Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

12 - 18 Eylül 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 12 - 18 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

3,390
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Haftaya Ay Oğlak'ta ve Ay - Uranüs karesi ile başlıyoruz. Birçok farklı alanda ani sürprizlere karşı açık olun. Bunun yanı sıra bir Güneş - Merkür kavuşumu mevcut. Bu, plan ve program demek. Ancak Mars kare açıda ve bu nedenle bu plan, girişim, araştırma sürecinde genel olarak bir gerginlik ve belirsizlik söz konusu olabilir. 

Haftanın önemli olayı cuma günü. Balık burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasıyla birlikte, 1 Eylül'de ilk adımlarını attığınız konular sonuçlanacak, fikirleriniz netlik kazanacak. 

Bu haftaki Güneş - Kiron karşıtlığı kendinizi kötü biraz kötü hissetmenize neden olabilir. Ancak Uranüs - Mars üçgeni güzel haberler almanızı sağlayabilir. Keza Uranüs'ün bu hafta Venüs ile de çok olumlu bir açısı var.

Eylül ayının ortasında kendi burcunuzda neler olacağını öğrenmek için Astrolog Sibel Yarar Kargın ile hazırladığımız 12 - 18 Eylül 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Haftaya Ay Oğlak'ta ve Ay - Uranüs karesi ile başlıyoruz. İş ortamınızda planlarınızdaki ani değişikliklere açık olmanız gereken zamanlardasınız.  

Boğa burcu: Haftaya yurtdışından ani bir gelişmeye başlayabilirsiniz. Reklam tanıtım konularındaki bir sürpriz planlarınızı değişikliğe uğratabilir.

İkizler burcu: Haftaya maddi konularla ilgili özellikle de eşinizin kaynakları konusunda sürpriz bir gelişmeyle başlayabilirsiniz. Planlarınızda esnek olmanızda fayda var. 

Yengeç burcu: Eşinizle veya ortağınızla ilgili ani bir gelişme hafta başında sizi meşgul edecek gibi gözüküyor. Güneş ve Merkür sizin 3. evinizde kavuşuyorlar. Yakın çevreniz, kardeşleriniz veya akrabalarınızla hayli artan bir iletişim trafiği olacak. Telefonlar, yazışmalar konuşmalar hayli aktif. Yazan birisiyseniz güzel şeyler de yazabileceğinizi söylemeliyim. 

Aslan burcu: Rutin işlerinizin seyrini bir anda değiştirebilecek bir gelişme ile haftaya başlayabilirsiniz. Güneş - Merkür kavuşumu sizin ikinci evinizde gerçekleşiyor. Finansal meseleleriniz, yatırımlarınız ile ilgili sürekli fikir alacak, yazışacak,  konuşacak ve düşüneceksiniz. Güzel yatırım alanları karşınıza çıkabilir.

Başak burcu: Sevgi aşk konularında veya çocuklarınızla ilgili beklemediğiniz bir gelişme ile haftaya başlayabilirsiniz. Güneş - Merkür kavuşumu sizin birinci evinizde. Kendinizle ilgili, imajınızla ilgili ne yapsam diye görüşmeler yapacak ve yoğun bir iletişim trafiğinde olacaksınız. 

Terazi burcu: Aile ev, yuva konularında ani bir gelişmeyle haftaya başlayabilirsiniz. Esnek olmanız size avantaj sağlayacak. Güneş - Merkür kavuşumu sizin 12. evinizde olacak. Sanki birden ilahi bilgi akacak ve siz uzun zamandır aradığınız cevapları birden keşfedeceksiniz. Ya da sizin arkanızdan dönen işler olabilir. Belki onları da gözden kaçırmamaya dikkat etmelisiniz. 

Akrep burcu: Yakın çevrenizle veya kardeşinizle ile ilgili ani bir gelişme ile haftaya başlayabilirsiniz. Programınızı biraz hafif tutmakta fayda var. Güneş - Merkür kavuşumu sizin 11. evinizde olacak. Bu  da sosyal çevrenizle bol bol iletişim içinde olacağınızı ve elinizden telefonun düşmeyeceğini, dostlarınızdan tavsiyeler alacağınızı anlatıyor.  

Yay burcu: Parasal konularla ilgili ilginç ve şaşırtıcı bir konu ile başlayabilirsiniz haftaya. Biraz esnek olmakta fayda var. Güneş - Merkür kavuşumu sizin 10. evinizde olacak.  Özellikle kariyeriniz, işiniz veya toplumsal imajınızla ilgili bol bol konuşacak, yazacak ve görüşeceksiniz. 

Oğlak burcu: Fiziksel olarak beklemediğiniz bir rahatsızlıkla başlayabilirsiniz haftaya. Hafta başı programınızı hafif tutmakta fayda var. Güneş - Merkür kavuşumu sizin 9. evinizde olacak. Yeni bir eğitim ile ilgili detayları didik didik araştırabilir, uzun bir seyahatin planlarını ince ince yapabilirsiniz.

Kova burcu: Haftaya tarif edemediğiniz içsel bir sıkıntı ile başlayabilirsiniz. Sıkıntınızı etrafınıza yansıtmamak için özen göstermeye çalışmalısınız. Güneş - Merkür kavuşumu sizin ortak kazanımlar alanında. Bu sebeple telefon elinizde yatırım planları yapacaksınız, hesaplayacaksınız. Rakamlarla, belki de bankalarda işlerinizi halledeceksiniz. Güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. 

Balık burcu: Haftaya arkadaşlarınızdan gelen ve sizin gündeminizi bozacak bir haber ile başlayabilirsiniz. Biraz onunla ilgilenmeniz gerekebilir. Güneş - Merkür kavuşumu sizin partnerlik alanında. Yoğun bir şekilde ikili ilişkilerinizle, partnerinizle iletişim trafiği içerisinde olacaksınız. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat