Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2016'da Oğlak Burcu

Oğlak burcu 2016'da neler yaşayacak?

4,625
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Hint Astroloğu ve Yaşam Koçu

2016 yılı ilk yarısı elde edeceklerinizi mücadele ile sonuçlandırma yönelik olurken, değişen koşullara adapte olmaya çalışarak, kendinizi güvende hissetmekte zorlanabilirsiniz. Güven duygusu bu yıl önemli temanız olacak. Arkadaşlar, sosyal ilişkileriniz, çevrenizle ilgili konular odaklandığınız alanlar olacak. Aile büyükleri veya ebeveynlerinizle ilgili 2015 ikinci yarısı başlayan konu ve sorunlar bu yılın ilk yarısı da devam edecek. 

2016 senesi keskin etkiler barındırmakta. Yılın ilk yarısı bazı sıkıntılar ve çözmeniz gerekenler vurgulu olmaya devam ederken, yılın ikinci yarısı, özellikle Ağustos sonu ve Eylül'le birlikte şartlar, hayat olayları ve beklentilerinize ulaşma etkileriniz çok daha rahat ve akıcı durumlara yerini bırakacak. 

Bu sene yurtdışı ve yabancılarla olan temaslar, eğitim konuları, akademik çalışmalar, turizmle bağlantılı işler, yolculuklar, iş veya özel geziler bilhassa yaz sonuyla birlikte hareketlenen alanlarınız olacak. Bu, özellikle yılın ikinci yarısında artıyor, çünkü yılın ilk yarısı ev ve domestik alanlarınız öne çıkarken, ebeveynler, aile büyükleri ve onların sağlık ve benzer konuları ile çevrenizle ilgili sorumluluklar omuzlarında olabilir.

2016 yılında güçlü organizasyon yönünüz, krizler karşısında durumları kontrol etme yeteneğiniz adeta sınanacak. Bu sene Mart ile Mayıs arası duygusal, içsel ve fiziksel olarak kendinizi mümkün olduğu kadar sakin ve esnek tutmaya çalışmalısınız. Sağlığınıza dikkat etmeli, durumları ele alırken yaşanılan dönemin geçici bir süreç olduğunu unutmamalısınız.

Yılın ilk yarısı şartları zorlamayın ve beklentilerinizi yüksek tutmayın. Bu dönem daha çok sahip olduklarınızı koruma, defansta kalma ve dengeyi kurmaya ağırlık vermek gerekliliği göstermekte. Yılın ikinci yarısına kadar olan dönemde gerek kariyerde, gerekse güncel hayatınız ve aşk açısından unutmayın ki şartları belirlemekte zorlanabileceksiniz. Bu süreç tamamen zor veya sıkıntılı değil elbette ama genel etkiler, korunmak, güvende kalmak ve durumları zorlamadan ilerlemek, yani gitmeyen noktaları bir süre bekletmek şeklinde olmalıdır. 

2016 yılının ilk yarısı özellikle Mart ile Temmuz arasında art arda gelen gezegen gerilemeleri genel olarak ilerlemekte ve sonuç almakta zorlanma verecektir. Gezegen gerilemesi dönemleri enerjilerin bloke olarak içe dönmesine neden olur ki bu etki yılın ilk yarısı, aile, ev, gayrimenkul, giderlerin artması, eski borç veya giderlerin gündeme gelmesin yanı sıra sigorta, vergi borçları gibi konularda oldukça dikkatli olunması gerektiğini vurgulamakta. Kamu ile yaptığınız işler, kamu alacak veya borçlarınız vergi ve benzeri konularda 2016 yılı ilk yarısı ağırlıklı olmak üzere yıl boyunca planlı, dikkatli ve organize olmaya özen gösterin. 

2016'da Oğlak burcu aşk hayatı

2016 yılının hemen başında etkin olacak Merkür gerilemesi ilişkilerinizde iletişim kurmakta zorlanmanıza neden olabilir. Ocak ayı boyunca sadece ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara değil, sosyal alanlarınız adına da iletişim hassasiyetleriniz söz konusu. 

Şubat ayında burcunuza yerleşecek Venüs, aşkta hareketli zamanlara işaret etmekte. Dikkat çekici olacağınız bu süreçte özellikle bekar Oğlak'lar adına kısmetli bir dönem var. Eğer ilgisini çekmek istediğiniz, beğendiğiniz biri varsa, 15 Şubat - 7 Mart arasında eliniz kuvvetleniyor.

İlişkiler adına şanslı olacağınız diğer bir dönem 23 Mayıs - 13 Haziran arası. Bekar Oğlaklar için bu dönemde beraberlik yaşamak, ilişkiye başlamak için şanslı. Bu yıl evlilik veya ilişkinizi resmileştirmek için uygun zaman ise 7 - 30 Temmuz arası olarak görünüyor. 

Yılın son Merkür gerilemesi 19 Aralık'ta başlarken, sizin için hassas bir döneme işaret etmekte. Bu dönemdeki etkiler önceden başlayan bir ilişkiyi tekrar gündeme getirebileceği gibi, süregelen ilişkilerinizde sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Aralık ayında duygusal konuları iyi yönetmeniz gerekiyor.

2016'da Oğlak burcu kariyeri

2016'da Şubat başından itibaren ortak kaynaklarınızdan, başkaları vasıtasıyla elde ettiğiniz gelirler açısından gelişmelere ve beklentilere daha açık olacaksınız. Bu yıl yılın ikinci ayından itibaren yılın ilk yarısı ağırlıklı olmak üzere maddi konulara dikkat etmekte fayda var. Bu etki yükselen burcu Oğlak olanlar için daha da etkili. Riskli yatırımlar, bilmediğiniz ve tecrübeniz olmayan alanlarda iş yapmak, kazanç beklemek adına 2016 yılı genel etkileri sizi tedbirli olmaya davet etmekte.

Mars, yılın ilk yarısında 20 Şubat ile 20 Eylül arasında ağırlıklı olarak kazançlar alanınızda. Gelirleriniz, parasal hedefleriniz adına daha hırslı ve aktif olabilirsiniz. Enerjiler sizi risk almaya itebilir. Fakat yılın genel enerjilerinin risk almayı desteklemediğini de unutmayın. Bu süreç içinde 17 Nisan ile 1 Temmuz arasında Mars'ın gerilemesi ile maddi konularda durağanlık, adımlarınızın sonucu alamama gibi etkiler yaşanabilir. 

Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa, yılın sonuna doğru Ekim ayından itibaren şans ve fırsatlara açık olacaksınız. Maddi konular ile kariyer açısından Ekim'den itibaren dengeler sizden yana işlemeye başlarken, yıl boyunca sizi daraltan alanlarda düzelme eğilimine geçecektir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat