Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

18 - 24 Temmuz 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 18 - 24 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

5,461
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

18 Temmuz haftasında kendi burcunuzda neler olacağını incelemek için, Astrolog Dolunay Karaca Tozkoparan ile hazırladığımız 18 - 24 Temmuz 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Ay Oğlak burcunda başlıyoruz haftaya. Ay'ın Merkür ve Venüs'le olan uyumlu açısı sayesinde son derece sistemli ve bir o kadar da çalışkan ve motiveyiz. Konuşmalarımız ve algımız iyi çalışıyor. İş konularına odaklanıp, hafta ortasına doğru arkadaşlarınızla planlar yapmaya başlayacaksınız. 

Boğa burcu: Bu hafta ev ve hane ile ilgili karar alma haftası sizler için. Yurtdışı bağlantılı işler ve seyahatler gündeminizde olacak. Bu hafta 20 Temmuz'daki dolunay Oğlak burcunda gerçekleşiyor. 

İkizler burcu: Bu hafta kendi iç sesinize güvenebileceğiniz bir haftadasınız. Ortaklaşa işler, kredi, vergi gibi konularda yeni kararlar alırken, eşinizden destek göreceksiniz. Sevdiğiniz kişi aranızda geçenleri çoktan unuttu ve size karşı daha naif bir tutumda artık. 20 Temmuz'daki dolunay Oğlak burcunda gerçekleşiyor. 

Yengeç burcu: Bu hafta aklınız ikili ilişkilerinizde. Sevdiğiniz kişiye daha ılıman yaklaşmak, onun anlayacağı dileden konuşmak, birlikte bir şeyler yapmak isteğindesiniz. Kendinizi ona adamaya hazırsınız aslında. Tabii o, buna hazır mı? 

Aslan burcu: Bu haftadan itibaren artık siz sevgili Aslanların dönemi başlıyor olacak. Yaşasın diyorum. Güneş hafta sonu 23 Temmuz'da Aslan burcuna geçiş yapacak. Şu an zaten Venüs ve Merkür Aslan burcunda. Burcunuzda çok güzel bir görünüm var. Bu da sizi güçlendiriyor. Yapmak istedikleriniz için sizi teşvik ediyor, artık kendinizi iyi hissetmeye başlıyorsunuz. 

Başak burcu: Arkadaşlarınızla aranızın çok iyi olacağı bir haftadasınız. Yalnız özellikle hafta sonuna doğru kendinizi bitkin hissetmeye başlayabilirsiniz. 12. evinizde gezegen topluluğu yaşanacak. Biraz geri planda kalmak, biriken işlerinizi veya yarım kalan planlarınızı tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. 

Terazi burcu: İş potansiyeliniz ve arkadaşlık ilişkileriniz gayet iyi gidiyor. Dolayısıyla para harcayan da bir tutumdasınız bu aralar. Bu hafta ebeveynlerinizden birinin sağlık durumuyla ilgilenmek ve buna üzülmek durumunda kalabilirsiniz. 

Akrep burcu: Bu hafta iş yerinizde parlayacaksınız. Güzel teklifler ve paralar elinize geçebilir. Sevdiğiniz kişi de yükselişe geçiyor. Ona bir sürpriz var bu hafta. Siz de buna seviniyorsunuz. 

Yay burcu: Bu hafta para hanenizde epey zorlandığınızı söylemek durumundayım. Ani harcama yapmak durumunda kalabilir, almak istediğiniz şey için düşünmeden para harcayabilir ve zorlanabilirsiniz. 

Oğlak burcu: Bu hafta kendinizle ilgili çok önemli bir kararı vermek durumunda kalacaksınız. Bunu yaparken biraz içiniz yanacak , belki biraz acı çekeceksiniz ama Dolunay burcunuzda gerçekleşiyor ve kendinizi ön plana alıyorsunuz. Yaşamınızda kendiniz ile ilgili yeni kararlar almaya son derece açık olabilirsiniz. Ayrıca bir teklif alabilirsiniz ve bu daha çok ilişkileriniz ile ilgili olabilir.

Kova burcu: Bu hafta kötü bir alışkanlığınız varsa bırakmak için güzel etkiler var. Ruhsal anlamda sizi yoran, üzen birileri olduysa, onları da hayatınızdan çıkarmak iyi gelecektir. Merak etmeyin, aşk hayatınızsa çok çok iyi gidiyor, hatta etrafınız dolup taşıyor olacak.

Balık burcu: Arkadaş hanenizde ciddi sorunlarınız olabilir bu hafta. Bunun sebebi de partnerinizin kıskançlıkları veya sizin sevdiklerinizin onun sevmemesinden kaynaklanabilir. Eleştirel ve herkesi size layık görmeyen biri olarak sosyal hanenizi değiştirmeniz veya birtakım elemeler yapmanız gerekebilir. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat