Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

15 - 21 Şubat 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 15 - 21 Şubat 2016 haftası neler yaşanacak?

7,148
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Sevgili astroloji severler... Venüs bu hafta çarşamba gününden itibaren Kova burcuna yerleşiyor. Cuma günü Güneş Balık burcuna geçiş yapacak. Gelecek hafta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisini de bu hafta çarşambadan itibaren hissediyor olacaksınız. İş ve aileden, cinsel yaşamanıza kadar pek çok konuda dolunayın etkilerinden faydalanabilirsiniz çünkü değerlendirebilenler için harika bir hafta. Her anlamda tüm burçları incelemek için 15 - 21 Şubat 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Bu hafta çarşamba günü Venüs Kova burcuna yerleşiyor. Arkadaşlık dostluk ve idealler alanınız olan bu alan aynı zamanda dileklerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir bölgedir. Venüs'ün bu alandaki yerleşimi her zaman olumludur ve aşk ile ilgili dilekleriniz gerçekleştirme şansı verir. Cuma günü Güneş Balık burcuna geçiş yapacak ve ruhsal alanda var olmaya çalışacaksınız. Yoga-meditasyon gibi çalışmalara ilgi duymaya başlayacaksınız. 

Boğa burcu: Çarşamba günü Venüs Kova burcuna yerleşiyor ve kariyer ile ilgili beklentilerinizi gerçekleştirmek istiyor. Venüs doğal yöneticiniz ve her anlamla yararlı bir gezegen. Çarşambadan itibaren kariyerinizle ilgili planladığınız arzuladığınız ne varsa gündeme getirebilirsiniz. Çarşamba günü aynı zamanda gelecek hafta gerçekleşecek olan dolunayın etkisinin başlayacağı gün. Bu dolunay aşk alanınızda gerçekleşecek. Bu kez aşkla ilgili dilekleriniz ve beklentileriniz gerçekleşecek. 

İkizler burcu: Çarşamba günü aşk gezeni Venüs Kova burcuna yerleşiyor. Seyahatler, eğitim, yurtdışı medya çalışmaları ve yaşam görüşünüzle ilgili bir alan burası. Yeni bir yaşam felsefesi edinebilirsiniz, seveceğiniz yerlere seyahat edebilirsiniz ya da yeni bir eğitim almaya karar verebilirsiniz. Her ne yapacaksanız orada aşka da rastlayabilirsiniz. Cuma günü Güneş Balık burcuna geçiş yapacak. Balık burcu kariyer alanınız. Bugünden itibaren kariyerinizle ilgili ne varsa daha canlandırıcı olacak sizin için. Yeni planlar, hareketler, yeni teklifler, değerlendirebileceğiniz alanlar ve yeni insanlar hayatınıza canlılık getirecek. 

Yengeç burcu: Çarşamba günü Venüs Kova burcuna yerleşecek ve cinsel yaşamınızla ilgili yeni bir evre başlatacak. Daha mutlu, daha keyifli hissedeceksiniz. İlişkiniz varsa gitgide daha çok yakınlaşacaksınız. Bu alan aynı zamanda başkalarının kaynaklarından yararlanabileceğiniz bir alandır. Yakın çevrenizin kaynakları önünüze serilecek. Aynı zamanda kredi almak gibi bir düşünceniz varsa bunu bu hafta başarabileceksiniz veya yeni sponsorlar bulabileceksiniz. Hem parayla hem de aşk yaşamınızla ilgili gelişmeler sevindirici olacak.

Aslan burcu: Venüs bu hafta çarşamba gününden itibaren Kova burcuna yerleşiyor. Evlilik ve ortaklıkla ilişkiniz bu haftadan itibaren daha da iyileşiyor. Eğer evliyseniz eşinizle bu yılın en romantik dönemlerinden birini yaşayabilirsiniz. Bir iş ortağınız varsa ve aranızda problemler varsa bunları gündeme getirip, konuşup çözüm bulabilirsiniz. Uyumlu olacağınız bir döneme başlıyorsunuz. Eğer yalnızsanız, evlenmek gibi bir arzunuz varsa bu hafta çarşambadan itibaren fırsatları değerlendirmelisiniz. Kendinize uygun özel günü belirlemelisiniz. 

Başak burcu: Çarşamba günü Venüs Kova burcuna yerleşecek. Kova burcu iş ve sağlık alanınız. Hem işle ilgili problemleriniz varsa bu problemlere çözüm, hem de daha sağlıklı olmanın yollarını bulacaksınız. Çarşambadan itibaren aynı zamanda gelecek hafta burcunuzda gerçekleşecek dolunayın da etkisi altına gireceksiniz. Bu dolunay bir miktar hayal kırıklığı içeriyor. Eğer eşiniz ya da iş ortağınız varsa onlarla ilişkinizde beklenmedik şeylerle karşılaşabilirsiniz. 

Terazi burcu: Dostunuz Kova burcuna Venüs yerleşiyor. Venüs yönetici gezegeniniz. Çarşamba günü itibaren aşk dolu romantik dolu günler başlıyor sizin için. Eğer süregelen bir ilişkiniz yoksa zekanızın çok iyi uyuşacağı, birbirinizle çok iyi anlaşacağınız bir insanla tanışma şansı verecek Venüs. Süregelen ilişkiniz varsa yılın en güzel en romantik dönemlerinden yaşıyor olacaksınız. Çarşambadan itibaren dolunayın etkisi altına giriyoruz. Dolunay gerçekte gelecek hafta gerçekleşecek ama bu hafta çarşambadan itibaren ruhsal gelişim teknikleri ile tanışmanızı, aynı zamanda kötü alışkanlıklarınız varsa onlardan kurtulmanızı sağlayacak.

Akrep burcu: Bu hafta çarşamba günü Venüs Kova burcuna yerleşiyor. Evinizle ilgili tadilat, tamirat ya da dekorasyon yeniliklerini bu hafta çarşambadan itibaren gerçekleştirebileceksiniz. Küçük değişiklikler ya da büyük dekorasyon fikirleri bu hafta çok işinize yarayacak. Evinizde daha sıcak, daha samimi bir hava esecek. Bu sayede eğer aile bireylerinizle sürtüşmeler varsa bu hafta onları giderebileceksiniz ve uyumlu bir ortam yaratabileceksiniz. Cuma günü Güneş dostunuz Balık burcuna yerleşecek. Cumadan itibaren aşk yaşamınızda bir canlılık gerçekleşecek. Birbirinize daha fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz, yorulmak nedir bilmeyeceksiniz. 

Yay burcu: Bu hafta çarşamba günü Venüs Kova burcuna yerleşiyor. Gelecek hafta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisini de bu hafta çarşambadan itibaren hissediyor olacaksınız. 

Oğlak burcu: Haftanın mali konularda en şanslı burçlarından birisisiniz. Venüs çarşamba günü para alanıza geçiş yapacak ve çarşambaya kadar burcunuzda konaklayacak. Eğer görüşünüzle ilgili değişikler yapmak istiyorsanız çarşamba gününe kadar bunları gerçekleştirebilirsiniz.Örneğin saç renginizi değiştirebilirsiniz. Çarşambadan itibaren para kazanmaya odaklanmış olacaksınız ve beklediğinizin daha üstünde kazanabileceksiniz. Eğer gelirleriniz sabitse avantajlı alışverişler yapabileceksiniz. Yani alırken kâra geçeceksiniz.

Kova burcu: Bu hafta çarşamba günü Venüs burcunuza yerleşiyor. Çarşamba gününe kadar kendinize zaman ayıracaksınız. Daha fazla dinlenecek, hatta biraz yalnız kalmak isteyeceksiniz. Çarşambadan itibaren eğer yalnızsanız etrafınızdaki hayranlar ordusundan birisinin farkına varacaksınız. Bir insanla flört yaşamaya başlayabilirsiniz. Eer bir ilişkiniz varsa son derece romantik günler yaşayacaksınız. Aşka ve sevgiye daha fazla zaman ayıracaksınız.

Balık burcu: Bu hafta hem dostluklara hem dinlenmeye hem de görünüşünüze zaman ayırabileceğiniz bir haftadasınız. Çarşambaya kadar arkadaşlıklara önem verecek, daha fazla hayatınızda yer açacaksınız. Daha sık dostlarınızla buluşacaksınız. Çarşambadan itibaren yalnız kalmayı, ruhsal gelişim teknikleriyle ilgilenmeyi tercih edeceksiniz. Cuma günü Güneş burcunuza yerleşecek. Güneş burcunuza yerleştikten itibaren kendinizi daha fazla canlı hissedeceksiniz, daha çok dış dünyaya açılmak isteyeceksiniz. Daha fazla ilgi odağı olacaksınız. Cumadan sonra hareketleriniz, hareketlilikleriniz, hareketli olacağınız alanlar artacak sevgili Balıklar. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat