Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

14 - 20 Kasım 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 14 - 20 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

4,330
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Herkse tekrar merhaba. Kasım ayının ortasında tekrar Dolunay Karaca ile haftalık burç yorumlarını çekmeye başladık. Kasım ayının sonuna doğru burcunuzda neler olacağını öğrenmek için Astroloji Uzmanımız Dolunay Karaca ile hazırladığımız 14 - 20 Kasım 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Yeni haftaya Boğa burcundaki dolunayla başlıyoruz. Boğa - Akrep aksında gerçekleşecek olan bu dolunay pazartesi günü meydana geliyor ve sizin maddi konularınızı altüst ediyor. Maddi ve somut konularda bir takım gerilmeler yaşayabilir, ödemelerinizi zamanında yapmak için stres yaratabilirsiniz üzerinizde. Elinizde olan bir eşyayı satışa çıkarabilir ve birtakım parayla ilgili hususlarda problemler yaşayabilirsiniz. 

Boğa burcu: Yeni haftaya sizin burcunuzda gerçekleşecek bir dolunayla başlıyoruz. Bu dolunay sizi ilişkilerinizle sınamaya geliyor. Sevgi, aşk, ikili ilişkiler, evlilikler adına mücadeleli bir süreç sizler için. Tartışmalara ve gerilmelere açıksınız ve sabretmeyi beceremiyorsunuz. Çünkü "yeterince sabrettim, artık taştım" durumu hakim sizlerde. 

İkizler burcu: Aklınız ve düşünceleriniz hep karşı tarafta bu hafta, ikili ilişkilerinize kafayı takmış durumdasınız, aşkta aradığınızı buldunuz aslında ama yine de bir sorgulama peşindesiniz. Unutmayın kaçan kovalanır, dolayısıyla siz kovaladıkça, o da kaçmaya devam edecektir. 

Yengeç burcu: Salı günü Ay İkizler burcuna geçiş yapacak. Kendinizi yorgun ve bitkin hissedebilir, biraz yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Motivasyonunuzu tekrar toplamak ve iç sesinize göre hareket etmek isteyebilirsiniz.

Aslan burcu: Bu hafta için bir de Perşembe gününün açıları zorlu, çünkü Ay'ın Plüton'la karşıtlığı, Venüs'le ve Jüpiter'le yine zorlu açıları var. Fakat aynı gün Neptün ile olan uyumlu açısı belki bir nebze fırsat yaratabilir. 

Başak burcu: Salı ve Çarşamba günleri Ay İkizler burcunda olacak. Çocuklarla ilgili konularda zorlanmalar yaşayabilirsiniz, Ay Satürn'le karşıt açıda, katı bir tutumla yaklaşabilirsiniz onlara. 

Terazi burcu: Hafta sonu Ay Aslan burcunda. Hareket berekettir sözü sizler için geçerli olacak. Arkadaş davetleri ve sosyalleşmek isteyeceksiniz. 

Akrep burcu: Merkür'ün Yay burcunda hareket ediyor oluşu, maddi konularda ticaret zekanızı çalıştıracak, aklınızı işinize verebileceksiniz. Hafta sonuna doğru inançlar ve etik değer yargılarınızda, eğitim ve öğretim hayatınızla ilgili konularda düşünmeye başlayacaksınız. 

Yay burcu: Haftaya Boğa burcundaki dolunayla başlıyoruz. Sizleri günlük rutin koşturmalarınız, sağlık konularınız, kiracılarınız, yanınızda çalışanlarınızla ilgili meselelerde etkileyecek bu dolunay. Günlük hayatınızda bir gerilme ve stres durumu hakim olacak. Bu durumla başa çıkabilmek için sakinliğinizi ve iyimserliğinizi korumaya çalışmalısınız. 

Oğlak burcu: Bu hafta başında meydana gelecek olan dolunayda, sizler çocuk konuları, aşk ve flörtler, hobiler ve zevk aldığınız konular üzerinde sorunlar yaşayacaksınız. Çocuk sahibi olanlar için onlarla gerilmeler ve onların sorunlarını büyütme olasılığı yüksekken, bekar olanlar aşk ve flört konularında zorlanmalar, kendini ifade edememe veya çabuk öfkelenmek yüzünden kayıplar yaşayabilirsiniz. 

Kova burcu: Salı gününden itibaren Ay, İkizler burcunda olacak. Sizin gibi hava grubu bir burçta olduğundan, rahatça iletişim kurmak, insanlarla bir araya gelmek, fikir birliği yapmak, yeni şeyler öğrenmek için can atacaksınız. Çocuk konularında inisiyatif alabilecek, yeni kararlar verebileceksiniz. 

Balık burcu: Hafta sonuna doğru Ay Yengeç burcunda olacak. Önce hassas, sonra Aslan burcuna geçmesiyle ise spontane olmaya karar vereceksiniz. Gündelik işleriniz ve yapmanız gerekenler hayli birikmiş durumda. Uzun süredir sağlık konularında sıkıntılar yaşayan Balıklar için kontroller can sıkıcı olabilir. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat