Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

13 - 19 Haziran 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 13 - 19 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

5,059
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

13 - 19 Haziran haftasında kendi burcunuzda neler olacağını öğrenmek için, Astrolog Dolunay Karaca Tozkoparan ile hazırladığımız 13- 19 Haziran 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Bu hafta iletişim haneniz genişleyecek, insanlarla daha fazla kontak kurup daha çok okuyacak ve bilgi transferi yapabileceksiniz. Kardeşleriniz, yakın çevreniz sizler için önem taşıyor olacak . Onların konuları da hayatınızdan hiç eksik olmayacak bu süreçte. 

Boğa burcu: Ofis içinde çalışanlarınızla, iş arkadaşlarınızla beraber kafa kafaya verip düzenlemeler yapmak ve günlük rutin işleriniz için şema hazırlamak, bulunduğunuz ortama çeki düzen getirmek, birikmiş faturaları, birikmiş dosyaları toplamak ve tüm bunları yaparken de para harcamak durumundasınız. Evet, bir süredir Merkür sizin burcunuzdaydı ve artık bu hareketini tamamlayıp İkizler burcuna geçiş yaptı. Kendi yöneticisi olduğu yerde çok daha verimli ve atak davranacağa benziyor. Sizler için de bu avantaj olacak çünkü sizin de tam para hanenizde yer alıyor. Bu anlamda elinize geçen maddi değerlerde artışlar yaşanacak.  

İkizler burcu: Güzel bir hafta sizleri bekliyor. Evet, Merkür de burcunuza geçiş yaptı. Artık yönetici gezegeninizin sizinle olması pek çok konuda avantaj sağlıyor olacak sizlere. Bu bir aylık dönemi çok çok iyi değerlendirmelisiniz.

Yengeç burcu: Bu dönemde ihtiyaçlarınıza kucak açmak, arzuladıklarınızı düşünüp plan yapmak ve buna ek olarak meditasyon ve yoğa tarzı şeylerle ilgilenip sakinleşmeye yönelmeli, dinginleşmeye çalışmalı ve bu dönemde ağırlıkla yalnızlığı tercih etmelisiniz. 

Aslan burcu: Öncelikle arkadaş haneniz dolup taşıyor olacak. İletişimi kuvvetli insanlarla bir arada olacak; bu insanlardan para, iş ve maddi değerler konusunda destekler alacaksınız. Sizin için güzel bir yerleşim bu. Ancak Venüs için aynı şey geçerli değil ne yazık ki... 

Başak burcu: Bu dönemde birden fazla işle de ilgilenebilirsiniz. Konuşarak, anlatarak, pazarlayarak karşı tarafı ikna eder ve ticaret konularında başarı kazanırsınız. Bu aralar sıklıkla toplantılar, fikir alış verişleri olabilir. Kendinizi toplum önünde konuşurken, bir şeyleri sunarken bulabilirsiniz.

Terazi burcu: Çarşamba günü partnerinizden, sevdiğiniz kişiden sürpriz bir haber alabilirsiniz. Hafta sonu ise aklınız ve duygularınız çelişiyor. Kafanız biraz karışabilir. Bu hangi konularda olacak derseniz, girmek istemediğiniz ortamlarda bulunmak durumunda kalabilirsiniz diyebilirim.

Akrep burcu: Bu haftaya Merkür - Mars karşıt açısıyla başlıyorsunuz. Merkür'ün burç değiştirerek yöneticisi olduğu İkizler burcuna geçmesi sizin de kafanızda yepyeni bir projeye yer açtı. Bu durumda özellikle birileriyle el birliği vererek çalışmak sizin için daha avantajlı görünüyor. 

Yay burcu: Nihayet eşinizle, sevdiğiniz kişiyle aranız düzeliyor. Birlikte fikir birliği içine girmeye başladınız. Daha anlayışlı ve daha iletişimsel bir tablo çiziyorsunuz. Fakat aklınız karışabilir bu dönemde, başka biri daha aklınızı çelebilir. Bu anlamda dikkatli olun, benden söylemesi. 

Oğlak burcu: Hafta ortasında değişik fikirlerle hayatınıza farklı bir yön vermeyi düşünebilirsiniz. Ama yine de siz risk almayı sevmeyen bir yapıdasınız. Bu nedenle her şey düşüncede kalabilir. Ancak bu hafta bu riski alın bence. Risk almamak sizi aynı yerde tutar, bunu unutmayın. 

Kova burcu: Haftaya içiniz biraz sıkılmış başlıyosunuz. Özellikle aşk meşk konularında iyi haberler almamışa benziyorsunuz. Ancak bu hafta cok daha güzel haberlerim var size. Yeni bir eğitim programı, yurt dışı tatili için plan program yapmak gibi size iyi gelecek şeyler deneyin. Vizyonunuzu genişletmeye ve başka pencerelerden bakmaya ihtiyacınız var. 

Balık burcu: Bu hafta kendi içinize dönük, evinizde, aile büyüklerinizle vakit geçirmek isteyeceksiniz. Ev değiştirmek ve taşınmak isteyen Balıklar için uygun bir zaman dilimi başlamış oluyor. Çünkü Merkür burç değiştirerek İkizler burcuna geçiş yaptı. Sizin de ev haneniz hareketleniyor. Belki aileniz genişleyecek, aileye yeni birileri katılacak, daha çok sohbetler yapılacak. İletişimleriniz bu alanda güçlü görünüyor. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat