Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2 - 8 Kasım 2015 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 2 - 8 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

4,852
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

2 - 8 Kasım 2015 haftası burç yorumları hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için Zeynep Turan ile hazırladığımız burç videoları izleyebilirsiniz.


Sevgili Koç burcu ve yükselen Koçlar: Hafta başından itibaren Ay Aslan burcuna geçiyor. Dolayısıyla enerjinizi kontrol ederken hiç zorlanmayacaksınız. Bu hafta para ile kaynaklarınızı araştırırken hedeflerinize çok daha rahat ulaşabileceksiniz. Eski dostlardan ve çok geçmişte olan insanlardan yardım alabileceksiniz. Özellikle 7 Kasım akşam saatlerinde Ay'ın Terazi burcuna geçişi ile birlikte hem kendi formunuzu toparlayacak, hem de uzun zamandır hayata geçiremediğiniz organizasyonları yapabileceksiniz.

Sevgili Boğa burcu ve yükselen Boğalar: 2 Kasım akşam saatlerinde Ay'ın Aslan burcuna geçişi ile birlikte hem kendinizi ifade ederken, hem de sevdiklerinizle iletişim kurarken biraz zorlanabilirsiniz. Son 2,5 yıldır Satürn'ün etkilerinden hakkınızı fazlası ile aldınız. Duygularınızı ifade ederken zaman zaman dış etkenlerden etkilendiniz, insanları yönlendirmek için çok fazla çaba sarf etmek zorunda kaldınız. Çok kolay bir döngüden geçmiyorsunuz. Arkanızda burcunuzda gelişen bir dolunayı bıraktınız. Dolayısıyla haftanın ilk günlerinde kendinizi yorgun hissedebilirsiniz.

Sevgili İkizler burcu ve yükselen İkizler: Hafta genelinde kendinizi ifade ederken belli konularda çok daha agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Bunun nedeni ise haftaya Ay'ın boşlukta başlaması. 2 Kasım akşam saatlerinde Ay'ın Aslan burcuna geçişi ile birlikte fikirleriniz sabitlenebilir ve özellikle kurumsal alanlarda iş yapıyorsanız kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Fakat baskın yapınız olayları biraz daha sert bir rüzgarla yönlendirmeye çalışabilir. Özellikle ödemeleriniz ve bankalar ile ilgili konularda yeni planlamalar yapmak istiyorsanız bu konuları perşembe gününden sonraya bırakmanızda fayda var. 

Sevgili Aslan burcu ve yükselen Aslanlar: Haftaya Ay'ın boşlukta başlaması nedeniyle kendinizi ifade ederken yanlış anlaşılmalar olabilir, küçük sürtüşmelere yol açabilir. Özellikle akşam saatlerinde Ay'ın Aslan burcuna geçişi ile birlikte hem kendinizi daha iyi ifade edecek, hem de Güneş'inize yaklaşan Ay'ın enerjisinden ciddi anlamda faydalanacaksınız. Uzun zamandır yaptığınız planlar veya haber beklediğiniz insanlar varsa, bu döngüde işle ilgili, özellikle kurumsal alanlarda özel konuşmalara şahit olacaksınız. Kendiniz ile ilgili alacağınız uzun vadeli kararlarda hayata dair gerçekten tutunabileceğiniz bilgiler sahibi olacaksınız. 

Sevgili Yengeç burcu ve yükselen Yengeçler: Haftaya Ay'ın boşlukta başlaması ve akşam saatlerinde Aslan burcuna geçişi ile birlikte gün içerisinde kendinizi biraz huzursuz hissedebilirsiniz. Bu süreçte çevrenizdeki insanlardan şüphe duyabilir, sevgilerini test etmek isteyebilirsiniz. Ufak tefek konularla ilgili sert söylemlerde bulunabilir, hiç olmadık insanlarla yaptığınız telefon konuşmalarında konuları çok farklı noktalara götürebilirsiniz. Salı gününe kadar duygu durumunuzu yönetmek adına daha mücadeleci olun.

Sevgili Başak burcu ve yükselen Başaklar: Kasım ayına burcunuzda gerçekleşen Venüs - Mars kavuşumu ile başlıyorsunuz. Bu, hem kendiniz, hem sevdikleriniz, hem duygularınız anlamında daha özen gösterdiğiniz bir aya girdiğinizi işaret ediyor. Çevrenizdeki insanları sevginizden mahrum bırakmıyorsunuz ancak zaman zaman kendinizi sevmeyi unutan bir yapınız var. İste Kasım ayı da size bunu hatırlatacak. Bu döngüde kendi kişisel bakımınızı artırırken, istediklerinizi ve hayal ettiklerinizi hayata geçirebileceğiniz bir haftaya başlayacaksınız. 

Sevgili Terazi burcu ve yükselen Teraziler: Hafta geneline Ay'ın Aslan burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Bu sayede kendinizi ifade ederken ve karşınızdaki insanlarla iletişiminizde daha güçlü olacaksınız. Hedeflerinize ulaşmak için çevrenizden yardım alıp almama konusunda kararsız kalacaksınız. Bu dönemde insanlara ve çevrenizdekilerin verdiği sözlere karşı daha hassas olacaksınız. 

Sevgili Akrep burcu ve yükselen Akrepler: Bu hafta kendinizi en iyi ifade ettiğiniz dönemden geçiyorsunuz. Sadece üzerinizde geçen haftadan kalan bir dolunayın esintisi var. Bu dönemde savunmacı yanınız ortaya çıkacak, size kimin zarar vermeye çalıştığınız bulmaya çalışacaksınız. 

Sevgili Yay burcu ve yükselen Yaylar: Kasım ayından itibaren kendinizi ifade etmekte hiç zorlanmayacaksınız. Özellikle duyarlılığınızı bir kenara bırakıp çok daha profesyonel ve sağduyulu davranabileceksiniz. Bu döngüde birçok konuda karar alabileceğinizi düşünürken, Merkür'ün de desteği ile kendinizi ifade etmekte hiç zorlanmayacaksınız. Aynı zamanda ailevi konularda yeni düzenlemeler yapabilir, ailedeki parasal ilişkiler konusunda ani kararlar alabilirsiniz. 

Sevgili Oğlak burcu ve yükselen Oğlaklar: Döngü yavaş yavaş sizin için akmaya başlıyor. Fakat bu hafta içinde Merkür'ün Akrep burcundaki hareketine ve Ay'ın Aslan burcuna geçişine dikkat etmeniz gerekiyor. Sabit burçlarda hareket eden gökyüzü etkileri duyarlılığınızın artmasına yol açabilir. Ay'ın Aslan burcundaki hareketi savunmaya dönük konuşmalar yapmanıza ve olmadık konularda karşınızdaki kişileri kırmanıza yol açabilir. 

Sevgili Kova burcu ve yükselen Kovalar: Haftaya Ay'ın karşıt burcunuzdaki hareketi ile başlıyorsunuz. Duyarlılığınız artacak, çevrenizdekilere karşı daha keskin tavırlar içerisine gireceksiniz. İletişimde sert söylemlerde bulunabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken kısa ve net cümleler kurabilir, çevrenizdekiler tarafından belli konularda yanlış anlaşılabilirsiniz. 

Sevgili Balık burcu ve yükselen Balıklar: Sınırları ve kuralları belirlediğiniz bu haftada kendinizi ifade ederken sert söylemlerde bulunabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara kuralları net bir şekilde ifade ederken, hiç olmadık insanları gözden çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Haftanın genelinde ise duyarlılığınızı hafta sonu dahil olmak üzere kazanamayacak gibi görünüyorsunuz. Ay'ın Başak burcuna geçişi ile birlikte işinizde daha kontrollü ve duyarlı olacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat