Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

18 - 24 Ocak 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 18 - 24 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

6,582
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Sevgili astroloji severler, 18 - 24 Ocak 2016 haftası burç yorumları hakkında merak ettiklerinizi Astroloji uzmanımız Su Karakuş anlatıyor. 

Bir önceki hafta sonu gerçekleşen yeni ay ile perşembe günü gerçekleşecek yeni ayın birleşmesi sayesinde çok şanslı bir hafta geçirdiniz, yeni çevrelere girdiniz, yeni başlangıçlar yaptınız. Bu anlamda her burç gezegen etkilerinden farklı şekillerde yararlandı. Bu hafta ise gelecek cumartesi günü gerçeklekleşecek ancak etkileri bu çarşambadan itibaren başlayacak bir dolunay var. Üstelik tam bu süreçte Merkür geriliyor. Merkür ile Plüton'un buluşması ile etkilerin çifte katlanacağı anlamına gelebiliyor. 

Özellikle iletişim ilgilendiren alanlarda, yakınlarınızla konuşurken, bir şey planlarken dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Ani ve fevri çıkışlar sadece yakınlarla değil, profesyonel alanda da sıkıntıya yol açabilir. Merkür'ün gerilediği dönemi geçmişten kalan işlerinizi toparlamak ile geçirir, biraz kendi içinize dönmeyi becerebilirseniz bize faydası olacak bir haftadayız. Bu anlamda hem programlarımızda, hem de ilişkilerde daha dikkatli olarak bir sonraki haftayı çok daha iyi bir şekilde karşılama şansımız var. Tüm bir hafta hakkında daha detaylı bilgi almak için 18 - 24 Ocak 2016 haftası için hazırladığımız haftalık burç yorumlarımızı izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Güneş çarşamba gününden itibaren arkadaşlık, dostluk ve idealler alanınıza yerleşecek. Dostluklarınızı yeniden canlandıracak, ideallerinizi gerçekleştirme fırsatı bulacaksınız. Cumartesi günü aşk, çocuklar, yaratıcı projeler ve eğlence alanınızda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisini yine çarşambadan itibaren hissetmeye başlayacaksınız. Uzun süredir başlamasını istediğiniz bir ilişki varsa, çarşambadan itibaren başlayatabilirsiniz ya da yaratıcı projelerinizi gün yüzüne çıkarabilirsiniz.

Boğa burcu: Çarşamba günü Güneş Kova burcuna geçtiğinde kariyerinizle ilgili müthiş bir canlılık başlayacak. Her zamankinden daha yaratıcı ve orjinal olana daha çok meraklı hissedeceksiniz. Cumartesi günü ev ve yuva alanınızda bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunayın etkisi ise yine çarşamba günü başlayacak. Çarşambadan itibaren evinizle ilgili alışverişler yapacaksınız, dekorasyon işlerinizi tamamlayacaksınız ya da ev alma, satma gibi bir niyetiniz varsa bunları da yapacaksınız. Ancak dikkat etmeniz gereken bir konu var. Eğer bunları yaparken seyahat etmeniz gerekiyorsa Merkür ve Plüton seyahat alanınızda buluşacak. Üstelik Merkür geri gidiyor. Yani yapacağınız en küçük bir hata bile büyük bir kazaya ve çok büyük bir maddi zarara neden olabilir.

İkizler burcu: Çarşamba günü Güneş, dostunuz Kova burcuna yerleşiyor ve bu alanda müthiş bir canlılık yaratmaya başlıyor. Seyahatlere çıkacaksınız, belki yurtdışında çok görmek istediğiniz bir ülkeyi ziyaret edeceksiniz ya da yeni bir eğitim almaya başlayacak, aldığınız eğitimleri değerlendirecek, sertifikanızı alacaksınız. Medyada çalışmaya adınızı ya da şirketinizin adını duyurmaya başlayacaksınız. Olasılıklar çok fazla ve Kova dostunuz olduğu için bu olasılıkları çok iyi değerlendirebileceksiniz. Cumartesi günü yakın ve iletişim alanınızda bir dolunay gerçekleşecek. İletişim araçlarınızdan birini yenileyebilirsiniz. Örneğin araba alabilir, cep telefonunuzu yenileyebilirsiniz.

Yengeç burcu: Çarşamba günü Güneş Kova burcuna yerleşecek. Yeni sponsorlar yeni mali kaynaklar bulmanıza yardımcı olacak. Aynı zamanda riskli yatırımlarla ilgileniyorsanız sizin açınızdan canlandırıcı bir dönem de başlayacak. Büyük kayıplara uğramayacaksınız. Yine de cumartesi günü gerçekleşecek dolunay yeni gelir kapıları açarken, bazı gelir kaynaklarınızı da kaybetmenize neden olabilir. Dolunay çarşamba gününden itibaren, hafta sonuna kadar etkili olacak, gelecek haftanızı da etkileyecek. Bu süreç içinde gelir kaynaklarınızla vedalaşırken dikkatli olmanız gerekli. Aslında olumlu bir dolunay.

Aslan burcu: Çarşamba günü Güneş karşıt burcunuza yerleşecek ve artık odağınız iş olmaktan çıkıp yakınlarınız, partneriniz, evlilik ya da iş ortaklığınız olacak. Bu konularla ilgili bir canlanma bekleyebilirsiniz. Cumartesi günü burcunuzun 3. derecesinde bir dolunay oluşacak. Burcunuzun ilk 13 gününde doğduysanız ya da bu derecede bir gezegen varsa dolunaydan direkt etkileneceksiniz. Görünüşünüzle ilgili ya da kişisel ifadenizle ilgili önemli bir yenilik yapabilirsiniz. Aslında olumlu bir dolunay çünkü olumsuz bir açısı yok. Ancak dolunay sırasında Merkür ve Plüton Oğlak burcunda kavuşuyor ve bu alan sizin iş alanınız. 

Başak burcu: Çarşamba günü Güneş Kova burcuna yerleşiyor. Çarşambaya kadar odağınız aşk olurken çarşambadan itibaren tamamen kendinizi işe konsantre edecek ve canlandıran konuları iş alanından seçeceksiniz. Hem iş ortamınızı güzelleştirme derdinde olacaksınız hem de aynı zamanda iş yoğunluğunuz artacak. İş hayatı ve çalışıyor olmak sizi biraz daha canlı ve enerjik yapacak. Cumartesi günü Aslan burcunun 3. derecesinde bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay da yine çarşambadan itibaren etkili olacak. Hayatınızla ilgili kötü alışkanlıklarınızdan ve sağlığınızla ilgili, özellikle ruh sağlığınızla ilgili çok önemli kararlar alacak ve bu kararları uygulamaya koyacaksınız. 

Terazi burcu: Çarşamba günü Güneş Kova burcuna, yani aşk alanıza yerleşiyor. Bundan böyle aileden çıkıp aşka doğru odaklanacaksınız ve tamamen sizi canlandıran konu aşk olacak. Eğer duygusal bir ilişkiniz yoksa yaratıcı projelerinizi yeniden gündeme getireceksiniz ve orijinal bir projeler yaratmaya başlayacaksınız. Sahnede yer almak isteyebileceğiniz bir evreye geçiyorsunuz bununla birlikte cumartesi günü arkadaşlık dostluk ve idealler alanızda bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunayın etkisi de çarşamba günü başlamış olacak ve bu dolunay size bir arkadaşınızla vedalaşma olanağı sağlayacak. Bu arkadaşınız belki de çok iyi bir nedenle uzaklara gidecek, belki bir kere daha görüşemeyeceksiniz ama bunu yanı sıra dost olmak, arkadaş olmak istediğiniz insanlarla yakınlaşma fırsatı bulacaksınız. 

Akrep burcu: Bu hafta çarşamba gününden itibaren Güneş Kova burcuna yerleşiyor ve ev aile yaşamınıza bir canlılık geliyor. Aile içi ilişkileriniz bozuksa Çarşamba gününden itibaren düzelteceksiniz. Evinizle ilgili dekorasyonla ilgili yapmak istediğiniz şeyler varsa yine Çarşamba gününden itibaren yapabilmek için olanak bulacaksınız. Cumartesi günü kariyer alanızda bir dolunay gerçekleşecek, bu olumlu bir dolunaydır ve bu dolunayın etkisi de yine Çarşamba günü başlamış olacaktır. Dolunay sırasında yakın çevre alanızda Merkür - Plüton kavuşumu yaşanacak, bu kavuşum sırasında Merkür geri gittiği için köklü değişikler yanılgı ve yanlış anlaşılma nedeniyle oluşacak yani yakın çevrenizle özellikle kardeşlerinizle ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz.

Yay burcu: Çarşamba günü Kova burcunuza yerleşen Güneş yakın çevrenizde bir canlılık meydana getirecek. İletişim araçlarınızı yenilemek isteyeceksiniz ya da yakınlarda bulunan dostlarla bir araya gelmek isteyeceksiniz. Çeşitli organizasyonlar gerçekleştireceksiniz. Reklam ve tanıtım programınızı yenileyeceksiniz, tamamen orijinal bir programın size daha fazla kazandırdığını keşfedeceksiniz. Cumartesi bir dolunay gerçekleşiyor dostluğunuz Aslan burcunda. Bu dolunayın etkisi çarşamba günü başlayacak. Dolunay size yeni seyahatler ve yeni bir eğitim olanağı sunacak. Bunu değerlendirebilirseniz yurtdışına, yurtdışında herhangi bir kente gitme şansı bulabilirsiniz.

Oğlak burcu: Güneş Kova burcuna çarşamba günü yerleşecek ve çarşamba gününe kadar burcunuzda kalacak. Bunun anlamı çarşambaya kadar kendinizle, görüşünüzle, dünya görüşünüzle ve kişisel sitilinizle ilgilenin. Çarşamba günü itibaren özgüvenizde ve para durumunuzla ilgilenin. Çarşambadan itibaren önemli bir gökyüzü olayı gündeme geliyor. Cumartesi günü Aslan burcunda, giderler alanınızda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunay etkisini yine çarşamba gününden itibaren hissetmeye başlayacaksınız. Bir kredi borcumuz varsa tamamlayıp kapatabileceksiniz. Çarşambadan itibaren hafta sonuna kadar ve önünüzdeki hafta içerecek bu etki borçlarınızı ödemenizi, riskli yatırmalarınızı yenilemenizi sağlayacak. Aynı zamanda kendinize daha fazla güvenmeye başlayabilir, sponsorlarla olumlu görüşmeler yapabilirsiniz. 

Kova burcu: Çarşamba gününe kadar okumak, dinlenmek biraz geri çekilmek, sosyal hayattan soyutlanmak size iyi gelirken çarşambadan itibaren Güneş burcunuza geçeceği için daha aktif ve canlı bir şekilde hayata açılmak ve dostlarınızla, ideallerinizle ilgilenmek isteyeceksiniz. Böyle bir dönem başlıyor ve yine çarşamba günü itibaren karşıt burcunuzla gerçekleşecek dolunayın etkisi altına gireceksiniz. Dolunay gerçekte cumartesi olacak ama çarşamba günü itibaren varlığını hissettirecek. Bu dolunay size evlilik ve ortaklık ilişkilerinizi yeniden gözden geçirme olasılığı sunacak. Eğer bu tür ilişkileriniz varsa, evliyseniz ya da bir işi ortaklığınız varsa memnuniyetsizlikleriniz bu dönemde artabilir. Böyle bir konumda değilseniz, bir evliliğiniz yoksa iş ortaklığınız yoksa bunları oluşturmayı düşünebileceksiniz.

Balık burcu: Çarşamba gününe kadar sosyalleşmelisiniz. Arkadaşlarınızla ve güçlü dostlarınızla buluşmalısınız. Çarşamba gününden itibaren biraz içinize dönmek, daha fazla dinlenmek, belki yoga, meditasyon gibi ruhsal gelişim tekniklerinden biriyle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Hatta kitap okumaya her zamankinden fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz. İçe dönüş sizi bir miktar daha canlandıracak ve enerji biriktirmenizi sağlayacak. Cumartesi günü iş ve sağlık alanızda bir dolunay gerçekleşiyor. Çarşamba gününden itibaren etkileri başlayacak dolunayın size iyi bir getirisi olacak. Eğer iş hayatınızla ilgili bir pürüzler, problemler varsa burada bir tamamlanma yaratıp yepyeni bir şeye başlayabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat