Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

19 - 25 Ekim 2015 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 19 - 25 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

5,724
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Astrolog ve Yazar Zeynep Turan'dan 19 - 25 Ekim 2015 haftasına ait burç yorumlarını öğrenmek için videolarımızı izleyebilirsiniz. Aşağıda bir özetini göreceğiniz burç yorumlarının tamamını öğrenmek, Zeynep Turan'ın önerileri hakkında bilgi sahibi olmak için kendi burcunuzun yorumunu izlemeyi unutmayın.


Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar, 

Haftaya Satürn - Uranüs arasındaki 135 derecelik açı ile haftaya başlıyorsunuz. Bu nedenle otoriter tavırlarınız fazla olacak, sevdiklerinizi biraz yıpratacaksınız. Bunu telafi etmek amacıyla farklı hamleler yapacağınız bir döngüden geçiyorsunuz. Hafta genelinde koşturmanız yoğun olacak. Alışveriş ve sevdiklerinizi memnun etme amacıyla gündeminizin yoğun olacağı bir hafta olacak. Çarşamba gününden itibaren Merkür - Uranüs arasındaki 135 derecelik açı tutkularınıza ve amaçlarınıza yönelik hareket etmenize yardımcı olacak. 

Sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa olanlar, 

Ay'ın salı gününden itibaren Boğa burcunda başlayacak hareketi otorite figürleri ile konuşmalarınızın sonuçlarını görmenize yardımcı olacak. Özellikle parasal konulardaki sorunları çözerken, yaşam alanınızdaki düzenlemeler; örneğin yönettiğiniz insanlara, çalıştırdığınız kişilere olan tavrınız çok daha rahat olacak. Kendinizi ifade edebilmek hem kendinize hem de çevrenize yararken, para ile ilgili sorunları çözmek, uzun vadeli planlar yapmanıza olanak sağlayacak. 

Sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar, 

Haftanın geneline Satürn - Uranüs arasındaki 135 derece ile başlıyorsunuz. Farklı beklentiler içerisine gireceksiniz. Özellikle hayat ile ilgili bu döngüdeki sorgulayıcı yapınız neden keyif aldığınızı, ne istediğinizi ve neleri istemediğinizi tekrar mercek altına yatıracak. Örneğin sosyal sorumluluk almak için yeni girişimlerde bulunurken evcil hayvanı olan bir İkizler burcuysanız, çok daha duyarlı bir döngüden geçeceksiniz. Hafta genelinde, profesyonel hayattaki İkizler burcu, Satürn - Uranüs arasındaki 135 derecelik açı sayesinde çok daha toparlayıcı olacak ve para konusundaki bazı kaygılarını çözüme kavuşturacak. 

Sevgili Yengeç burcu ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 

Hafta ortasından itibaren Ay karşıt evinizde hareket etmeye başlayacak. Ay'ın gücü ile birlikte kendinizi çok daha iyi ifadeceksiniz. Aynı zamanda hemcinslerinizle uzun süredir yaşadığınız problemleri çözmek için fırsat bulacaksınız. Ay'ın karşıt evinizde hareket etmesi parasal sorunlarınızı çözmenize yardımcı olabilir, karşınıza yatırım alanlarına ilişkin fırsatlar çıkarabilir. Ancak bu dönemde sözleşmeleri dikkatlice okuduktan sonra imzalamaya özen gösterin. 

Sevgili Aslan burcu ve yükseleni Aslan olanlar, 

Bu hafta hiçbir şeyin tesadüf olmadığını tekrar anlayacağınız bir haftaya başlıyorsunuz. Özellikle Satürn - Uranüs arasındaki 135 derecelik açı düşüncelerinize, güvendiğiniz insanlar ile ilgili öğrenecekleriniz sizi çok şaşırtacak, şaşırmak kelimesinin anlamını özellikle bu hafta daha iyi öğreneceksiniz. Ay'ın burcunuza geçmesi ile birlikte perşembe gününden itibaren kendinizi toparlayacak, nasıl ve ne yönde kararlar alacağınızı çok daha net bir şekilde belirleyeceksiniz. Kurumsal ya da kamusal alanda çalışan Aslanlar, profesyonel hayatta farklı istifalara imza atabilir. Ancak istifa etme gibi bir planınız varsa, 23 Ekim tarihinden sonrasını beklemenizde fayda var. 

Sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar, 

Hafta genelinde gündeminizi Satürn - Uranüs arasındaki 135 derecelik açı belirleyecek. Sevdiklerinize karşı biraz otoriter davranabilir, yaşam alanınızda daha farklı planlar yapabilirsiniz. Özellikle sağlık alanında, mide konusunda yaşayabileceğiniz sorunlar perşembe gününden sonra baş gösterebilir. Bu alanda profesyonel yardım almayı ihmal etmeyin. Özellikle 23 Ekim'de Ay'ın Balık burcundaki hareketi sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. 

Sevgili Terazi burcu ve yükseleni Terazi olanlar, 

Hafta genelinde Güneş burcunuzda artık son derecelerinde hareket ediyor. Dolayısıyla bu hafta iyi değerlendirmeniz gereken fırsatlarla karşılaşacaksınız. Burcunuzdaki hareketini tamamlamak üzere olan Güneş; ödemeleriniz, sağlık ve beslenme alışkanlıkları ile ilgili olumlu sonuçlar elde etmenize yardımcı olabilir. Bu dönemde ailevi konularda çözüm odaklı olacaksınız. Uzun zamandır görüşmediğiniz akrabalarınız veya arkadaşlarınızda görüşme imkanları bulurken, yeni iş anlaşmaları yapabilir veya iş teklifleri alabilirsiniz. 23 Ekim'de Akrep burcuna geçecek olan Güneş, duygularınızı daha kolay yönetmenize yardımcı olabilir. 

Sevgili Akrep burcu ve yükseleni Akrep olanlar, 

Hafta genelinde Satürn - Uranüs arasındaki 135 derecelik açı aktif olacak. Hafta genelinde kararsızlık, kaygılar ve detaylar ile boğuşacaksınız. Özellikle sorumluluk alan ve üst düzey yönetici olan Akrep burçları için karmaşa biraz bol olacak. Proje bazlı işlerde çevrenizdeki çok seslilik kafanız karışırken, kimin haklı kimin haksız olduğunu ayırt etmekte zorlanacaksınız. 23 Ekim'de burcunuza geçecek olan Güneş, karmaşanın bitmesini ve işlerin kolaylaşmasını sağlayabilir. 

Sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay olanlar, 

Hafta genelinde Satürn'ün burcunuzdaki hareketi ve diğer göstergeler ile ilişkisi çok baskın olacağı için dönüşmek, değişmek, olduğunuz alanlar ile ilgili yenilikler yapmak istiyor olabilirsiniz. Özellikle profesyonel hayatta bulunan Yay burçları için gerçekten düşündürücü bir hafta olacağını söyleyebiliriz. Size bu dönemdeki tavsiyemiz verdiğiniz emeklere sahip çıkmanız. Bir yerde uzun soluklu çalışıyorsanız yenilik yapmaya hazırlanırken dikkatli olun. Yenilik yapmak isterken kendinizi yanlış bir şeyin içine atmayın. Hafta genelinde Satürn - Uranüs arasındaki 135 derecelik açı özellikle göz önündeki Yay burçlarında kafa karışıklığına yol açabilir. Yaratıcılığınız ile ilgili başka alan arayışına girebilirsiniz. 

Sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak olanlar, 

Satürn - Uranüs arasındaki 135 derecelik açı sayesinde kendinizi şımartacağınız bir haftaya giriyorsunuz. Özellikle Ay'ın burcunuzda hareket etmeye başlaması ile birlikte hiçbir şeyin tesadüf olmadığını tekrar göreceksiniz. Geçmişte verdiğiniz emeklerin karşılığını almaya başlayacağınız bir süreç içindesiniz. İnsanlar hakkında yaptığınız yorumlarda ne kadar haklı olduğunuzu göreceksiniz. Yönetici gezegeniniz ve baskın karakterinizin sayesinde hedeflerinize ulaşabilir, yeni kariyer planları yapabilirsiniz. 

Sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova olanlar, 

Haftaya Satürn - Uranüs arasındaki 135 derecelik açı ile başlıyorsunuz. Bu size hem baş ağrıları hem de göz ile ilgili hassasiyetler getirebilir. Duyarlılığınızın yüksek olduğu, bakış açınızın genişlediği, özellikle yönetici gezegeninizin bu hafta genelinde çok gündemde olduğunu düşünecek olursak bu hafta analitik işlerle uğraşan Kova burçları için fırsatlarla dolu olacak.  

Sevgili Balık burcu ve yükseleni Balık olanlar,

Hafta genelinde kendinizi ifade etmekte hiç zorlanmayacaksınız. Alacaklarınız ve ödemelerinizle ilgili planlar yaparken, çarşamba gününden itibaren kendinizi ifade etmek her zamankinden daha kolay olacak. Gökyüzü etkileri ortaklı projeleri olan Balıklar için bu hafta toparlayıcı etkiler taşıyor. Bu hafta bilginizi ve tecrübenizi kullanarak kazançlı çıkabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat