Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

15 - 21 Ağustos 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 15 - 21 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

4,582
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Ağustos ayının üçüncü haftasında kendi burcunuzda neler olacağını incelemek için, Astrolog Dolunay Karaca Tozkoparan ile hazırladığımız 15 - 21 Ağustos 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Haftaya Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Plüton'la kavuşum açısı var. İş konularında, özellikle ortaklı işler, organizasyonlar konusunda dikkat çekiyor bu birliktelik. Güçlü ve karizmatik kişiler sizleri fikirleriyle etkileyebilir veya tam tersi, sizler kendi isteklerinizi baskın bir şekilde karşı tarafa onaylatabilirsiniz. Çalışma ve günlük hayatınız son derece aktif.

Boğa burcu: Eğitim ve hukuksal konularda adımlar atmak istediğiniz bir süreç sizler için. Yeni yerler keşfetmek, seyahatler gündemde. Bunlar için içinizde güçlü bir duygu seli var. Aşk konularında bazı Boğalar bir bitiş, tamamlanma yaşadılar. Giden gitti  gözüyle bakıyorlar hayata.

İkizler burcu: Bu hafta bir ortaklığı bitirmek veya ödemeleriniz konusunda insiyatif almak durumunda kalabilirsiniz. Herhangi bir ameliyat, bir yakınınızın sağlık durumu canınızı sıkabilir. Eş ve ilişkiler konusunda hâlâ zor bir süreçtesiniz. Bu dönemde soğuk ve duygusuz insanlar çevrenizde gibi. Neyse ki aile içi olumlu gelişmeler, akrabalarınız ve yakınlarınız desteği sizinle. 

Yengeç burcu: Haftaya başlarken Ay - Plüton kavuşumu dikkat çekiyor. Bu açı, manüple eden durumlar, yaralayıcı ve yıpratıcı etkiler içerirken, bir diğer taraftan güç ve azmi, her şeye rağmen ayakta durabilme kapasitesini gösteriyor. Sizler eş ve partnerleriniz konusunda böyle bir süreçten geçiyorsunuz. İçiniz acıyor ama dik ve sağlam durmak için elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz. 

Aslan burcu: Sağlık konularına dikkat edilmesi gereken bir haftadasınız. Kontrollerinizi yaptırmak ve beslenme düzeninize dikkat etmeniz önem kazanıyor. Çalışma ortamınızda yaşayacağınız bir problem sinirlerinizi bozabilir. İş arkadaşlarınızla aranızda kırıcı konuşmalar gündeminizde olabilir hafta boyunca.

Başak burcu: Fikirleriniz çok güzel işliyor. Aklınız ve mantığınız uyumlu. Yapmak istediklerinizi karşı tarafa çok güzel anlatabilme özelliğine sahipsiniz. Zaten anlamak istemeyenlere karşı da baskıcı ve zorla kabul ettiren bir enerjidesiniz. Öyle ya da böyle bu hafta herkes sizin dediklerinize kulak asacak. 

Terazi burcu: Kendi içinize dönmek ve hislerinizi göz önüne almak için uygun bir haftadasınız. Çoğu Terazi yalnızlığı tercih etmek isteyebilir bu hafta. Bir kısmınız da çevrenizde olup bitenlere tanıklık edebilir, onları dışarıdan izleyerek olayların nedenini objektif bir biçimde analiz edebilir. 

Akrep burcu: Haftaya iletişim becerilerinizi arttırarak giriş yapmak en büyük hedefiniz. Zaten haritanızda da hava eksikliği var bu hafta. Dolayısıyla bu konuya eğilmek, kendinizi doğru ifade edebilmek, isteklerinizi karşı tarafa doğru aktarabilmek sizler için önem kazanıyor. Anlatım çok önemli. "Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır" diye boşuna söylememişler. Sizler de bu hafta bu konuya önem veriyorsunuz. 

Yay burcu: Parasal konularda güzel adımlar, köklü değişimler yapabileceğiniz ve radikal kararlar alabileceğiniz bir hafta sevgili Yaylar. Haftaya stratejik ve sistemli başlıyorsunuz. Özellikle iş disiplini konusunda adımlarınız boşa çıkmayacak gibi görünüyor. 

Oğlak burcu: Güçlü bir değişim ve dönüşüm arzusundasınız. Bir yandan da Satürn - Mars kavuşumu sizi durduruyor sevgili Oğlaklar. Yapmak istedikleriniz için zamana ve birikime ihtiyacınız var. Demek ki aslında bazı şeyler için acele etmemeli ve biraz beklemelisiniz. İçinizde bazıları bitişler ve kopmalar yaşanıyor olabilir bu hafta. Zorlu dönemlerden geçiyoruz Ağustos ayı boyunca. 

Kova burcu: Bu hafta sizin burcunuzda bir dolunay var ayın 18'inde. Kendinizle ilgili bitişler yaşamanıza, radikal kararlar almanıza neden olabilir. Bir bitiş ve sonlanma yaşayabilirsiniz bu süreçte. Hafta sonunda Ay Balık burcunda devam edecek. Yeni iş teklifleri, para konularınız ön plana taşınacak. Maddi gelirlerinizi genişletmek için adımlar atacaksınız.

Balık burcu: Bu hafta iş ve kariyer konularınız zorlu. Ayın 18'indeki dolunayda sağlık konusu, kapalı yerler, hastaneler gibi durumlar söz konusu olabilir. İçinize dönmek ve yalnız kalmak isteyeceğiniz süreçtesiniz. Hafta sonu ise daha bir rahatlamış ve ferahlamış çıkıyorsunuz. Ay sizin burcunuza geçiyor ve size güven duygusu aşılıyor.

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat