Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2016'da Başak Burcu

Başak burcu 2016'da neler yaşayacak?

4,287
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Hint Astroloğu ve Yaşam Koçu

2016 yılının ilk yarısı yakın çevreniz, kardeşleriniz ve yakın arkadaşlarınızla ilgili konularda yoğunlaşacağınız bir dönem söz konusu. Yılın ilk bölümü özellikle Ocak ile Mart arasında çocuklar ve çocuklarınızla ilgili eski konular, birikmiş meseleler yüzleşmeniz gerekenler arasında olacak. Çocuklar, yakın çevrenizle ilgili birikmiş, bir biçimde üstü örtülmüş aile meseleleri günlük hayatınız ve koşturmalarınız içinde yılın başında tekrar ele almak zorunda olacağınız alanlar arasında bulunabilir. 

Duygusal konularda bu sene bilhassa ilk yarıda kendinizi ve şartları zorlamamaya çalışmalısınız. Bu yıl içsel gerginliklere, şartları zorlamaya ve duygusal hassasiyetlere açık olacaksınız. Bu nedenle bilhassa Ağustos ayına kadar olan dönemde durumları ele alırken sakin ve esnek olmaya önem vermek ve ele aldıklarınızı çok yönlü düşünerek karar vermek önemli olacak. 2016 yılı gelişim göstermek, kendinizi içsel olarak büyütmek veya yaptığınız iş veya yeteneklerinizle ilgili bakış açınızı geliştirmek adına güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yılın ikinci yarısı ise  maddi konularda gelişim yaşamaya, fırsatlar bulmaya açık olacaksınız. 

2016'nın ikinci yarısında ele aldıklarınızı severek ve önemseyerek yapmak isterken, kendinizi daha iyi ifade etmek, geliştirmek ve kendinizi anlamak isteyeceksiniz. Farkındalıklarınız yükselirken merakınız varsa ruhsal konulara eğilmeniz söz konusu. Şans ve bereket kapınızı daha çok yılın ikinci yarısı daha fazla çalarken, ilk bölümü daha çok gelişim gösterip hazırlık yapma süreci gibi düşünülebilir.

2016'da Başak burcu aşk hayatı

Evlilik ve ciddi bir ilişki beklentileri olan Başak burçları ve yükselen Başaklar Venüs'ün evlilik adına desteklediği 1 - 25 Nisan arası ile 25 Ağustos - 20 Eylül arası ciddi adımlarını atabilir. Bu tarihler içinde Nisan ayının diğer gezegen etkileşimleri ile biraz daha karışık enerjiler barındırdığından dikkatli ve akılcı hareket etmeniz gerekiyor. 

2016 yılının ikinci yarısı ve daha çok sonbaharla başlayan süreç ilişkiler ve aşk adına taşların yerine daha net oturacağı, ilk evredeki dalgalı etkilerin durulacağı, daha net kararlar verebileceğiniz ve bu kararları uygulama aşamasına geçmek isteyeceğiniz etkiler söz konusu. Evlilik kararları, ilişkiye başlamak, emin olmadığınız bir birlikteliği bitirme ve yeni bir ilişkiye geçmek veya artık aşkla ilgili bakış açınızı farklı bir açıdan değerlendirmek söz konusu olabilecek. Hatta yılın başında Mart ayında gerçekleşen Güneş tutulması ile ilişkiler açısından hareketlenen duygusal etkileriniz, sonbaharda 16 Eylül'deki son Ay tutulması ile bir anlamda olgunlaşacak. 

Bu yıl hayatınızda genel olarak değişim etkileri öne çıkarken, ilişkiler açısından bakış açınızı yenilemeniz söz konusu. Öncelikle kişisel tercihlerinizin öne çıkacağı ve yılın ikinci yarısı keyif alanlarınızı da önemseyeceğiniz bir süreç var. İsteklerinizi karşı tarafın istek ve arzularıyla örtüştürmek arzusunda olacaksınız.

2016'da Başak burcunun iş ve kariyeri

5 - 25 Ocak arasında gerçekleşecek Merkür gerilemesi spekülatif alanlardaki yatırımlara dikkat etmeniz gerektiğini vurguluyor. Parasal işlerinizi Ocak ayında daha dikkatli düzenleyin. Ocak ayında maddi konularda şansınızı zorlamayın.

Şubat sonunda başlayacak Mars etkisi kişisel alanlarınızda girişimlere yönelmenizi, parasal adımlar atmanızı kolaylaştırıyor ancak bu süreçte emlak, gayrimenkul ve taşınmazlarla ilgili konularda yatırım, alım ve satımlar açısından temkinli hareket edin. Özellikle 18 Şubat civarında 18 - 20 Şubat arasına önemli adım ve iş başlangıçlarını denk getirmeyin. İş ve parasal girişimleriniz adına 20 Şubat'tan sonrası daha uygun zamanlar.

Yılın ikinci yarısı özellikle Ağustos ile birlikte gezegenlerin enerjileri sizin adınıza düzene girmeye başlarken, ilk yarı özellikle bahar aylarında kariyer ve iş alanlarınızda bekleyen, duran veya sizin kontrol edemediğiniz durumlar düzene girmeye rayına oturmaya başlayacak. 

Eylül ile birlikte, maddi alanlarda gelişme, fırsatlar, yeni şartlar veya olanaklar belirecek ve en önemlisi de bu yıl sonbaharla birlikte parasal getirilerinizi iyi değerlendirme, biriktirme eğiliminde olacaksınız. Bu sene yatırım yapmak, maddi alanları daha iyi öngörmek ve değerlendirmek adına Ağustos ve Eylül ile başlayan süreç sizin için daha verimli olacak.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat