Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2016'da Boğa Burcu

Boğa burcu 2016'da neler yaşayacak?

39,995
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Hint Astroloğu ve Yaşam Koçu

2016 yılında Boğa burcunu genel olarak ilişkiler ve kariyer alanında hareketli bir dönem bekliyor. 2016 yılı boyunca gerçekleşecek tuutlmaların da etkisi ile özellikle iş ve kariyer konularında hayatınızda önemli dönüşümler yaşayacak, kesin kararlar vereceksiniz. 

İş ve kariyer alanında aktif manevralar söz konusu. Bunların arasında iş nedeniyle şehir veya ülke değiştirmek, hiç beklemediğiniz yerlerden iş teklifleri almak, önünüze çıkacak fırsatları değerlendirmek adına mücadele içine girmek var. 

Yılın ana teması daha stratejik ve akılcı davranma üzerine kurulu. Şartları gereğinden fazla zorlamak, plansızlık kazancınızı azaltabilir. Bu anlamda dengeli olmalı, hırslarınızı iyi bir şekilde değerlendirmeli, akılcı davranmalı ve hemen her konuda ölçülü hareket etmelisiniz.

Boğa burcunun 2016'daki aşk hayatı

2016 yılında Mars uzun süre karşı burcunuzda konaklayacak. Bu anlamda ilişkiler adına gerginliklere açık bir sene görünüyor. Öncelikle yılın ilk yarısı Ağustos'a kadar olan dönemde yoğun olmak üzere, beraberliklerinizde kontrolcü olmayın, esnek davranmaya, durumları iyi analiz etmeye odaklanın. Aşk hayatınızda sakin durmanız gerekiyor. İlişkinizde kendi değerinizi anlamak için karşı tarafı zorlayabilir, şartları değiştirmeye çalışabilirsiniz. 

Ocak ayında karşı burcunuzda ilerleyecek Venüs'ün etkisi ile beraberlikleriniz adına ciddi bir adım atmak isteyebilirsiniz. Evlilik veya ciddi bir ilişki adına Ocak, Mayıs, Haziran ve Ekim ayları hareketli olacak.

Vedik Astroloji'ye göre 20 Mayıs - 13 Haziran arasında burcunuzda konaklayacak Venüs enerjisi ilişkiler adına şans getiriyor. Evlilik, nişan, yeni bir ilişkiye başlamak adına bu süreç daha rahat ve şanslı olacaksınız. Yılın neredeyse ilk yarısında karşı burcunuzda yol alacak Mars nedeniyle ilişkilerinizde uzun süren gerginlikler, ani gelişmeler yaşayabilir, mücadele ve rekabet içinde olmanız gerekebilir. 

2016'da Boğa burcunun sağlığı

2016 yılında Boğa burçlarının sağlıkları adına hassas etkiler özellikle iç organlar ve batın bölgesi çevresine odaklanıyor. 

Yılın ilk yarısı bağışıklık sisteminizi korumaya odaklanın, bünyenizi kuvvetli tutmaya gayret edin. Çünkü bu sene başta karaciğer ve kalp olmak üzere safra kesesi, mide ve sindirim sistemi hassasiyetlerine açık olacaksınız. Metabolizmanızı da korumaya özen göstermeniz gerekiyor. Özellikle dengesiz diyetler, dengesiz beslenme ile tetiklenecek sindirim problemleri yıl boyunca etkin olabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat