Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2016'da İkizler Burcu

İkizler burcu 2016'da neler yaşayacak?

5,861
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Hint Astroloğu ve Yaşam Koçu

2016 yılının İkizler burcu için genel teması, yılın özellikle ilk yarısı boyunca sağlık, çalışma alanları, mesleki konular ve güncel koşturmalar ile bağlantılı. Birlikte çalıştığınız veya sizi bağlı çalışan kişilerle ilgili ilginç durumlar yaşanabilir, beklemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz.  Buna ek olarak yıl boyunca iş ve mesleki konularda elde edeceklerinizi ancak uzun uğraşlar, aktif bir tempo ve mücadele ile sonuçlandırabileceksiniz.

İkizler burcu 2016 yılında geçen senelerde başlayan ama şartları bir türlü oturtamadığ konularda kesin sonuçlar almaya başlayacak. Şubat ayından itibaren gerek eğitim ve kişisel konularda, gerekse kardeşler, yakın çevre arkadaşlarla ilgili alanlarda gelişmelere açık bir süreç başlıyor. 2016 yılı hemen başında değişim ve yeniden değerlendirmeye dönük olacak olan enerjiler sizi ortak maddi alanlarınız açısından ilginç gelişmeler içinde tutabilir. 

Hayatınızda kardeşleriniz veya yakın çevrenizle ilgili tamamlamanız gereken bir dönem veya süreç varsa, Şubat ile Eylül arasında ilginç deneyimler yaşayabilirsiniz. 2016'da Ağustos?a kadar olan yüksek bir tempoda görünüyorsunuz. Sağlığınıza özen göstermeli, bedeninize her zamankinden daha iyi bakmalısınız. 

Bu yıl içinde gerek duygusal hayatınızda, gerekse dünyevi konularınızda akıllı ve sakin olmalı, sürekli değişim getiren enerjilere göre ele aldıklarınız karşısında mutlaka bir B planı bulundurmalısınız. Kişisel gelişimle ilgileniyorsanız, kendinizi geliştirmek adına 2016 güzel bir yıl. Sadece kişisel gelişim değil, genel olarak eğitim, akademik çalışmalar, yurtdışı ve yabancı ülkelerle olan görüşme ve kararlar adına önemli tamamlamalar yaşayabilir. 

2016'da İkizer burcu aşk hayatı

2016 yılında ilişkilerinizde denge ihtiyacınız artıyor ancak yılın ilk yarısında siz de dengede kalmakta zorlanıyorsunuz. Sizin dışınızda yaşanabilecek gelişmelere açık bir dönemde olmanız bunun en önemli nedeni. 

Yılın ilk yarısı duygularınız açısından öne çıkan etkiler ilişkileriniz, aşk hayatınız ve en önemlisi ilişkileri yürütme becerilerinizi yeniden gözden geçirmeniz olacak. Kontrolünüz dışında olabilecek gelişmeleri olgunlukla karşılamayı öğrenmeniz gerekiyor. 

2016'da İkizler burcunun iş ve kariyeri

Yılın hemen başında burcunuz yöneticisi Merkür geri harekete başlayacak. 5 - 25 Ocak arasında gerileyecek olan Merkür, bankacılık işleri, finansal konular, parasal alanlarda anlaşma ve sözleşmelerle, pazarlama ve satış konularında ele aldığınız işleri ilerletmekte size sorun yaşatabilir. Bu anlamda iş adına önemli şeyleri Ocak ayındaki Merkür gerilemesinde başlatmayın.

2016?da çalışma ve mesleki konularda sorumluluklarınızın arttığı, bir çok konuyu bir arada ele almak zorunda olduğunuz bir sene söz konusu. Kariyer ve iş alanlarınızda yıl boyunca sıkı çalışma ana temanız olacak. İster öğrenci olun, ister çalışan; sonuca ulaşmak ancak düzenli ve planlı çalışmalısınız. Şartlar değişime açık. Ele aldıklarınızı çok yönlü değerlendirmeli, hangi işi yapıyor olursanız olun, hiçbir şeye tek taraflı veya tek açıdan bakmamalısınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat