Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

12 - 18 Ekim 2015 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 12 - 18 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

5,536
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

12 - 18 Ekim haftası burç yorumlarını öğrenmek için videolarımızı izleyebilirsiniz. Ekim ayının ortasından itibaren Astrolog Zeynep Turan ile devam edeceğimiz haftalık burç yorumları programımızda 12 - 18 Ekim 2015 haftasında neler yaşayacağınızı öğrenmek için Zeynep Turan'ın her burca özel anlattığı yorumlarını izleyin. 


Sevgili Koç burcu ve yükselen burcu Koç olanlar, Haftaya Merkür - Satürn arasında 60 derecelik açı ile başlayacasınız. Kendinizi ifade ederken baskın tavrınızı çok net bir şekilde ortaya koyacaksınız. Özellikle profesyonel hayatta olan bir Koç burcuysanız, iş hayatınızda yaşayacağınız iletişim sorunları perşembe gününe kadar devam edebilir. Perşembe günü Ay Akrep burcuna geçerken; azminiz, hedefleriniz ve ne kadar haklı olduğunuz gerçeği yakın çevreniz tarafından da kabul görecek. 

Sevgili Boğa burcu ve yükselen burcu Boğa olanlar, Bu haftaya Merkür ve Satürn arasındaki 60 derecelik açı ile başlıyorsunuz. Bu hafta hem kendinizi güçlü hissedecek, hem de aileniz ile ilgili sorunları tam anlamı ile çözmeye başlayacaksınız. Kardeşi olan ve aile büyüklerinde dargınlıkları söz konusu olduğu bir Boğa burcuysanız, ailedeki parasal sorunlarda iyileştirici bir görev üstleneceksiniz. Hafta ortasında Ay'ın Akrep burcunda, yani Güneşinizin tam karşısında olması sayesinde hem konuşmalarda toparlayıcı olacak, hem de iş hayatınızda uzun zamandır söylemek istediklerinizi net bir şekilde ifade edebileceksiniz. 

Sevgili İkizler burcu ve yükselen burcu İkizler olanlar, Merkür - Satürn arasındaki 60 derecelik açı ile haftaya başlıyorsunuz. Bu hafta uzun zamandır kendinizi ifade edemediğinizi düşündüğünüz insanlarla aynı ortama girebilirsiniz. Özellikle profesyonel hayatta yer alan İkizler burcu, kamusal alanlarda farklı sorumluluklar alabilir, ödeme ve bankalarla ilgili konularda farklı sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilir. Haftanın genelinde küçük, angarya olarak gördüğünüz işleri tekrar tekrar yapmak zorunda kalarak mesainizi verimsiz kullanmanız söz konusu olabilir. Perşembe gününden itibaren Ay, Akrep burcuna geçiyor. Bu sayede kendinizi daha rahat ifade edecek, duygularınızı yönlendirmeyi başarabileceksiniz. 

Sevgili Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç olanlar, Pazartesi günü gerçekleşecek Jüpiter ve Plüton arasındaki 120 derecelik açı ailedeki erkekleri ön plana çıkarıyor. Özellikle çalıştığınız ortamda erkek bir yöneticiniz varsa duyarlılığınızın üstüne fazlası ile gelebilir. Alınganlığınız ve karamsarlığınızı bu aralar Plüton'un etkileri nedeniyle üst seviyeye çıktığından, perşembe gününe kadar kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. 

Sevgili Aslan burcu ve yükselen burcu Aslan olanlar, Haftanın genelinde Jüpiter - Plüton arasında 120 derecelik açı baskın olacak. Çalıştığınız alanlardaki insanlar ön plana çıkarken, sorumluluklarınıza sorumluluk ekleniyor. Bu hafta özellikle stratejik zekanız çok dikkat çekecek ve fikirleriniz sayesinde iş hayatında ivme kazanmaya başlayacaksınız. Perşembe gününden itibaren Mars - Jüpiter arasındaki 120 derecelik açı, ailede alım-satım ile ilgili problemler varsa, çözüme giderken siz de yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. 

Sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar, Bu haftaya Jüpiter - Plüton arasındaki 120 derecelik açı ile başlayacak olmanız sayesinde hem kendinizi iyi hissedecek, hem de yapmanız gereken ödemelerle yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Özellikle banka ödemeleri, krediler veya unuttuğunuz borçlar gündeminizde olacak. Perşembe gününden itibaren Mars - Plüton arasındaki 120 derecelik açı alım-satım ile ilgili konuları tekrar gündeminize getirirken, gayrimenkul, arsa, ofis gibi alım-satım ile ilgili alanlarda daha cesur adımlar atabilirsiniz. 

Sevgili Terazi burcu ve yükseleni Terazi olanlar, Ay bu hafta burcunuzda hareket ediyor. Bu da size hem güç verecek, hem de kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Terazi burcuysanız, ilişkiniz ile ilgili geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz. Özellikle aile ve yakın çevrenizden gelen baskı ve yorumlardan etkilenerek ilişkinizi bir adım öteye taşımak isteyebilirsiniz. Profesyonel alanda, özellikle kamusal alanda çalışıyorsanız bu süreçte çıkacak yasalar hakkınızda çok daha farklı kararlar alınmasına yol açabilir. 

Sevgili Akrep burcu ve yükseleni Akrep olanlar, Haftaya Jüpiter - Plüton arasındaki 120 derecelik açı ile başlıyorsunuz. Dolayısıyla kararlı yapınızı çok net ortaya koyabileceksiniz. Özellikle işyerinizdeki otorite figürlerini yönlendirirken zorluk çekmeyecek, uzun zamandır planladığınız fikirleri hayata geçirebileceksiniz. Taşınma veya alım-satım ile ilgili projeleriniz varsa, bu hafta elinizden tutan Mars, gerçekten desteğiniz esirgemeyecek. 

Sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay olanlar, Jüpiter - Plüton arasındaki 120 derecelik açı ile haftaya başlayacak olmanız, yönetici gezegeninizin Plüton'dan destek alması çalıştığınız alanda fikirlerinizi beyan etmekten geri durmayacağınız anlamına geliyor. Özellikle aile içi ilişkilerinizde farklı konuları çözüme kavuştururken geçmişten gelen sorunları yeniden ele alabilirsiniz. Unutmayın, siz hayata biraz daha farklı bakıyorsunuz. Çalıştığınız alanda yönlendiremediğiniz kişiler ile ilgili nihai kararlar alabilirsiniz. Bu döngüde iş değiştirmeyi düşünen bir Yay burcuysanız perşembe gününden itibaren Ay'ın desteği ile kendinizi çok daha iyi hissedecek, farklı girişimlerde bulunabileceksiniz. 

Sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak olanlar, Hafta genelindeki Jüpiter - Plüton ilişkisi aslında isteklerinizi çok daha büyüteç altına yatıracağınıza işaret ediyor. Para ile ilgili planlarınızı çok daha net ortaya koyarken, ödemelerle ilgili sorunları da daha kolay çözebileceksiniz. Unutmayın, Eylül ayı sizin için zor bir aydı ve şu anda da çözüm odaklı olmanız gereken bir aydan geçiyorsunuz. Haftanın genelinde gökyüzü sizden desteğini esirgemeyecek. 

Sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova olanlar, Merkür - Satürn arasındaki 60 derecelik açı salı gününden itibaren sizi ele geçiriyor. Gücünüzü çok net bir şekilde hissederken hobilerinizi, eğitim ya da araştırma ile ilgili konularınızı mercek altına yatıracaksınız. Bu hafta, özellikle yazma veya internet ile uğraşan bir Kova burcu iseniz girişimlerinizin başarılı bir şekilde sonuçlandığını görebilirsiniz. Destek almak istediğiniz arkadaşlarınızın veya sevdiklerinizin perşembe gününe kadar kararsızlıkları ya da kaprisleri ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. 

Sevgili Balık burcu ve yükselen burcu Balık olanlar, Haftaya Jüpiter - Plüton arasındaki 120 derecelik açı ile başlıyorsunuz. Bu açı sizi hem daha yükseltecek, hem de ne istediğinizi bilen bir ruh hali kazanacaksınız. Hafta genelinde, özellikle kendi işini yapmak isteyen Balık burçları için yoğun bir tempo söz konusu iken, kurumsal alanda çalışan Balıklar, başkalarının düşüncelerinden etkilenecek. Çarşamba gününden itibaren burcunuzda hareket eden yönetici gezegeniniz Neptün'ün Ay ile yapacağı 120 derecelik açı hem hedeflerinizi hem de kimin ne yapmak istediğine dair bilgi sahibi olmanızı sağlayacak. 

Tüm burçlar ile ilgili Zeynep Turan'ın ayrıntılı yorumlarını öğrenmek için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat