Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

17 - 23 Ekim 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

4,408
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Ekim ayının ortasında burcunuzda neler olacağını öğrenmek için Astrolog Sibel Yarar Kargın ile hazırladığımız 17 - 23 Ekim 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Haftaya Ay Boğa'da finansal konuları sağlamlaştırmaya odaklı, huzurlu bir enerjilerle haftaya başlıyoruz. Ay sırayla Neptün'e sekstil, Mars'a üçgen yaptığından kendimize verdiğimiz değeri sorgularken biraz daha duygusal anlamda içsel akıştayız. 

Boğa burcu: Haftaya Ay Boğa'da kendinize odaklı, hayattan keyif almak istediğiniz konularla ilgilenerek ya da kendi dış görünümünüze özenerek başlıyorsunuz. 

İkizler burcu: Haftaya Ay Boğa'da biraz kendinize dönük, biraz yalnız kalma isteğiyle başlıyorsunuz. Ay sırayla Neptün'e sekstil, Mars'a üçgen yaptığından kariyerinizle ilgili konularda güzel bir naiflik hissedecek ve ortak kazanımlar, kredi borç alacak meselelerinizde hali hazırdaki enerjilerden destek alacaksınız.

Yengeç burcu: Haftaya Ay Boğa'da sosyal ortamlarda keyifli organizasyonlar yaparken başlayabilirsiniz. Ay sırayla Neptün'e sekstil, Mars'a üçgen yaptığından inançlarınız ile ilgili olarak yumuşak bir enerjiyle ikili ilişkilerinizle ilgileneceksiniz. 

Aslan burcu: Haftaya Ay Boğa'da kariyerinize işinize odaklanarak başlıyorsunuz. Ay sırayla Neptün'e sekstil, Mars'a üçgen yaptığından içsel bir akış ile destekleniyorsunuz ya da kariyerinizle ilgili olarak ortaklarınızla elde ettiğiniz gelirlerde destekleyen enerjiler var. 

Başak burcu: Haftaya Ay Boğa'da yurtdışı konuları, uzak seyahatler, inançlar veya reklam promosyon işlerinize odaklanarak başlıyorsunuz.

Terazi burcu: Haftaya Ay Boğa'da borç kredi meseleleriyle ilgili bankalarla görüşürken başlayabilirsiniz. Ay sırayla Neptün ile sekstil ve Mars ile de üçgen yaptığından çalışma ortamınızdaki naifliği hissedeceksiniz.

Akrep burcu: Haftaya Ay Boğa'da eşinizle, partnerinizle ilgilenerek başlayabilirsiniz. Ay sırayla Neptün ile sekstil ve Mars ile de üçgen yaptığından çocuklarınızla veya sevgilinizle samimi bir akışı yakalayabilirsiniz.

Yay burcu: Haftaya Ay Boğa'da günlük işlerinizle uğraşarak başlayacaksınız. Ay sırayla Neptün ve Mars ile üçgen yaptığından ev ile ilgili konularla ilgilenirken enerjiler destekleyecek ve finansal durumunuzla ilgili de inisiyatif alabileceksiniz

Oğlak burcu: Haftaya Ay Boğa'da sevgi, aşk, çocuklar hobiler ile ilgili konularınıza odaklanarak geçireceksiniz. Ay sırayla Neptün ve Mars ile üçgen yaptığından kardeşleriniz, yakın çevrenizle ile ilişkilerinizde naif bir enerji var.

Kova burcu: Haftaya Ay Boğa'da ev, aile, yuva konularıyla ilgilenerek başlıyorsunuz.  Ay sırayla Neptün ve Mars ile üçgen yaptığından kazancınız ile ilgili veya kendinize verdiğiniz değer ile ilgili olarak her şey güzel akıyor.

Balık burcu: Haftaya Ay Boğa'da yakın çevrenizle kardeşlerinizle ilgilenerek başlıyorsunuz. Ay sırayla Neptün ve Mars ile üçgen yaptığından kendinizi iyi hissediyorsunuz ve sosyal ortamlarla ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat