Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2016'da Aslan Burcu

Aslan burcu 2016'da neler yaşayacak?

3,916
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Hint Astroloğu ve Yaşam Koçu

2016 Aslan burcu için hedeflerini belirleme yılı olacak. Öncelikle hayattan beklentilerinizi adeta revize edeceksiniz. İstekleriniz artarken planlı olmak ve disiplinli şekilde hedeflerinize yönelmekte önemli bir detay olarak karşınıza çıkabilir. Unutmayın ki sonuç almak istiyorsanız, çalışmanız ve  uğraşmanız gereken bir yıl sizi bekliyor. 

Bu sene dönüşümlere ve nihai kararlar almaya yatkın olacağınız enerjiler belirgin diyebilirim. Özellikle Şubat ile Haziran arası gerek duygusal alanlarda, gerekse dünyevi konularda beklettiklerinizi elde etme, aktif hale getirme öne çıkarken, yılın genel enerjileri sizi şartlara uyan değil, şartları yaratmaya çalışan biri haline getirebilir. 

Bu sene sabırlı hareket eder, izleyerek adım atarsanız sonuçları uzun vadeye yayılacak kalıcı başarılar gelebilir. Yıl boyunca durumlar karşısında tepkilerinizi iyi kontrol edin. Girişimlerinizde riskleri doğru şekilde hesaplamaya çalışın ve egonuzla değil, mantığınızla karar almaya gayret edin. 

Yöneticilik ve liderlik becerilerinizin öne çıkacağı 2016 boyunca, bir alanı yönetmek, işinizde, ilişkinizde öne çıkmak, bir süredir yönetmek istediğiniz bir alana ulaşmak söz konusu.Hem ilişkiler hem de dünyevi alanda renkli bir sene geçirirken, çok koşturacaksınız. Birden fazla konuya odaklanabilir ve idare edebilirsiniz. Yüksek temponuz içinde kontrolü kaybeder veya hesaplarınızı iyi yapmazsanız, sonuçlar istediğiniz gibi olmayabilir. 

2016'da egonuzu değil, emeğinizi ve çalışma azminizi beslemeniz gerekiyor.

2016'da Aslan burcu aşk hayatı

Ocak ayında gerçekleşecek Merkür gerilemesi, iletişim sorunlarını arttıracağı için ikili ilişkileriniz başta olmak üzere, ifade şeklinize dikkat etmeniz gerektiğini vurguluyor. Ocak ayında ilişkiler açısından dikkat etmeniz gereken diğer bir unsur da beraberliklerinizde geçmişten gelen konulara takılmadan ve durumları abartmadan ele almaya gayret edin. Ufak tefek konularla kendinizi ve partnerinizi yıpratmayın.

Bu yıl ilişkiler açısından Ağustos ayı hareketli bir sene geçirebilirsiniz. Bekarsanız aniden hayatınıza biri girebileceği gibi, evli iseniz ilişkinizde tutku ve adrenalin artabilir. Ele aldıklarınızı abartma, gözünüzde büyütme etkisi nedeniyle özellikle yeni tanıştığınız birini veya yeni başlayan bir ilişkiyi fazlasıyla abartabilir, ilişkiye görmek istediğiniz bakma eğiliminde olabilirsiniz. Bu süreçte dikkat çekme, fiziksel çekiciliğinizin artması gibi unsurlarla flörte ve ilişkilere daha dönük olacaksınız. 

İlişkiler açısından desteklendiğiniz, yeni bir beraberliğe başlamak adına uygun olan diğer bir dönemde Ekim ve Kasım ayları olacak. Bu aylarda evlilik ve flörtler için uygun zamanlardan geçiyor olacaksınız. 

2016'da Aslan burcu para ve kariyer alanı

Ocak ayı boyunca aktif olacak Merkür gerilemesi ve 8 Ocak'ta Merkür'e eşlik etmeye başlayacak Jüpiter gerilemesi ile maddi konularda yılın ilk ayını dikkati ve planlı geçirmekte fayda var. Yılın ilk çeyreği bilhassa borsa ve benzeri spekülatif parasal yatırımlarınız açısından dikkatli olmanız gerekiyor.

2016 yılında maddi konular, parasal yatırımlar ve finansal beklentileriniz adına yılın son çeyreği, Eylül ayından itibaren ilk yarıya göre daha rahat etkileriniz söz konusu.

Yılın ilk yarısı Eylül'e kadar olan dönemde her türlü iş ilişkiniz, bağlantınız ve parasal dengeleriniz adına tedbirli olmak gerekecek. Eylül'den itibaren ise işlerinizde maddi beklentilerinizi daha rahat yerine getirebilirsiniz.

Bu yıl iş ve kariyer açısından Mart ile Mayıs ayları arası zorlayıcı etkiler var. Şartları zorlamayın, bilmediğiniz ve anlamadığınız işlere yatırım yapmayın. 

Ağustos - Aralık ayları arasında maddi konularda daha akıcı etkiler söz konusu. Daha çok birikime yönelecek veya bankacılık işlemleri ve mevduat hesaplarınız, döviz ve benzeri yatırımlardan kâr elde edebileceksiniz. Ancak bu yıl temel olarak lüks tüketim ihtiyaçlarınızı gözden geçirmeli, gelir-gider dengenizi iyi ayarlamalısınız.

2016'da Aslan burcunun sağlığı

2016'da 25 Mart ile 13 Ağustos arasında başta kemik ve diz bölgeniz olmak üzere tüm kemik, diş ve çene bölgesi, bu alanlardaki iltihaplanmalar, ödem veya burkulma, kırık sorunlarına karşı tedbirli olun.Şubat ile Temmuz arası üreme organlarınız ve hormonlar açısından hassasiyetleriniz var. Bu süreçte kontrollerinizi ihmal etmeyin. 

Ocak, Nisan ve Aralık aylarında dikkat dağınıklığı, işe konsantre olmakta zorlanma, bıkkınlık, her şeyi bırakma isteği, psikolojik olarak kendinizi baskı altında hissetmek söz konusu ki bu aralıkta fizikse sağlığınız kadar ruhsal sağlığınıza da özen göstermeye çalışın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat