Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

11 - 17 Ocak 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 11 - 17 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

7,657
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Geçen hafta sonu gerçekleşen yeni ay etkileri 11 - 17 Ocak 2016 haftasında, perşembe günü gerçekleşecek yeni ay ile birleşiyor. Bu hafta pek çok konuda şanslı olacak, yeni başlangıçlar yapabilecek, yeni çevrelere girebileceksiniz. Ancak tabii ki her burç bu gezegen etkilerinden farklı alanlarda faydalanacak. 2016 yılının ikinci haftasında gezegen hareketleri ve gökyüzünün bizlere etkileri hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için 11 - 17 Ocak 2016 haftası burç yorumlarımızı izleyin. 
 
Koç burcu: Geçtiğiniz hafta pazar günü bir yeni ay gerçekleşmişti. Bu hafta perşembe gününe kadar bu yeni ayın etkisiyle yeni bir kariyer yapabileceksiniz. Yeni iş teklifleri alacaksınız ancak Merkür geri gidiyor olduğu için bu işin çok kalıcı olacağını düşünmemelisiniz. Yine de otoriteler ve güçlü insanlar yanınızda olacağı için kısa süreli bile olsa alacağınız teklife evet demeniz gerekiyor.

Boğa burcu: Geçtiğiniz hafta pazar günü dostunuz Oğlak burcunda yeni ay gerçekleşti. Yeni ay sırasında Güneş, Ay ve Pluton kavuşumu yaptılar ve bu kavuşum direkt olarak aşk hayatınıza etkiliyor. Yeni bir taşınma planı yapabilirsiniz. Kendinizi tanıtmaya çalışabilir ve başarıya ulaşabilirsiniz. Yeni bir eğitim alanına atılabilir, yeni bir seyahat planı yapabilirsiniz. Bu seyahatin partnerinizle birlikte olmasına özen göstermelisiniz. Yurtdışında uzun zamandır gitmek istediğiniz bir yere yolculuk yapabilirsiniz. 

İkizler burcu: Yılın ilk haftaların birindesiniz ve yeni bir ay gerçekleşti geçtiğiniz hafta pazar günü. Bu hafta perşembe gününe kadar yeni ayın etkisinde olacaksınız ve yeni ay size bir konuda yenilik getirecek. Yeni bir kredi alabilirsiniz, sponsorlar bulabilirsiniz, ek gelirler kazanmaya başlayabilirsiniz ve başkalarının parasından ya da kaynaklarından ya da tanıdıklarından, referanslarından yaralanabilirsiniz. Bu yaralanışın mutlaka bir nedeni vardır. Mülk sahibi olmaya karar verebilirsiniz. Kuzey ay düğümü ve Jüpiter kavuşumu sizin karşınızda mülk sahibi olmakla ilgili harika olanaklar çıkarılacak ancak Merkür gerilediği için bu hafta vereceğiniz kararlar bir sonraki haftalarda pişmanlık da yaratabilir. Bu nedenle buna dikkat etmek gerekir.

Yengeç burcu: Bu hafta perşembe gününe kadar yeni ayın etkindesiniz ve yeni ay evlilik ve ortaklık alanızda gerçekleşiyor. Evlilik kararı alabilirsiniz ya da ortak bir iş yapma planı içine girebilirsiniz. Buna vesile olacak insanlar yakın çevrenizden çıkacak. Yakın çevrenizdekiler ve kardeşleriniz ya da yakın akrabalarınız sizi yeni bir insanla tanıştırabilir ve bu tanışıklık sizi evliliğe ya da iş ortaklığına götürebilir. Aynı zamanda yeni danışmanlarla tanışabilir, onlarla birlikte çalışmaya karar alabilirsiniz. 

Aslan burcu: Yeni bir iş alanına geçiş yapmak istiyorsanız ya da yeni bir sağlık programı denemek istiyorsanız bu hafta perşembe gününe kadar şansınız bol. Oğlak burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Oğlak burcu iş ve sağlık alanızda; üstelik Plüton'un desteği de söz konusu. Yani güçlü insanlar, güçlü kişiler, otorite konumu insanlar tamamen sizin yanınızda yer alacak. Belki de iş teklifini onlardan alacaksınız. Yeni ay sırasında Jüpiter Kuzey ay doğumuyla karşılıyor, yeni aya üçgen açıyla bağlanıyor olacak. Bu da bir nevi şans demek. Şansınız özellikle para konusunda çok açık. Bu hafta beklediğiniz üstünde miktarlarda para kazanabilirsiniz.

Başak burcu: Bu hafta perşembe gününe kadar yeni bir aşka başlayabilirsiniz ya da yeni bir bebek sahibi olmaya karar verebilir veya yeni bir evcil bir hayvan edinebilirsiniz. Bir yeni ay gerçekleşmişti geçtiğimiz hafta pazar günü. Oğlak burcunda bu yeni ay bu hafta perşembe gününe kadar size olumlu yönde etkiliyor olacak, üstelik burcunuzda kavuşma yapan Jüpiter - Kuzey ay düğümü artması yardımcı olacak ve bu kavuşum ayla olumlu bir şekilde olumlu bir açıyla bağlantılı.

Terazi burcu: Yeni bir ev almak ya da eşyalarınızı yenilemek ya da evinizle ilgili tadilat yapmak gibi niyetleriniz varsa ya da bir yuva kurmak istiyorsanız bu hafta perşembe gününe kadar yeni ayın etkisi altında olacaksınız. Dilediğiniz yenilikleri yapabilirsiniz ama Merkür geri harekette olduğu için partnerinizle ilişkileriniz bir miktar zedelenebilir. Daha sonraları aldığınız bu kararlardan pişmanlık duyabilirsiniz. Buna dikkat etmeniz gerekir. Eskiye dayanan kararlarınızı rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Problemleri çözme yeteneğiniz bu hafta artıyor çünkü Jüpiter Kuzey ay düğümüyle kavuşum halinde ve bu çözebilme ihtimali yeni ayla bağlantınızı da güçlendirecek.

Akrep burcu: Bir yeni ay gerçekleşmişti pazar günü. Bu hafta perşembe gününe kadar bu yeni ayın etkisi ile yepyeni bir çevre edineceksiniz ve o çevre içinde güçlü insanlar olacak. Yeni arkadaşlar edineceksiniz. Ancak yeni ayın olumsuz bir etkisi de var. Uranüs'le arasındaki kare açı nedeniyle iş arkadaşlarınız veya birlikte iş yaptığınız insanlar yeni ay sürecinde hayatınıza dahil olan kişilere çok da sıcak bakmayacak. Fakat tüm kararları kendiniz vermeniz gereken bir haftadasınız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat