Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2016'da Balık Burcu

Balık burcu 2016'da neler yaşayacak?

5,451
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Hint Astroloğu ve Yaşam Koçu

2016 hayata bakışınızı, inançlarınızı, duygusal beklentilerinizi yeniden yapılandıracağınız bir sene olacak. Sezgisel yönleriniz artarken, özellikle kişisel gelişimle uğraşan Balık burçları için bu yıl çok ilginç deneyimler yaşanabilir. Yaratıcı yönleriniz aktive oluyor ve sezgilerinizle birleştireceğiniz yaratıcılığınız kendi içinizde yeteneklerinizi fark etmenizi sağlıyor. Hiç farkına varmadığınız bir çok yeteneğiniz gün yüzüne çıkabilir. Sezgilerinizi kullanmayı öğrenirken, bir çok alanda psişik taraflarınızın farkına varacak veya fayda sağlayacaksınız. Şifa ve alternatif tıpla ilgili uğraşılarınız varsa, spiritüel alanlara ilginiz söz konusu ise ilerleme, bu alanlarda eğitim alma, mesleki çalışmalar yapma söz konusu. 2016 yılı her durumda ilgi alanlarınızın genişlediği ve farklılaştığı adeta kendinizde yeni keşifler yaptığınız bir sene olacak. 

Kariyer açısından eksiklerinizi tamamlama ve yenilenme dönemi söz konusu. Meslek ve çalışma hayatınızda işinize tutku ile sarılabilir, size sıkıntı veren bir çok konuyu işiniz veya gündelik uğraşılarınız ile dönüştürüp, şifalandırabilirsiniz. 

Duygusal konularda ise özgürleşme isteğiniz artacak. İlişkilerinizde isteklerinizi yeniden gözden geçirirken, sizi tatmin etmeyen kişi veya durumlardan sıyrılma, yüklerden kurtulma söz konusu. Bu yıl ruhsal ve duygusal özgürleşme, kendinizi geliştirirken, etrafınızda gereksiz gördüğünüz kişilerden bir anlamda kurtulma isteğiniz vurgu yapacak. Radikal kararlara eğilimli olacaksınız. 

İşiniz ve mesleğiniz başta olmak üzere, alışa geldiğiniz yöntemler ve yolların dışına çıkmak isteyebilir, başkalarına olan sorumluluklarınız yüzünden beklettiğinizi düşündüğünüz konuları aktive edebilirsiniz. Tüm bu gelgitler sırasında dengede kalmak, şartları iyi görmek ve ele aldıkların açısından sabırlı olmak, akılcı davranmak gerekmekte. Gezegen gerilemeleri ve tutulma sürelerinin yoğun yaşanacağı yıl boyunca bu dönemleri iyi takip edin ve şartları zorlamadan akışta kalmaya çalışarak hareket edin.

2016'da Balık burcu aşk hayatı

Yılın hemen başında Ocak ayında gerçekleşecek Merkür gerilemesi sizin için dostluk hissettiğiniz veya arkadaş çevrenizden birinden beklemediğiniz bir teklif, ilişki eğilimi almanıza neden olabilir. Eski ilişkileri tekrar gündeme getirmesi ile bilinen Merkür gerilemesi Ocak ayında size de sürprizler hazırlayabilir. Gizli ilişkiler, dostukların birden flörte dönüşmesi açısından iyi yönetilmesi gereken bir ay olacak. zira Merkür gerilemesi döneminde başlayan ilişkiler, gerileme dönemi bitiminde duygularınızın değişmesine de zemin hazırlar. Bu nedenle Ocak ayında duygusal alanlarda yaşanabilecekleri biraz daha temkinli karşılamaya çalışın.

Nisan ayında burcunuzda konaklayacak Venüs, sizi ilgi çekici ve flörtlere yatkın kılacak. Aynı zamanda ilişkilerde duygusal olacağınız bu dönemde, romantik beraberlikler adına uygun olan enerjiler, fazlasıyla duygusal davranmanıza da zemin hazırlayabilir. Nisan ayında diğer Venüs sizi dikkat çekici kılarken, ilişkileri derinleştirmeniz zor olabilir. 

Mayıs ayınca Merkür, Jüpiter, Mars ve Satürn geri harekette olurken, beraberliklerini adına sonuç almanız zor olabilir. Aşkta bir karar vermek, sonuç almak isterseniz Mayıs ayında acele davranmamak önemli olacak. Ayrıca sizin için önemli bir birlikteliği başlamak, evlilik adına adım atmak için Mayıs ayında belirsiz enerjilerin yoğun olması ile 22 Mayıs'tan sonra hareket etmeye bakın.

Bu yıl Mars'ın gerileme süreci olan 17 Nisan ile 1 Temmuz arasını iyi yönetmeniz ilişkiler adına önemli olacak. Öncelikle Balık burcu kadınları karşı cins ile ilişkilerinde gerginliğe açık olurken, Balık burcu erkekleri rekabete açık, beğendikleri veya sevdikleri kişi için uğraşmak zorunda kalabilecekleri bir dönem geçirebilirler. Her durumda duygusal alanlarda gerginliklere açık olacağınız bu süreçte ilişkileri başlatmaktan ziyade iyi yönetmek gerekliliği öne çıkıyor. 

2016'da Balık burcu kariyeri

Bu yıl işinizle ilgili radikal değişimler, dönüşümlerden ziyade yaptığınız işte vizyonunuzu geliştirme ve yaratıcı özelliklerinizi ortaya koyma daha etkin olacak. Bunu yaparken de bir yandan da elde edecekleriniz adına rekabet etmeniz, durumları her yönü ile değerlendirme özelliğinizi geliştirmeniz gerekebilir. Çok yönlü görmeye çalışmak bu nedenle baş misyonunuz olmalı. 

Yılın ilk yarısı sıklıkla ve art arda gerileyen gezegenler ilerlemekte sizi zorlayabilir. Bu senenin planlarını yaparken yılın ilk yarısında kendi eksiklerinizi tamamlama, rakiplere karşı dikkatli olma ve planlı gitmeye özen gösterin. Yılın ilk dönemi ve özellikle bahar ayları planlama yapmak için uygun olurken, yılın ikinci yarısı sizin adınıza harekete geçmek için daha uygun diyebilirim.

Ortaklı iş ve planlar, ticari bağlantılar, hizmet sektörü, sağlık sektörü tarımsal işler, organizasyon işleri, yurtdışı bağlantıları, yaratıcı konular, sanatsal konularda işleriniz varsa, Eylül'den itibaren fırsatlar artacak ve şartlar sizden yana olacak.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat