Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

19 - 25 Eylül 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 19 - 25 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

5,795
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Bu hafta harika bir Venüs - Mars sekstili var. Her bir kişi çok farklı alanlarda çok güzel kazanımlar elde edecek. Ancak Neptün, Satürn, Kiron olumsuz açılarıyla kendinizi biraz yönsüz hissedebilirsiniz.

Eylül ayının sonuna doğru burcunuzda neler olacağını öğrenmek için Astrolog Sibel Yarar Kargın ile hazırladığımız 19 - 25 Eylül 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Haftaya finans durumunuz ile ilgili hali hazırdaki konuları sağlam bir zemine oturtmaya çalışırken başlıyorsunuz. Neptün, Ceres, Plüton ve Merkür olumlu açılarıyla parasal iyileştirmeler için hayli isteklisiniz.

Boğa burcu: Haftaya kendinizle, imajınızla ilgili konuları artık yapılandırmaya çalışarak başlıyorsunuz. Ay'ın sırayla Ceres, Neptün, Kuzey Ay Düğümü, Plüton, Merkür olumlu açılarıyla kendinizde değişiklikler yapmaya hayli isteklisiniz. 

İkizler burcu: Haftaya biraz kendi içinize çekilmek istediğiniz bir enerji ile başlayabilirsiniz. Ay - Ceres kavuşumu ile bu yalnızlık size huzur ve doyum veriyor. Neptün'ün, Kuzey Düğümü'nün, Plüton ve Merkür'ün desteğiyle birlikte patronlarınız da sizin dinlenmenize destek veriyor. 

Yengeç burcu: Haftaya sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. Ay - Ceres kavuşumu ile hayli de istekli gözüküyorsunuz. Neptün'ün, Kuzey Ay Düğümü'nün, Plüton ve Merkür'ün desteğiyle sanki ilahi yardım alıyor gibisiniz 

Aslan burcu: Haftaya kariyeriniz, işiniz ve toplumsal statünüz ile ilgili meselelerinizi sağlam bir zemine oturtma çalışmalarınız ile başlıyorsunuz. Ay - Ceres kavuşumu ile de buna çok isteklisiniz. Neptün, Kuzey Düğümü, Plüton ve Merkür desteğiyle ortaklıktan gelen maddi destek size çok doğal olarak akıyor.

Başak burcu: Haftaya reklam, pazarlama, yurtdışı ile alakalı işleriniz ile ilgili sağlam zeminlere oturtmak istediğiniz konulara ilgilenerek başlıyorsunuz. Ay - Ceres kavuşumu ile de bu konuda hayli isteklisiniz. Neptün, Kuzey Düğüm, Plüton ve Merkür desteğiyle İkili ilişkilerinizde size güzel bir destek var. 

Terazi burcu: Haftaya ortak maddi kazançlar, banka borç kredi meselelerinizle ilgilenerek başlıyorsunuz. Bu konuları artık sağlam zemine oturtmak istiyorsunuz. Ay - Ceres kavuşumu isteğinizi daha da tetikliyor. Neptün, Kuzey Düğüm, Plüton ve Merkür desteğiyle çalışma ortamınızdaki iş arkadaşlarınız sizi destekliyor, siz ne yapsanız önünüz açılıyor. 

Akrep burcu: Haftaya eşinizle, ikili ilişkilerinizle ilgilenerek başlıyorsunuz. Artık bu konuları sağlam zemine oturtmaya kararlısınız. Ay - Ceres kavuşumu ile de hayli de isteklisiniz. Neptün, Kuzey Düğüm, Plüton ve Merkür desteğiyle sevgiliniz veya çocuklarınız doğal destekçiniz oluyor. 

Yay burcu: Haftaya günlük işlerinizi bitirmeye çalışırken başlayabilirsiniz. Artık yapılması gerekenleri düzenli şekilde yoluna sokmaya kararlısınız. Ay - Ceres kavuşumu ile de hayli isteklisiniz. Neptün, Kuzey Düğüm, Plüton ve Merkür desteğiyle var ve aileniz de bunu destekliyor. Ne yapsanız rahat ilerliyor ve güzel bir yol kat ediyorsunuz. 

Oğlak burcu: Haftaya sevgilinizle veya çocuğunuzla ilgili meseleleri hallederken başlayacaksınız.  Artık bu konuları düzene sokmaya kararlısınız. Ay - Ceres kavuşumu ile de hayli isteklisiniz. Neptün, Kuzey Düğüm, Plüton ve Merkür desteğiyle de yakın çevreniz sizi destekliyor. 

Kova burcu: Haftaya ev, yuva, aile konularıyla ilgilenerek başlayacaksınız. İşleri rayına koymaya kararlısınız. Ay - Ceres kavuşumu ile de hayli isteklisiniz. Neptün, Kuzey Düğüm, Plüton ve Merkür desteğiyle de parasal konularda geliriniz yeterli. İlerledikçe güzel kapılar açılıyor ve içsel olarak da kendinizi güçlü hissediyorsunuz. 

Balık burcu: Venüs, Akrep burcuna geçiyor. Kendinizi tanıtma, yurtdışı meseleleri, eğitim konuları ilgili hoşluklar sunuyor. Güneş Terazi burcuna geçiyor ve bir ay boyunca partnerinizle ortak gelirleriniz, banka ve kredi işleriniz ile ilgili alanı dolduruyor. Ay Yengeç burcunda. Daha çok eğlenmek, sevgilinizle vakit geçirmek veya çocuklarınıza vakit ayırmak isteyeceksiniz. Sevgilinizle veya çocuklarınızla zıtlaşmamaya özen gösterin. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat