Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2016'da Koç Burcu

Koç burcu 2016'da neler yaşayacak?

5,255
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Hint Astroloğu ve Yaşam Koçu

2016 yılı Koç burcu için hareketli bir sene. 15 Nisan 2016 - 1 Temmuz 2016 arasında, özellikle maddi konularda daha temkinli olmanız gerekiyor. Bu yılın ilk yarısı maddi konulara yönelik dönüşümler geçirebilirsiniz. Dikkatiniz parasal konular, finansal güvence ihtiyacınız, başkalarından elde ettiğiniz gelirler ile ilgili beklentilerinize yöneliyor. 

2016?da Nisan ve Mayıs aylarında dört gezegen birden aynı zamanda gerileme sürecine giriyor. Bu nedenle Nisan ve Mayıs aylarını başta maddi konular olmak üzere, her alanda dikkatli olmalısınız ve beklemede kalmalısınız.

Mart, Nisan ve Mayıs aylarında önemli bir yatırım yapmayın, sonuçları uzun vadeye yayılacak karar veya eylemlerin ilk adımlarını atmayın. 2016 yılının bahar aylarını iyi yönetmeli, duygusal ve maddi alanlara çok yönlü bakmanız gerekiyor.
 
2016 yılı hayatınızı yeniden düzenlemek, organize etmek, yapılandırma isteklerinizi daha çok öne çıkarıyor. Kendinizi yenilemek isteyecek, belki de yeni bir ben ortaya çıkaracaksınız. Bu dönüşüm etkileri sürerken ani gelişmeleri iyi organize etmeniz gerekiyor. Bu yıl pek çok kereler kriz yönetimini deneyimleyeceksiniz. 

Yılın ilk yarısı her yönden iniş çıkışlar söz konusu. İkinci yarısında, hatta daha çok Ağustos ayından itibaren taşlar yerine oturacak. İlerleyecek, hız kazanacak, hedeflerinize ulaşma konusunda gökyüzü tarafından destekleneceksiniz. 

2016'da Koç burcu aşk hayatı

2016 yılında, ilişkiler bağlamında devam eden sorunları çözüme ulaştırmak isteyeceksiniz. Bunu hedeflerken hayatınızda kökten değişiklikler yapabilir, net kararlar alabilirsiniz.

Koç burcu ve yükseleni Koç burcu olanların 2016 yılında aşk hayatında en hareketli dönemleri Nisan, Mayıs, Ağustos ve Ekim ayları olacak. 

2016 yılında aşk hayatınızda daha net ve keskin bir bakış açısına sahip olacaksınız. Devam eden bir ilişkiniz varsa, yılın ilk yarısındaki etkiler hassas ancak bu yıl beklemek veya geride kalmak istemeyecek, şartları kontrol altına almaya çalışacaksınız. 

2016'da Koç burcu sağlığı

2016 yılında özellikle bahar aylarında ve temel olarak Mars gerilemesi süreci olan 17 Nisan - 30 Haziran arasında cerrahi operasyonlar açısından risk altındasınız. Bu dönemde beklettiğiniz bir cerrahi müdahale zorunluluk haline gelebilir. 

2016 yılının Ağustos?a kadar olan döneminde enfeksiyonlar, kazalar, düşmeler gibi ani durumlara açıksınız.Özellikle üreme organları, kan değerleri, tansiyon, böbrek ve idrar yollarına bu yıl daha fazla dikkat edin. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat