Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

12 - 18 Aralık 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu 12 - 18 Aralık 2016'da neler yaşayacak?

7,604
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Herkese merhaba. Bu hafta sizlere bir sürprizimiz var. Aralık ayı ile birlikte Astroloji Okulu mezunu Asa MAPAI Aytaç Öner ile ile haftalık burç yorumlarını çekmeye başladık. Aralık ayı ortasında burcunuzda neler olacağını öğrenmek için Astroloji Uzmanımız Aytaç Öner ile hazırladığımız 12 - 18 Aralık 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle... 14 Aralık'ta İkizler burcunda gerçekleşecek dolunayı çok iyi değerlendirmeyi unutmayın ve artık her ne istiyorsanız o konuda somut adımlar atın. 

Koç burcu: Bu hafta çok önemli çünkü dolunay haftasındayız. Hafta boyunca onun etkilerini yaşayacağız. Güneş - Ay karşıtlığı var ve Satürn'ün de buraya bir vurgusu olduğunu düşünürsek, yakın çevre ilişkilerinizde; kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınız, belki de komşularınızla birtakım stresli-gerilimli anlar gündeme gelebilir. Fakat bu anların akabinde güzel farkındalıklar kazanacağınız bir haftadasınız. 

Boğa burcu: Bu haftanın en önemli gökyüzü hareketi, İkizler burcunda 14 Aralık'ta gerçekleşecek dolunay. Dolunay sizi maddi konularda etkileyecek. Dolunaya Güneş - Satürn kavuşumu da eşlik edeceğinden, uzun zamandır sahip olmayı dilediğiniz ev, araba, notebook, telefon, herhangi bir dekoratif eşya, mobilya; bunlara sahip olmak adına güzel farkındalıklar yaşayacaksınız. Bazılarınız ise bir bütçe düzenlemesine girecek. Varlıklarına odaklanacak. Başkalarının kaynaklarını kullanarak yeni şeylere sahip olabilirsiniz. Kredi kartları, vergi borçları, banka ödemeleri gibi konular da gündeme gelebilir.

İkizler burcu: İkizler burçları ve yükselen İkizler, uzun zamandır, yaklaşık 1,5 yıldır ikili ilişkilerde zorl anmalar yaşıyordu. Dolunayın etkisi ile birlikte, buna eşlik eden Güneş - Satürn kavuşumunu da hesap edersek kendi kabiliyetlerinizi, yaratıcılığınızı daha fazla öne çıkaracağınız, kendinizin farkına varacağınız veya kiminle ilişkide olmalıyım gibi sorularınıza yanıt bulacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Yengeç burcu: Bu haftaki dolunaya Güneş ve Satürn kavuşumu eşlik ediyor ve bu 6. evden geliyor. Çalışma ve iş ortamında, insanlara ve topluma hizmet ettiğiniz konularda somut ve gerçekçi adımlar attığınız takdirde, dolunayda gıyabınızda dönen birtakım işler varsa, bunları daha rahat çözme fırsatı bulacaksınız. 

Aslan burcu: Kariyer ile ilgili uzun zamandır yapmış olduğunuz çalışmalardan gelir elde etmek adına, kariyerinizin size ne kazandıracağını anlamak adına güzel farkındalıklar yaşayacaksınız.

Başak burcu: İlişkilerini evliliğe dönüştürmek, daha ciddiye taşımak isteyen Başaklar Satürn'ün somutlaştırıcı etkisi ile beraber ilişkisinde daha somut gelişmeler yaşayabilir. Bu alanda çok güzel bir dolunay var. Disipline olabilirseniz, bu dolunayın en şanslı olacağı burçlardan biri sizsiniz. 

Terazi burcu: Bu hafta, 14 Aralık'ta İkizler burcunda önemli bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunayda basın-yayın-medya alanında çalışan Teraziler güzel farkındalıklar yaşayacak. Uzak akrabalarınızla ilgili bazı stresli anlar ve bunun ardından güzel farkındalıklar da olabilir. Yurtdışında yaşayan birtakım yakınlarınız varsa, bunlarla ilgili haberler alabilirsiniz.  Sosyal medyada kendinizi daha fazla göstermek isteyebilirsiniz. 

Akrep burcu: Bu hafta, 14 Aralık'ta İkizler burcunda önemli bir dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunay sizi ortaklaşa işlerde, başkalarından ve ortaklı projelerden elde ettiğiniz gelirlerle ilgili sonuç alacağınız, farkındalık yaşayacağınız bir dolunay. 

Yay burcu: Jüpiter'in ve Mars'ın bu alana güzel destekleri var. Bazı insanlardan yardım alacaksınız. Karşınıza sizi harekete geçirecek bazı insanlar çıkabilir. Buradaki en önemli konu, özellikle ikili ilişkilerde gerçekçi ilişkilere, ilişkiyi veya ortaklığı somut adımlar atacak şekilde, hayal dünyanızı bir kenara bırakarak, gerçekçi adımlar atmanız. Bu anlamda eğer doğru kullanılırsa, bu dolunay bir evlilik dolunayı. Bunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Oğlak burcu: Bu hafta, 14 Aralık'ta İkizler burcunda önemli bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunay, 6. evinizde gerçekleşiyor. Kariyer anlamında güzel giden Oğlaklar, halledilmesi gereken günlük işlerde, iş ortamında bazı farkındalıklar ve bunun yanı sıra bazı stresli gergin anlar yaşayabilir. Fakat bunların ardından çalışmalarınız ile ilgili ne tür adımlar atmanız gerektiği ile ilgili bazı farkındalıklar yaşayacaksınız. Çalışanlarınız ile ilgili bazı stresler yaşayabilirsiniz, çalışma ortamınızı değiştirebilirsiniz veya uzun zamandır aklınızda olan bir iş varsa, bunları insanlara hizmet etmek adına gerçekleştirebilirsiniz. 

Kova burcu: Haftaya kariyeriniz üzerinde çalışmalar yaparak, toplantılar, konuşmalar, yazışmalar yaparak başlıyorsunuz. Enerjik bir hafta sizler için. Önemli konuşmalarınız varsa pazartesi günü bunun için ideal olacaktır. 

Balık burcu:Eğitim ve yeni bilgiler edinmek için uygun bir süreçten geçiyorsunuz. Medya bağlantıları olan Balıklar için de bu hafta değerlendirilmesi gereken bir hafta olacak. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat