Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

11 - 17 Nisan 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 11 - 17 Nisan 2016 haftası neler yaşayacak?

7,770
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Sevgili astroloji severler... 11 Nisan haftasında kendi burcunuzda neler olacağını incelemek için, Astrolog Dolunay Karaca Tozkoparan ile hazırladığımız 11 -  17 Nisan 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Bu haftaya İkizler burcunun enerjisiyle başlıyoruz. Ay İkizler'de hareket ediyor ve sizi iletişim konusunda destekliyor. Yakın çevrenizle olan diyalogunuz artarken, kardeşleriniz ve onların işleri ilgi alanınız olabilir. Burcunuzda bir stelyum oluştu geçen haftadan itibaren ve bu sayede güçlü bir Koç enerjisi açığa çıktı. Yeni ayla gelen yenilenme ve tazelenme sürecinden sonra artık ev ve aile konuları da gündeminize oturuyor. Bu nedenle sizin için evinizle ilgilenmek, çeşitli düzenlemeler yapmak, dekorasyon ve ev işlerinizi halletmek önemli hale geliyor. 

Boğa burcu: Haftaya aşk dolu başlıyorsunuz. Venüs ve Mars arasındaki uyumlu açı sizi ve karşıt eviniz olan Akrep burcunu uyumlu şekilde desteklediğinden aşk, evlilik, sevgi konularında yüzünüz gülmeye başlayacak. 

İkizler burcu: Haftaya kendinizle ilgilenmek ve yeni kararlar almakla başlıyorsunuz. Meraklı, araştıran, yerinde duramayan enerjik bir yapınız var. Fakat yönetici gezegeninizin Boğa burcunda oluşu ve Jüpiter'le uyumlu açısı içinizde bazı şeyleri abarttığınızı, sorunları kendi kendinize fazla büyüttüğünüzü gösteriyor. Kendinizle ve aile ilişkilerinizle ilgili olan bu konuları fazla abartmadan, sakince çözmeye çalışmalısınız. 

Yengeç burcu: Haftaya biraz içe kapanık ve dağılmış bir enerjiyle başlamanız muhtemel. Eşinizle veya partnerinizle aranızda geçen bir konu canınızı sıkmış olabilir. Kendinizle ilgili daha önce fark etmediğiniz bir yönünüzle yüzleşmiş olabilirsiniz. Haftanın ortalarına doğru bu enerjiden sıyrılacak ve kendine güvenli, ılıman, sevgi dolu, anaç tavırlı, koruyan ve kollayan eski Yengeç'e döneceksiniz. 

Aslan burcu: Bu hafta arkadaşlarınız ve onlardan gelen destek sayesinde parasal kazanımlarınızdaki artış haftaya damgasını vuruyor sizler için. Yoğun, koşturmalı bir hafta sizleri bekliyor. Bu yoğunluktan sonra ise hafta ortasında biraz yorgun düşebilir ve dinlenmek için kendinize vakit ayırabilirsiniz. 

Başak burcu: Haftaya işinize olan aşkınızla başlıyoruz diyebilirim sizler için. Kariyer planlarınız ve iş hayatınız sizler için önem taşıyor bu hafta. Yönetici gezegeniniz Merkür Boğa burcunda ilerliyor ve sizi yurtdışı bağlantıları, eğitim, öğretim, hukuksal konularla ilgilenmek için teşvik ediyor adeta. 

Terazi burcu: Haftaya gayet olumlu başlamaya çalışsanız da işyerinizde oluşacak bir pürüz sizi üzebilir haftanın başlarında. Kariyer hayatınız, toplantılarınız, iş yaşamınız yoğun ve stresli geçerken aşk yaşamınızdaki olumlu enerjiler sizi mutlu tutuyor. 

Akrep burcu: Bu hafta sezgileriniz güçlü ve son derece yaratıcısınız. Haftaya bu enerjilerle başlıyorsunuz ve yeni şeyler öğrenmek için adeta can atıyorsunuz. Haftanın başlarında daha çok seyahat etme, yurtdışı planları, yurtdışı bağlantılı işleriniz öncelik kazanırken, hafta ortasında tamamen işyerinizde parlamak ve kariyer hedeflerinizle ilgilisiniz. 

Yay burcu: İkili ilişkiler konusunda güçlü bir haftaya giriyorsunuz. Partnerinizle aranız iyimser ve karşılıklı anlayış çerçevesinde ilerliyor. Beraber bilgi edinmek, araştırma yapmak ve zihinsel aktivitelerle ilgilenmek açısından değerlendirebileceğiniz zamanlar var. Bundan iki taraf da mutlu oluyor. 

Oğlak burcu: Sağlık konularına olan titizliğinizle başlayacağınız bu hafta kollar omuzlar ve sinirsel bir takım gerilimler yaşamanız muhtemel sevgili Oğlaklar, hafta ortasına doğru daha bir rahatlayacak ve partnerinizle beraber keyifleneceksiniz. Sevdiğinizi ve sevildiğinizi hissedeceğiniz bir hafta olacak sizler için.

Kova burcu: Haftaya spontan, değişken ve iletişim yönü sağlam bir şekilde giriyorsunuz. Bu hafta Satürn ve Uranüs arasındaki üçgen açı sizi sıradışı olana, farklı ve radikal olana doğru çekiyor. Düşüncelerinizde, tavırlarınızda tamamen bu enerji açığa çıkıyor. 

Balık burcu: Bu haftaya başlarken biraz karamsar ve mutsuz bir havaya bürünebilirsiniz fakat en kısa zamanda eski neşenize döneceksiniz. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat