Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

14 - 20 Aralık 2015 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 14 - 20 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

9,558
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

14 - 20 Aralık 2015 haftası gezegen hareketleri ve burçlar hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için 14 - 20 Aralık 2015 Haftası Burç Yorumları konumuzu izleyin. 

Bu hafta olumsuza değil, tamamen olumlu şeylere yönelmemiz gereken bir haftadayız. Haftanın ilk yarısında burçların geneli son derece olumlu etkiler altında. Merkür, Venüs ve Neptün arasındaki muhteşem açı her burcu farklı konularda çok olumlu bir şekilde etkiliyor, kimilerinin çok istediği dileklerinin gerçekleşmesine, kimilerinin ise maddi konularda ferahlamasını sağluıyor. 

Ancak haftanın ikinci yarısında ne yazık ki Merkür ve Plüton bir araya geliyor. Bu kavuşumun ardından Uranüs ile aralarında sert bir açı gerçekleşecek. İşte bu açı her burç için ayrı bir sıkıntıyı ifade ediyor. 

Bu nedenle tüm burçların haftanın ilk yarısındaki olumlu açılara odaklanması, ikinci yarısında oluşacak olaylara karşı daha teslimiyetçi yaklaşması, gerekiyorsa bırakmayı, ayrılmayı, gitmeyi bilmesi gerekiyor. Gezegen hareketleri ve etkileri konusunda daha detaylı bilgi almak, her burca özel yorumu öğrenmek için videolarımızı izleyebilirsiniz. 

Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar: Haftanın ilk yarısında son derece olumlu etkiler altındasınız ve bu sayede bir hayalinizi gerçekleştirme şansı bulacaksınız. Haftanın ikinci yarısında ise burcunuzda geri giden Uranüs'ün sert açısı sebebiyle maalesef bazı ayrılıklar yaşayacaksınız ya da yapmak istediklerinizi yapamayacaksınız. Sıkı sıkı sarılmamanız gereken, hiçbir şeye tutulmamanız, hatta bağımlılıklarınızdan kurtulmanız gereken bir haftadasınız. 

Boğa burcu ve yükseleni Boğa olanlar: Merkür, Venüs ve Neptün arasındaki muhteşem açı bu haftanın ilk yarısında çok etkili olacak ve medya çalışmaları, eğitim, arkadaşlık, dostluk ve evlilik alanınızı tetikleyecek. Eğer böyle bir idealiniz yoksa belki bir arkadaşınızla yakınlaşabilirsiniz ya da partneriniz sizi kendi arkadaş grubuna dahil edebilir ve orada çok seveceğiniz, güveneceğiniz insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Sözlerin ne kadar önemli, yazılanların ne kadar etkili olduğunu haftanın ikinci yarısında anlamaya başlayacaksınız. Bazı problemler ortaya çıkacak ve bu problemleri çözebilme yeteneğinizi kaybettiğinizi hissedeceksiniz. 

İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar:Haftanın ilk yarısı iş ve kariyer alanında adeta parlayacaksınız ve çok önemli bir hayalinizi gerçekleştirme şansı bulacaksınız. Haftanın ilk yarısı böyle ancak zaman ilerledikçe Merkür Plüton'a yaklaşacak ve kavuşacaklar. Uranüs ile aralarında sert bir açı gerçekleşecek. İşte bu açının sizin burcunuz için anlamı şu: Bir dostunuz, bir arkadaşınız verdiği sözü tutamayabilir ya da onunla para ilişkisi içerisindeyseniz bazı problemler yaşayabilirsiniz. 

Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç olanlar: Aşk, evlilik, ortaklık, hatta belki de taşınmak, yurtdışına gitmek ya da birlikte medya çalışmaları yapmak gibi konularda son derece şanslı olduğunuz bir haftadasınız. Bir düşünüz gerçek olacak. Özellikle seyahat etmek, eğitim almak, medya çalışması yapmak istiyorsanız o alanlardan birinde gerçek aşka rastlayabilirsiniz veya evlilik kararı alabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında maalesef hava değişiyor, bulutlanmalar başlıyor. Evliyseniz ya da bir iş ortağınız varsa kariyerinizle ilgili pürüz yaratabilir. 

Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar: Hem olumlu hem de olumsuz açılarla donanmış bir haftaya başlıyoruz. Sizin açınızdan olumlu olan şu: Yakın çevrenizden biri ile aşk yaşamaya başlayabilirsiniz ya da birlikte ortak projeler üretebilirsiniz, bir ortaklık kararı alabilirsiniz ya da evlilik teklifi gelebilir. Bir ihtimal de yeni bir danışmanınız olabilir. Her koşulda bu kişi yakınlarınızda bulunuyor olacak. Kolayca ulaşabileceksiniz ve önemli bir düşünüzü birlikte gerçekleştireceksiniz. Ancak vereceğiniz sözler, yapacağınız anlaşmalar maalesef haftanın ikinci yarısında önemli para kayıplarına neden olabilir ya da yaratıcı projeleriniz değer bulmayabilir. 

Aslan burcu ve yükseleni Aslan olanlar: Özellikle haftanın ilk yarısında son derece olumlu açılar var Neptün, Venüs ve Merkür arasında. Büyük bir düşünüzü gerçekleştirme şansı bulacaksınız. Hem sağlık hem de aile ilişkilerini iyileştirmek anlamında gayet güzel bir haftadayız. Bununla birlikte ek gelirler kazanma şansınız var. Birçok alanda olumlu şeyler yaşayabileceksiniz. Ancak bu şans hafta ortasından itibaren değişiyor.

Terazi burcu ve yükseleni Terazi olanlar: Haftanın ilk yarısında iş, para ve mülk edinme konusunda en şanslı burçlardan birisi olacaksınız. Çünkü Merkür, Venüs ve Neptün arasındaki harika açı para alanınızı etkileyecek. Bu sayede yeni bir mülk sahibi olabileceksiniz ya da özgüveniniz sayesinde bir aile, yuva kurabileceksiniz ve iş alanınızda da bir düşünüzü gerçekleştirebileceksiniz. Bütün bu olumlu etkiler sürerken Merkür - Plüton yakınlaşması haftanın ikinci yarısına damgasını vuracak ve aileniz ile ilgili sorunlar başlayacak. 

Akrep burcu ve yükseleni Akrep olanlar: Burcunuzda yolculuk yapan Venüs bu hafta hem Neptün hem de Merkür ile harika bir açı kuruyor. Bu sayede yakın çevrenizden, tam da aradığınız gibi bir insanla bir ilişki kurabilecek, bir aşk yaşayabileceksiniz. Bu hafta hayatınızın odağına romantizm ve duygusallık oturacak. Haftanın ikinci yarısında yakın çevrenizle ilgili sözlü ve yazılı anlaşmalara, sunumlara, projelere dikkat etmeniz gerekiyor.

Yay burcu ve yükseleni Yay olanlar: Mali konularda çok şanslı olacağınız bir haftadasınız. Merkür, Venüs ve Neptün arasındaki olumlu açı yeni bir mülk sahibi olmanızı sağlayabilir ya da tam hayal ettiğiniz gibi, su kenarında, göl kenarında, deniz kenarında bir eve sahip olmanızı sağlayabilir. Güzel bir hafta ama bu olumlu açının etkisi hafta ortasına kadar sürüyor. Maddi konularda şımarıkça davranırsanız, gereksiz sözler verirseniz ya da düşünmeden bazı evraklara imza atarsanız partneriniz ya da çocuklarınızla aranızda çözülmez problemler oluşabilir.

Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak olanlar: Merkür burcunuzda seyahat ediyor ve bu haftanın neredeyse kilit gezegeni. Hem Neptün ile hem de Venüs ile olumlu açısı var. Hem yakın çevreniz hem arkadaşlarınızla aranızdaki bağ güçlenecek. Bunlar güzel haberler ancak haftanın ikinci yarısından itibaren Plüton ile Merkür burcunuzda buluşacak. Kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz ve daha sert cümleler kurmaya başlayacaksınız. 

Kova burcu ve yükseleni Kova olanlar: Kariyer ve para alanında ne hayal ediyorsanız işte tam da o gerçekleşecek bu hafta. Özellikle haftanın ilk yarısında son derece olumlu etkiler altındasınız. Çok iyi değerlendirmelisiniz. İç gücünüze güvenmelisiniz çünkü içinizden geçen her ne ise haftanın ilk yarısında gerçekleşecek veya onu karşınızda bulacaksınız. Ancak iç gücünüz bu hafta çok önemli ve orada bir Merkür - Plüton kavuşumu var. Bu hafta olumsuz düşünceleriniz de maalesef gerçekleşecek ve haftanın ikinci yarısında daha ziyade olumsuza odaklı olacaksınız. 

Balık burcu ve yükseleni Balık olanlar: Bu hafta başkalarının düşlerini gerçekleştiren bir peri gibi davranacaksınız. Dostlarınız, uzaklardaki tanıdıklarınız, partneriniz, hatta yaşam felsefeniz bile bundan nasibini alacak. Bir başkasının hayatı üstünde yeni yaşam felsefeleri geliştirmek, onları değiştirmek üzerine de etkili olacaksınız. Bu anlamda bir hayli güzel, olumlu bir haftadasınız, hafta ortasına kadar.

Güzel bir hafta diliyorum. Bolluk, bereket, sağlık sizinle olsun. Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat