Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

16 - 22 Mayıs 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 16 - 22 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

4,779
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Sevgili astroloji severler... 16 Mayıs haftasında kendi burcunuzda neler olacağını incelemek için, Astrolog Dolunay Karaca Tozkoparan ile hazırladığımız 16 - 22 Mayıs 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Haftaya Ay Başak burcunu bitirmek üzereyken giriyoruz ve sizler biraz detaycı, biraz titiz bir şekilde günlük işlerinizle uğraşıp, faturalarınızı ödemek, ofis ve ev düzenini sağlamak gibi şeylerle ilgilenerek başlıyorsunuz. 

Boğa burcu: Haftaya gayet dinamik bir şekilde başlıyorsunuz. Kendinizden eminsiniz, mutlusunuz ve en önemlisi huzurlusunuz. Hobileriniz sizin için önem taşırken çocuklarınız için verici, fedakar ve özverilisiniz.

İkizler burcu: Evinizle ve aile meselelerinizle ilgilenirken sevdiğiniz ve ilginizi çeken şeylere de vakit ayırmak isteyeceksiniz. Sıkıntılı günlerinizin bitmesine çok az kaldı. Cumartesi günü Güneş artık sizi burcunuza geçiyor ve doğum günleriniz de başlamış oluyor bu tarihten itibaren.

Yengeç burcu: Pazartesi güzel bir başlangıç yapıyorsunuz. Sevdiğiniz kişilerden aldığınız destek motivasyonunuzu artırırken iletişim konusunda da gayet başarılısınız. Çevrenizdeki kişiler sizi takdir ediyor ve yayıncılık medya pazarlama konularının altından rahatça kalkabiliyorsunuz.

Aslan burcu: Haftaya dinamik ve güçlü bir başlangıç yapıyoruz hep beraber. Parasal konulara yoğunlaştığınızı görüyorum. Çalışma koşullarınız için bir ilerleme sağlarken yeni iş konularına karşı da açıksınız. Fikirlerinizde taşkın ve abartılara meyliniz var. Otorite figürlerinden göreceğiniz destekler sizi daha azimli ve çalışkan yapıyor. 

Başak burcu: Ilıman, hoş sohbet ,uyumlu tavırlarınızla beğeni topladınız. Kendinize titizlendiniz, gerek giyiminize gerekse kişisel bakımlarınızla ilgilendiniz. Her ne kadar aile ve kariyer konularında gelgitli günler geçirseniz de haftaya ılımlı ve uyumlu başlamayı başardınız.

Terazi burcu: Kendi kendinizi telkin ettiniz. Şifalandırdınız, belki Polyanacılık oynadınız kendinizle. Hayatta sağlıktan başka hiçbir şeyin önemi yok. Bunu bir kez daha hatırladınız haftaya başlarken. İyi de ettiniz. Bence de sağlıktan başka önemli hiçbir şey yok. Sağlık olmazsa hiçbir şey olmaz, her şey boş olur. 

Akrep burcu: Hafta sonunda arkadaşlarınızla sosyalleştiniz, sevdiğiniz kişiyle birlikte vakit geçirdiniz ve artık çalışma vakti geldi. Pazartesi gününe biraz isteksiz ve bitkin düşmüş bir halde başlayabilir, kendi iç sesinizle başbaşa kalmak isteyebilirsiniz. Bu aralıkta yapılacakların listesini çıkarmakta zorlanabilirsiniz. 

Yay burcu: Vİş konularında desteklendiğinizi görmek sizi rahatlatacak. Yaptığınız şeylerin karşılığını almaya başlıyorsunuz. Astlarınız ve üstlerinizle uyumlu ve seviyeli bir çizgide devam ediyorsunuz. Bu tutum hem sizi hem onları mutlu kılıyor. 

Oğlak burcu: Eskiden beri istediğiniz bir iş için kolları sıvadınız, istediniz ve alıyorsunuz. Kararlı ve dinamik bir şekilde kendinden emin başlıyorsunuz haftaya. Hafta boyunca yapılacak olan toplantılar, iş görüşmeleri, plan ve programlarınız var. Liderlik vasfınızın yüksek olduğu bir hafta. Sözlerinizle insanları etkileyeceksiniz. 

Kova burcu: Ortaklaşa para haneniz dolarken çevrenizle olan uyumunuz ve sevimli kişiliğiniz herkesi size hayran bırakıyor. Fakat gene de bir tatminsizlik var sizlerde bu hafta. Daha fazlasını hak ettiğinizi düşünüyor olabilirsiniz, "en çok çalışan benim, bunlar benim ideallerim ve fikirlerimdi" der gibisiniz. 

Balık burcu: Eşinizle, sevdiğiniz kişiyle planlar programlar yaparak başlıyorsunuz haftaya. Aklınız fikriniz onda. Evet romantiksiniz, birlikte olmaktan keyif alıyorsunuz. Beraber ortak çalışmalarınız olabilir. Seyahatler ve geziler için fikir birliği yapabilirsiniz. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat