Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

19 - 25 Aralık 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 19 - 25 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

5,875
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Herkese merhaba. Aralık ayının sonuna doğru burcunuzda neler olacağını öğrenmek için Astroloji Uzmanımız Aytaç Öner ile hazırladığımız 19 - 25 Aralık 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle... 14 Aralık'ta İkizler burcunda gerçekleşecek dolunayı çok iyi değerlendirmeyi unutmayın ve artık her ne istiyorsanız o konuda somut adımlar atın. 

Koç burcu: Güneş 21 Aralık'ta Oğlak burcuna, Koçların kariyer alanına geçiyor. Bu da yaratıcı düşüncelerinizi, yaratıcı kimliğinizi toplum önünde sergileme fırsatı bulacağınız anlamına geliyor. Kariyerinizde birtakım gelişmeler olacak, hali hazırda çalıştığınız konuları zirveye taşıyabileceksiniz çünkü gökyüzü enerjileri buna imkan veriyor. 

Boğa burcu: Güneş'in Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte Merkür de aynı tarihte gerilemeye başlayacak. Basın - yayın - medya alanındaki Boğalar için geçmişten gelen birtakım konular gündeme taşınabilir. 

İkizler burcu: Bu haftanın en önemli gökyüzü hareketi Merkür'ün gerilemesi. İkizler'in yöneticisi olduğu için burçlar arasında en fazla etkilenecek olan sizsiniz. Güneş'in Oğlak'a geçmesi ile birlikte ortaklaşa işler, partnerinizle gelir elde edebilmek için yaptığınız çalışmalar, bankacılık işlemleri, ödemeler, krediler, geçmişten gelen borçlar, vergiler gündeme gelebilir veya hali hazırda farkında olduğunuz borçları kapatmak adına gökyüzünden bazı güzel etkiler alacaksınız.

Yengeç burcu: Bu haftanın en önemli hareketi Güneş'in Oğlak burcuna geçmesi. Bu sizin için çok önemli, çünkü karşıt burcunuzda ilerleyecek. Yaratıcı kimliğinizi, ışığınızı ve enerjinizi ikili ilişkilerde, ortaklıklarda kullanmak isteyeceksiniz. Bazılarınız yeni bir ilişkiye başlayabilir. Tekliflere açık bir dönemdesiniz. Uzun zamandır evlilik düşünen Yengeçler varsa, bu hafta güzel etkiler alabilirsiniz. 

Aslan burcu: Bu hafta, 21 Aralık'ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Yönetici gezegeniniz olduğundan, kendinizi çalışma, iş, kariyer alanında daha rahat ifade edebileceksiniz.  Günlük halledilmesi gereken rutin işler için de yaratıcı kimliğiniz sergileyerek yeni bir kariyere başlayabilir, güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

Başak burcu: 21 Aralık'ta Güneş'in Oğlak burcuna geçmesi ile beraber sadece bu haftanın değil, bu ayın en şanslı burçları arasındasınız. Yaratıcı kimliğinizi daha fazla ortaya çıkartacak, hayattan daha fazla keyif alacaksınız. Aşk, ilişkiler ve flörtlere açıksınız. Gücünüzü ortaya çıkarıyorsunuz. Çalışmalarınızı da işte ben buyum diyerek sergilemek istiyorsunuz. 

Terazi burcu: 21 Aralık'ta Güneş burç değiştiriyor ve Yay'dan Oğlak'a geçiyor. Aile konuları sık sık gündeme gelebilir veya çevrenizde aile gibi gördüğünüz insanlar varsa, onlarla birtakım konular gündeme gelebilir, aile olmak adına, yuva kurmak adına girişimler yapabilirsiniz. Evinizde yenilenme ihtiyacı duyabilir, burası ile ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Tadilat yaptırabilirsiniz.

Yay burcu: Bu hafta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Oğlak burcu da sizin para hanenizi yönetiyor. Daha fazla gelir elde etmek adına birtakım girişimlerde bulunabilir, yaratıcı kimliğinizi maddi gelirler adına kullanabilirsiniz. Uzun zamandır almayı planladığınız bir eşya varsa; notebook, telefon, araba, para veya bunun gibi bir şey varsa, bunlara kavuşacağınız bir dönemin başındasınız. Parasal konularda şanslısınız. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat