmeye çalışın. Birçok gezegenin bir arada veya art arda gerileyeceği ilk yarıda ilerlemek herkes gibi sizin içinde çok kolay olmayacaktır. 

Gerileme dönemleri devam eden işleri ve eksikleri tamamlamak adına uygun olsa, yepyeni ve sonuçları uzun vadeye yayılacak iş ve planları aktive etmek adına çok da uygun değildir. Bu nedenle, içsel dürtüleriniz sizi harekete geçmeye itse de bu yıl bahar ve yaz aylarını Temmuz'a kadar olan dönemde dengede kalmaya çalışarak geçirmek doğru olur. Kişisel gelişim ve benzeri konularda uğraşılarınız varsa, unutmayın ki bu tip dönemler her zaman kendine yatırım yapanı, iş ve kişisel alanlarda eksiklerini tamamlayanları destekler. Yılın ilk yarısı eksik tamamlama, kendinizi yenileme ve ikinci yarısı ektiğinizi biçme dönemi gibi düşünülebilir. 

2016'da Terazi burcu aşk hayatı

Bekar Terazi burçları açısından bu yılın öne çıkan etkilerinden birisi sosyal konuların, sosyalleşmenin, arkadaş grupları ile yapacağınız temas ve organizasyonların sizin için yıl içinde daha vurgulu olması diyebilirim. Bu etkiler aynı zamanda arkadaşlarınız vasıtasıyla bir ilişkiye başlamanız veya çevrenizden daha önce dikkatinizi fazla çekmeyen birine ilgi duymanıza olanak sağlayabilir. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken, bilhassa Nisan ile Temmuz arası ilişkiler alanınızda hassas etkiler verecek olan enerjileri iyi yöneterek, ilişkilerde yılın ilk yarısında durumlara çok yönlü bakabilmeniz.

Bu yıl ilişkiler ve aşk adına yılın ikinci yarısı Temmuzdan itibaren dengeler yerine otururken, aşkta daha dengeli, esnek ve dikkat çekici olacağınız etkiler ve rahatlama söz konusu olacak. Özellikle Eylül ayında Venüs enerjisi desteğini de yanınıza alacak ve bu dönemde ilgi çekici olacak, fiziksel ve duygusal olarak kendinizi daha iyi ortaya koyabileceksiniz. Evlilik, beraberlik, ilişkide romantizm açısından Eylül ve Aralık ayları güzel fırsatlar ve destekler var. 

2016 yılının son çeyreği sizin için daha akıcı, rahat olurken, bahar ayları ilişkiler açısından duygusal olarak yoğun ve tutkulu olmanıza, ama bir yandan da partneri kontrol etme dürtüsünü yaşamanıza neden olacaktır. Yılın ilk dönemi duygusal iniş çıkışlara açık olacaksınız ve karşı taraftan ziyade kendinizi kontrol etmeye çalışmalı, gereksiz yüklerle kendinizi ve karşı tarafı yıpratmamalısınız. Bu etki her iki taraf için geçerli olsa da, kadın Terazi burçları açısında biraz daha vurgulu olacak.

2016'da Terazi burcu kariyeri ve parasal durumlar

2016 yılının ilk çeyreği, Mart'a kadar olan dönemde yönetsel konuları, liderlik etme yetenekleriniz, bir ekibi veya işi yönetme ve idare etme alanlarında aktif olacak, hızlı düşünerek, çabuk ilerlemek isteyecek, sonuç odaklı olacaksınız. Bu noktada dikkat etmeniz gereken, bilhassa maddi alanlar, satış ve pazarlama konuları, reklam ve halkla ilişkiler, iletişim ve hizmet sektörü alanlarında yönettiğiniz konularda şartlar ile beklentileriniz veya hedefleriniz birbirini tutmaya bilir. 

Yılın ilk yarısı önemli alanlarınızı etkileyecek olan Mars transitleri sizi düşünmeden hareket etmeye, ilginizin çabuk dağılmasına, başlangıçta ki motivasyonunuzu çabuk kaybetmeye neden olabilir. Bu nedenle yılın ilk çeyreği ağırlıklı olmak üzere, Temmuz'a kadar olan dönemde sağ duyulu ve çok yönlü bakarak hareket edin ve radikal kararlar almamaya çalışın. Bu süreç daha çok izleme ve düşünerek hareket etmeyi gerektirmekte. Şartlar değişime açık, koşullar sizin dışınızda nedenlerle farklı yollara geçme eğiliminde ki projelerinizde ve maddi yatırımlarınızda B planı geliştirmeniz ve temkinli ilerlemeniz gerekiyor.

2016'da Terazi burcunun sağlığı

2016 yılında sağlık açısından boğaz bölgesi enfeksiyonları, sinüsler, burun bölgeniz hassas olacak. Özellikle Mart ile Temmuz arası iltihap ve enfeksiyon kaynaklı sorunlara, kansızlık sorunlarına dikkat edin. Haziran ve Temmuz aylarında kazalara, düşmelere karşı biraz daha özenli olmalısınız. Yine Haziran ve Temmuz aylarında operasyon ve ameliyat söz konusu olabilir. Bu yıl geçirmeniz gereken bir operasyon, cerrahi bir müdahale, estetik bir ameliyat veya estetik bir müdahale planlıyorsanız, 17 Nisan - 30 Haziran arasına acil olmadıkça almayın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat