Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

14 - 20 Mart 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 14 - 20 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

9,943
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Sevgili astroloji severler... Bu hafta çarşamba ve perşembe günlerini kapsayan harika bir açı gerçekleşiyor. Plüton ve Jüpiter arasındaki bu şans açısı hayatınızda köklü değişiklikler yapmanızı sağlayacak. Cuma günü özel bir açı gerçekleşiyor ve bu açı tüm burçlara çok olumlu etkileri olacak bir açı. Çünkü arzu edilen ne ise bu yoldaki engeller açılıyor, boşluklar dolduruluyor, belirsizlikler ortadan kalkıyor... Bu anlamda her burç ayrı bir evinde, uzun zamandır planını yaptığı ya da hayalini kurduğu bir konuda olumlu etkiler altına girecek. 

Pazar gününden itibaren Koç burcuna yerleşen Güneş sayesinde ise yine güzel sürprizler alma, aklınıza takılan konuları sonuçlandırma, planladığınız konuya eğilme ya da beklediğiniz bir para varsa, buna dair olumlu haber alma ihtimali söz konusu. Her anlamda, özellikle değerlendirebilenler için çok olumlu, yüksek enerjili bir haftaya giriyoruz. Ancak bir şeyi unutmamak şartı ile: Pazartesi ve salı günleri başınıza gelebilecek şeylere karşı daha sabırlı, dikkatli, sakin hareket edin, bu dönemde keskin virajlar almaktan kaçının ve bu iki günü mümkün olduğunca sakin geçirmeye çalışın. 

14 Mart haftasında kendi burcunuzda neler olacağını incelemek için 14 - 20 Mart 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Hafta başında seyahatlerde son derece dikkatli olmanız gerekiyor, özellikle uzun yolculuklar yapmanız gerekiyorsa. Medyada yer alıyorsanız, medya ile ilişkili bir iş yapıyorsanız veya eğitiminiz devam ediyorsa pazartesi ve salı günü hiç beklemediğiniz engellerle karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle bu iki günü sakin geçirmelisiniz.

Boğa burcu: Bu hafta pazartesi ve salı günü mali alanda bazı problemler yaşayabilirsiniz. Bu nedenle biraz dikkatli olmanızda, hatta biraz da boşvermiş olmanızda fayda var. Çünkü kendinizi engellenmiş hissedeceksiniz. Bir kredi talebiniz varsa başvurularınız pazartesi ya da salı günü reddedilebilir. 

İkizler burcu: Pazartesi ve salı partnerinizden ya da varsa danışmanlarınızdan gelecek baskıyı çok iyi göğüslemeniz gerekiyor. Biraz moraliniz düşebilir ancak Ay burcunuzda yol alacağı için duygularınızı anlatmak, her zamankinden daha kolay olabilir. Tek problem şu: Anlaşıldığınıza emin olamayacaksınız. 

Yengeç burcu: Neredeyse haftanın en şanslı burçlarından birisiniz. Ancak pazartesi ve salı günü diğer tüm burçlar gibi sizin de dikkatli olmanız gereken konular var. Özellikle iş ve sağlık. Yakınlarınızın sağlık problemleri söz konusu ise kendi sağlığınızdan da kuşku duyabilirsiniz. Pazartesi ve salı günleri bu konunun üzerine gitmemenizde fayda var. 

Aslan burcu: Geçtiğimiz hafta pazar günü aşk alanında Mars yerleşmeye başladı, daha çekici hissetmeye başlıyorsunuz. Aşk konusunda daha atak ve enerjik davranmaya başlıyorsunuz. Partnerinizin size hayır demesine imkan tanımıyorsunuz. Bu anlamda olumlu ancak süregelen bir ilişkiniz varsa yavaş yavaş tartışmalara da başlıyor olacaksınız. Gerginlikler aranızda pürüzlere neden olacak. Buna da dikkat etmek gerekiyor. 

Başak burcu: Haftanın ilk iki gününde eviniz ile ilgili problemler o kadar ağır basacak ki, neredeyse hiçbir şekilde kariyerinizi ya da işinize konsantre olmayacaksınız. Size baskı gibi gelen bu durumun nedeni Satürn ve Ay arasındaki karşıt açı. Ancak çarşamba ve perşembe günleri haftanın en şanslı burcu olduğunuzu fark edeceksiniz. 

Terazi burcu: Hafta başında pazartesi ve salı günleri yakın çevrenizden gelen baskı bir miktar artıyor. Bu günler kısa yolculuklar yapmanız gereken günlerse maalesef hiç beklemediğiniz birden fazla engelle karşılacaksınız. Ancak çarşamba perşembe günleri olağanüstü güzel günler. Eviniz ve aileniz ile ilgili köklü değişiklikler gerçekleştirebileceksiniz. Üstelik bu değişiklikler uzun zamandır hayalini kurduğunuz şeyler olacak. 

Akrep burcu: Pazartesi ve salı günleri mali konularda endişeleriniz biraz artıyor. Bu durum biraz da özgüven eksikliğine yol açacak. Bu iki günü hafiflikle atlatmalısınız. Kendi kendinize çok baskı yapmayın çünkü çarşamba ve perşembe günleri yöneticiniz Plüton ve Jüpiter arasındaki olumlu açı bütün hayatınızı yenilemenize yardım edecek. 

Yay burcu: Burcunuzda yol alan Satürn nedeniyle, başkaları üzerinde, özellikle yakınlarınız üzerinde baskıcı bir tutum sergilemeye başladınız. Bu hafta özellikle pazartesi ve salı günleri bu baskı biraz daha artıyor. Kendinizi tutmalı ve çok kontrolcü davranmamalısınız. Çünkü çarşamba ve perşembe günlerinizi etkileyecek olan Plüton ve Jüpiter arasındaki harika açı yöneticiniz Jüpiter olduğu için sizi iki kat etkileyecek ve para durumunuzu olumlu anlamda baştan değiştirecek.

Oğlak burcu: Pazartesi ve salı günü programınızı olabildiğince açık tutun. Boşluklarınız çok fazla olsun. Çünkü hem kendi hem de yakınlarınızın sağlığı ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle yakınlarınızın sağlığı diğer işleri bırakmak zorunluluğundan dolayı biraz daha canınızı sıkacak gibi görünüyor.

Kova burcu: Eğer bir ilişkiniz varsa ya da yakınlarınızdan birisi arkadaşlarınızla tanışıyorsa, dostlarınızdan gelecek baskı bu hafta biraz moralinizi bozacak. Çünkü o dostlar ilişkinize ve yakınlarınız bir miktar müdahale edecek. Muhtemelen onaylamayacak, sevimsiz iki gün geçirmenize yol açacaklar. 

Balık burcu: Pazartesi ve salı günü yoğun bir çalışma temposunda uzun saatler çalışmanız gerekebilir. Hem yöneticileriniz size baskı yapacak, hem de siz kendinizi baskılayacaksınız. Bu iki günün ürünlerini hafta sonunda toplayacaksınız. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat