Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

18 - 24 Nisan 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

10,011
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Sevgili astroloji severler... 18 Nisan haftasında kendi burcunuzda neler olacağını incelemek için, Astrolog Dolunay Karaca Tozkoparan ile hazırladığımız 18 -  24 Nisan 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: 17 Nisan Pazar günü, Mars retrosu başladı. Bu anlamda haftaya Mars retrosu ile giriyoruz hepimiz. Mars retrosu demek şu anlama geliyor. Mars, enerjimizi nasıl sergilediğimizi gösteren bir gezegen. Sizlerin de yönetici gezegeniniz. Yani Mars tarafından yönetiliyorsunuz. Dolayısıyla bu retro en çok sizi ve sevgili Akrep burçlarını etkiliyor. 

Boğa burcu: Bu haftaya 17 Nisan Pazar günü gerçekleşen Mars gerilemesiyle girdik. Bazılarınız "her zaman bir şeyler geriliyor" diyeceksiniz, haklısınız. Bir şeyler sakin ve güzel giderken bazı şeylerde aksamalar ve pürüzler olabiliyor. Hayatın da düzeni bu aslında. Hiçbir zaman hiçbir şey dört dörtlük olamıyor maalesef. 

İkizler burcu: Bu haftaya sizler evinizle ilgili birtakım değişimler yaparak veya evden çalışarak,  çalışma ortamınızı eve taşıyarak başlıyorsunuz. Fakat hepimiz aslında haftaya 17 Nisan'daki Mars retrosuyla, Mars'ın geri hareket etmesiyle giriş yaptık. Mars bizim aksiyon aldığımız, mücadele ettiğimiz ve cesurca yol aldığımız enerji alanlarımızı gösteriyor ve sizler için geri gittiği konular özel hayatınız, partneriniz, sevdiğiniz veya evli olduğunuz kişiyle ilgili. 

Yengeç burcu: Sizler için yoğun ve iletişim konularında ilginç detayların öne çıktığı bir hafta başlıyor. Bu haftaya girerken, 17 Nisan Pazar günü Mars geri gitmeye başladı ve bu bizleri birtakım konularda sınırladı. Hayatın olumlu yönlerine karşın olumsuz ve elimizde olmayan şeylerin de etrafımızda döndüğünü bir kez daha bizlere hatırlatmaya başladı diyebiliriz. 

Aslan burcu: Bu hafta sizin için maddi değerleriniz, parasal konularınız değer kazanırken 17 Nisan'da başlayan Mars retrosuyla beraber bazı iniş çıkışlar ve pürüzler yaşayacağınızı söyleyebilirim. Özellikle Yay burcunda geri gitmeye başlayan Mars sizi aşk konularında harekete geçmekte zorlayacak. Flörtleriniz ya da ilişkilerinizde birtakım sorunlar ortaya çıkabilir. 

Başak burcu: Haftaya gayet güzel, akıllı ve mantıklı, girişken, kendine güvenen bir tavırda giriyorsunuz. Haftanın ilk günleri Ay Başak burcunda ve sizi her konuda destekliyor. Bazı açıları olumsuz olsa da genel anlamda olumlu açıları var ve size güç veriyor bu enerji. Fakat hepimiz bu haftaya enerji olarak düşük giriyoruz aslında. Çünkü 17 Nisan Pazar günü bir Mars retrosu başladı.

Terazi burcu: Bu hafta sizler biraz dalgın başladınız haftaya ama ilerleyen birkaç gün içerisinde kendinize olan güveninizi yeniden kazanıyorsunuz. Gerçi zor bir haftaya giriyoruz bu hafta. Çünkü 17 Nisan Pazar günü gerçekleşen bir Mars retrosu var. 22 Nisan Cuma günü ise bir dolunay meydana geliyor. 

Akrep burcu: Haftaya yoğun ve sosyalleşmiş olarak başlıyor ve arkadaşlarınızla beraber aktif, yapıcı rol alıyorsunuz bu hafta. Bu yoğunluk biraz sizi yorabilir, bu anlamda dikkatli olun. 

Yay burcu: Bu hafta iş konuları ve sosyal ortamlardaki çalışmalarınızla haftaya başlıyorsunuz. 17 Nisan Pazar günü başlayan Mars gerilemesi sizin kişisel evinizde, Yay burcunda gerçekleşiyor. Üstelik şu anda Satürn de sizin kişisel evinizde geriliyor. İki tane malefik dediğimiz zorlayıcı gezegenin de sizin kişisel hanenizde gerilemesi sizi biraz geriye çekiyor olabilir.

Oğlak burcu: Bu hafta yurtdışı konularınızla ilgileniyorsunuz. Bir yandan da kariyer hayatınızda "daha fazla ne yapabilirim" diyorsunuz. Yönetici gezegeniniz Satürn retrosundan sonra şimdi de Mars retrosu başladı. Bu retro aile ve maddi konular ile ilgili içinize attığınız, belki de üstünü kapattığınız şeylere tekrar değinecek olduğunuzu hatırlatıyor. Bu alanda bilinçaltı çalışmaları başlatabilir, arınabilir ve birtakım şeylerle yüzleşerek tüm bunları yenmeye çalışabilirsiniz. 

Kova burcu: Bu hafta kendinizi göstereceğiniz alanlar ortaklaşa para konularınız, başkalarıyla yapacağınız ortak işler ve yabancı, yurtdışı bağlantılarınız ve eğitim hayatınız olacak. Mars'ın geri hareketiyle başladığımız bu hafta ayrıca arkadaş konularınızda yine sürtüşmeli durumlar göze çarpıyor. Arkadaşlarına en çok değer veren bir burç olarak bu konuda sınanıyorsunuz. 

Balık burcu: Haftaya ikili ilişkilerinizde aldığınız sorumluluklarla başlıyorsunuz. Sevdiğiniz kişiye olan titizliğiniz göze çarpıyor. Belki bazı Balıklar ilişkilerini bir adım daha ileriye taşımak istiyor.

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat