Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

16 - 22 Kasım 2015 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 16 - 22 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

5,338
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

16 - 22 Kasım 2015 haftasında gezegenlerin etkisini öğrenmek, 16 - 22 Kasım haftasında burcunuzda gerçekleşecek önemli etkiler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, Astroloji Uzmanımız Su Karakuş ile hazırladığımız haftalık burç videolarımızı izleyebilirsiniz. Özellikle çarşamba gününden cumartesi gününe kadar durağan hale gelecek Neptün'ün etkisi ile nelere dikkat etmeniz gerektiği, burcunuza özel olarak hangi alanlarda beklemede kalmanızın önerildiğini öğrenmek için burç videolarımızı izleyin.

Sevgili Koç burcu: Çarşamba günü Neptün durağanlaşmaya başlıyor. Balık burcundaki bu durağanlık cumartesi gününe kadar devam edecek. Gerilemeden daha fazla etkilidir durağanlaşma dönemleri. Bu süreçte sorunlara yaklaşım biçiminiz de farklılaşacak. Neredeyse sorunları ne çözmek ne de düşünmek istemeyeceksiniz. Bir çeşit uyuma ya da uyuşma dönemi diyebiliriz. Aynı zamanda yakınlarınızın sağlığı ile ilgili problemler de bir miktar artacak. Ancak cumartesi gününden itibaren bütün düğümler çözüleceği için içinizi ferah tutmanızda ve bir miktar dinlenmenizde fayda var.

Sevgili Boğa burcu: Arkadaşlık, dostluk ve idealler alanında çarşamba günü Neptün durağanlaşıyor. Durağanlaşma cumartesi gününe kadar devam edecek. Dostlarınızla ilişkilerinizde hafta ortasından hafta sonuna kadar hayal kırıklıkları yaşanabilir ya da ideallerinizden vazgeçme eğilimi gösterebilirsiniz. Belki de idealleriniz için uğraşmak konusunda biraz yorgun hissedebilirsiniz. Bu dönemi dinlenerek geçirmenizde yarar var, çünkü ilerlemeye çalışsanız da Neptün buna izin vermeyecek gibi görünüyor. Ancak cumartesi gününden itibaren yanlış anlamalar ve hayal kırıklıklarının yerini düşleri gerçekleştirme yeteneği alıyor. Siz de bu sayede harekete geçebileceksiniz. 

Sevgili Yengeç burcu: Seyahat etmek istiyor, eğitim alanında başarılı olmak istiyorsanız; tanınmak, reklamınızı yapmak, adınızı tüm dünyaya duyurmak gibi bir arzunuz varsa çarşamba gününden cumartesiye kadar beklemede kalmalısınız. Çünkü bu alanda Neptün durağanlaşacak ve bu durağanlaşma döneminde siz de hiç hareket etmek istemeyeceksiniz. Tam tersine, beklentilerinizin yerini hayal kırıklığı alacak. Yurtdışından ya da kent dışından sizi hayal kırıklığına uğratacak haberler ulaşabilir. Ancak bütün bu problemler cumartesi günü sonlanıyor.

Sevgili İkizler burcu: Hafta ortasından hafta sonuna kadar bütün odağınız kariyerinizde olacak. Daha çok çalışmak değil, dinlenmek isteyeceksiniz. Çünkü Neptün durağanlaşıyor. Çarşamba günü başlayacak bu durağanlık cumartesi gününe kadar devam edecek. Yöneticileriniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir ya da size öyle gelebilir. İş hayatınız devam ediyorsa yapacağınız anlaşmalar bozulabilir, umulmadık tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Bunlardan hiçbiri değilse çalışmadan, öylece durmak isteyebilirsiniz.

Sevgili Aslan burcu: Neptün çarşambadan cumartesi gününe kadar durağan pozisyonda kalacak bu hafta. Bu nedenle siz de beklemede kalmalısınız. Özellikle telif, ikramiye gibi alacaklarınız varsa, parasal beklentileriniz varsa, ek gelir kazanmak istiyor, piyangoda şansınızı denemek istiyorsanız hafta ortasından itibaren hafta sonuna kadar hiçbir şekilde hareket etmemeli, beklemede kalmalısınız. Hatta canınız harekete geçmek de istemeyecek. Neptün durağanlaştığında hayaller gerçekleşmez, tam tersine hayal kırıklıkları sizinle olabilir. Hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, cumartesi gününden itibaren harekete geçmelisiniz. 

Sevgili Başak burcu: Neptün çarşamba günü karşıt burcunuzda durağanlaşıyor. Evlilik ve ortaklıkla ilişkili konular bir süre beklemede kalacak. Cumartesiye kadar durağanlaşma bir miktar hayal kırıklığı yaratabilir. Bu nedenle evliyseniz ya da evlenme gibi bir planınız varsa; aynı şekilde iş ortağınız varsa veya iş ortaklığı yapma aşamasındaysanız bu hafta ortasından itibaren, hafta sonuna kadar beklemede kalın. Hayal kırıklıklarını sadece gözlemleyin ve tepki vermeyin. Cumartesi gününden itibaren tüm problemler çözülecek ve hayallerinizi istediğiniz gibi gerçekleştirebileceksiniz.

Sevgili Terazi burcu: Neptün çarşamba gününden itibaren iş ve sağlık alanınızda durağanlaşacak ve bu durağanlaşma cumartesi gününe kadar devam edecek. İş arkadaşlarınız tarafından hayal kırıklığına uğratılabilirsiniz. Sağlık konusunda alerjiye yatkınsanız bu bağlamdaki rahatsızlıklarınız nüksedebilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Ancak bu dönemi çok abartmamalı, üzüntüleri gözünüzde büyütmemelisiniz çünkü cumartesi günü bütün yanlış anlaşılmalar giderilecek, yanlış teşhisler tedaviye dönüşecek. Alerji gibi sorunlarınız da tedavi edilecek.

Sevgili Akrep burcu: Aşk yaşamı ile ilgili beklentilerinizi çarşambadan cumartesi gününe kadar rolantiye almanızda fayda var. Çünkü Neptün aşk alanınızda durağanlaşıyor. Aynı zamanda çocuklarınızla ilişkileriniz ve eğlence yaşamınızla ilgili beklentilerinizi de yine çarşamba gününden cumartesiye kadar ertelenebilir. Bu süreçte sadece dinlenmek, hiçbir şekilde iletişimde olmamak isteyeceksiniz. Çünkü bazı hayal kırıklıkları yaşayacaksınız. Ancak cumartesi gününden itibaren hayal kırıklıklarının yerini hayalleri gerçekleştirme isteğine bırakacak. Bütün problemler çözüme ulaşacak. 

Sevgili Yay burcu: Çarşambadan cumartesi gününe kadar aile içi ilişkiler ne yazık ki hayal kırıklığına dönüşebilir. Bu süreçte onlarla tartışmalardan, sorun çözmeye çalışmaktan uzak durmalısınız. Cumartesi gününden itibaren bütün problemler kendiliğinden çözülecek. Ancak cumartesi gününe kadar sabretmez, çözüm için acele ederseniz problemler iki katı üstünüze gelebilir. Bu dönemde size düşen tek şey evdeki günlük işlerinizle ilgilenmek ve dinlenmede kalmak. 

Sevgili Oğlak burcu: Başkaları ile iletişiminiz çarşambadan cumartesi gününe kadar problemli alanınız olacak. İletişim araçlarınız; cep telefonunuzdan arabanıza kadar hemen hemen her şeyiniz çarşamba gününden cumartesiye kadar arıza çıkarabilir ancak bozulan iletişim araçlarınızı tamire götürmek için acele etmeyin, çünkü cumartesiden itibaren birçok problem kendiliğinden düzelecek. Yine iletişim problemleri, yakın çevrenizle anlaşmalar anlaşmazlığa dönüşebilir. Ancak bunları düzeltmek için de acele etmeyin. Çünkü cumartesi gününden itibaren çarşamba gününde başlayan hayal kırıklıkları tam tersi istikamette yol alacak ve özürlere dönüşecek, içiniz tamamen rahatlayacak. 

Sevgili Kova burcu: Çarşamba günü Neptün para ve özgüven alanınızda durağanlaşacak ve durağanlaşmanın etkisi cumartesi gününe kadar devam edecek. Gelirlerinizde azalma söz konusu olursa ya da bazı anlaşmalar aniden son bulursa şaşırmayın. Hayal kırıklıkları ile dolu birkaç gün yaşayacaksınız ancak cumartesi gününden itibaren durum tersine dönecek ve tüm anlaşmazlıklar düzeltilecek. Bu nedenle üzülmeden, sakin kalarak çözüm yolları aramanızda fayda var. Cuma günü Merkür, pazar günü ise Güneş arkadaşlık, dostluk ve idealler alanınıza yerleşecek. Dostlarınızla yeniden bir araya gelecek veya karşılaşacaksınız. 

Sevgili Balık burcu: Çarşambadan cumartesi gününe kadar hemen hemen hiçbir şey yapmanız tavsiye edilmiyor. Yöneticiniz Neptün burcunuzda durağanlaşıyor olacak ve bu uzun bir durağanlaşma dönemi. Sizi hayal kırıklıkları ve uyuşma eğilimi bekliyor. Belki televizyonun başından kalmak istemeyecek, belki de bir bilgisayar oyunununda kaybolup gideceksiniz ya da içmeyi veya uyumayı tercih edeceksiniz. Her ne ise, dinlenmede kalmanızda fayda var çünkü hareket etmek istemeyeceksiniz. Ancak bütün enerjinizi topladığınızda, cumartesi gününden itibaren harekete geçtiğinizde, eğer sanatın herhangi bir kolu ile uğraşıyorsanız son derece yaratıcı olacaksınız ve dış görünüşünüze her zamankinden daha fazla önem vereceksiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat