Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

11 - 17 Temmuz 2016 Haftası Burç Yorumları

Yengeç burcu 11 - 17 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

5,638
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

11 Temmuz Bayram dönüşü haftasında kendi burcunuzda neler olacağını incelemek için, Astrolog Dolunay Karaca Tozkoparan ile hazırladığımız 11 - 17 Temmuz 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Ailevi konular bu hafta da önemli. Özellikle otorite figürleri ile iletişim konuları dikkat çekici diyebilirim. Babanızın genel olarak sağlığına da dikkat etmesi gerekebilir. 

Boğa burcu: Seyahatler konusunda hareketli bir haftadasınız. Hızlı bir iletişim trafiği içindesiniz diyebilirim. Aile konuları sizler için de önemli olacak. Özellikle Güneş'in Uranüs ile sert enerjileri sebebi ile zihniniz biraz karışabilir. 

İkizler burcu: Parasal konularda bazı stresli veya endişeli durumlarınız olabilir. Harcamalara genel olarak dikkat etmelisiniz. Beklenmedik sürpriz gelir artışlarına da açıksınız fakat genel olarak bütçenizi özellikle haftanın ilk günlerinde fazlası ile sorun edebilirsiniz. 

Yengeç burcu: İkili ilişkilere dikkat etmelisiniz, burcunuzda gezinen Güneş'in biraz zorlayıcı açıları olacak. Bu da sizi rekabete çekebilir. 

Aslan burcu: Bu hafta sağlığınıza, beslenmenize ve kendinize çok dikkat edin derim. Burcunuzun yönetici gezegeni Güneş'in Uranüs ile yapacağı açılar gösteriyor ki, biraz yorgunsunuz fakat bir yandan da birtakım konularda heyecan ve yenilik arayışınızda devrede.

Başak burcu: Zihninizi kurcalayan birtakım konular var gibi. Belki nasıl yapsam veya nerden başlasam diyorsunuz. Arkadaşlık ilişkilerinize biraz dikkat edin, onlardan alacağınız haberler de sizleri biraz şaşırtabilir. Ani fikir değişikliklerine de açık olabilirsiniz. 

Terazi burcu: Kariyerde bazı zorluklara açık olabilirsiniz, işleriniz sizleri bunaltabilir ve zorlayabilir. Hayatınızdaki otorite figürleri ile iletişiminize de dikkat etmelisiniz. Bu kişi babanız veya patronunuz olabilir. 

Akrep burcu: Özellikle haftanın ilk günlerinde iletişime dikkat edin. Seyahatler yapıyorsanız, yollarda olacaksanız trafik konusunda da dikkatli olmalısınız. 

Yay burcu: Kazançlar ve kaynaklar konusu sizler için önemli. Bir diğer yandan parasal konular ile ilgili biraz baskı da hissediyor gibisiniz. Haftaya başlarken dikkatiniz bütçenizde.

Oğlak burcu: Dikkatiniz biraz ikili ilişkilerinizde. Güneş, karşıt burcunuzda gezinmekte ve bu hafta biraz zorlayıcı açılara maruz kalıyor. Aile ve yuva konuları önem kazanabilir. 

Kova burcu: Temponuz son derece hareketli diyebilirim, özellikle haftanın ilk günleri. Fakat genel sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Özellikle beslenmenize önem vermelisiniz. 

Balık burcu: Güneş burcunuza son derece dost. Mars da aynı şekilde sizleri destekliyor. Bu destekler sanki size özellikle iş adına bir güzel haberler getiriyor gibi. Hatta bu konunun biraz para ile de ilişkisi var gibi! 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat