Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

10 - 16 Ekim 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 10 - 16 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

5,112
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Ekim ayının başında burcunuzda neler olacağını öğrenmek için Astrolog Sibel Yarar Kargın ile hazırladığımız 10 - 16 Ekim 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Haftaya cool  ama açıların da bir o kadar güzel olduğu bir enerjiyle başlıyorsunuz ve vurgu arkadaşlar ile sosyal çevre alanında. Ay'ın Merkür ile Jüpiter ve sonrasında Satürn olumlu açılarıyla her türlü ikil ilişkinizde duygularınızı dile getirmekte zorlanmıyor, bardağın dolu tarafını görüyorsunuz ve keyifli sohbetler çıkıyor bu durumda. Ama Satürn sayesinde sohbetler havada kalmıyor.

Boğa burcu: Kariyerinizle işinizle ilgili olarak gayet cool enerjilerle haftaya başlıyorsunuz . Çalışma ortamınızla ilgili alan çok vurgulu. Ay'ın Merkür - Jüpiter olumlu açılarıyla iş ortamınızda kendinizi çok rahat ifade edebiliyorsunuz, iyi tarafı görmekte de zorlanmıyorsunuz. Satürn desteğiyle de ortak projelerden maddi kazanç da elde ediyorsunuz.

İkizler burcu: Haftaya inançlarınız konusunda hümanist bir tavırla ya da bir eğitim projenizle ilgilenirken başlayabilirsiniz. Ay'ın sırasıyla Merkür ve Jüpiter uyumlu açılarıyla sahnede olduğunuz alanlarda kendinizi rahat ifade ediyorsunuz. Satürn desteğiyle de eşinizden, partnerinizden destek alabiliyorsunuz. 

Yengeç burcu: Haftaya ortak maddi konular, banka kredi borç alacak veya spiritüellik ile ilgili konularla ilgilenerek başlıyorsunuz. Ay'ın Merkür, Jüpiter olumlu açılarıyla ev, gayrimenkul, aile konularında güzel şansların olduğu zamanlardasınız. Satürn sayesinde yanınızda çalışanlar veya iş arkadaşlarınız da size destek verdiğinden gayet rahat ilerliyorsunuz. 

Aslan burcu: Haftaya partnerinize odaklı olarak başlıyorsunuz. Ay'ın Merkür ve Jüpiter ile olumlu açıları sayesinde yakın çevrenizle, kardeşlerinizle kendinizi rahat ifade edebiliyorsunuz ve pozitif bakabiliyorsunuz.

Başak burcu: Haftaya çalışma ortamınızla ilgili cool bir enerji ile başlıyorsunuz. Ay'ın Merkür ve Jüpiter ile olumlu açılarıyla çalışarak kazandığınız para konusunda güzel gelişmeler var. Bu konularla ilgili kendinizi rahat ifade edebiliyorsunuz ve büyük resmi görmekte zorlanmıyorsunuz. 

Terazi burcu: Haftaya aşk konuları veya çocuklarla ilgilenerek başlıyorsunuz ama çok cool'sunuz. Ay'ın Merkür Jüpiter olumlu açılarıyla bu konularda kendinizi rahat ifade edebiliyorsunuz.

Akrep burcu: Haftaya ev yuva konularına odaklanarak başlıyorsunuz. Ay'ın Merkür ve Jüpiter ile olumlu etkileşimi ile içsel olarak bilinçaltınızda yer alanları ailenize ifade etmekte zorlanmıyorsunuz, olayların iyi yönünü görebiliyorsunuz. 

Yay burcu: Haftaya yakın çevrenizle, kardeşlerinizle ilgilenerek başlıyorsunuz ve Ay'ın Merkür ve Jüpiter olumlu açılarıyla kendinizi çok rahat ifade edebiliyorsunuz, olayların güzel tarafını yakalayabiliyorsunuz. 

Oğlak burcu: Haftaya maddi kazancınız ile ilgili konularla ilgilenerek başlıyorsunuz. Ay'ın Merkür, Jüpiter olumlu açılarıyla kariyerinizle ilgili konularda kendinizi çok rahat ifade edebiliyor, olaylara bardağın iyi tarafından bakmak konusunda zorlanmıyorsunuz. 

Kova burcu: Haftaya kendinize odaklanarak başlıyorsunuz. Ay'ın Merkür ve Jüpiter'le olumlu etkileşimi sayesinde uzak seyahatler, akademik konular, eğitim gibi alanlarda kendinizi çok rahat ifade edebiliyor, olayların olumlu tarafını görmekte zorlanmıyorsunuz. 

Balık burcu: Haftaya kendinize dönmüş yalnız ve huzurlu bir şekilde başlıyorsunuz. Ay'ın Merkür ve Jüpiter olumlu açılarıyla ortak işler ile ilgili maddi kaynaklar veya spiritüellik konularında kendinizi çok rahat ifade ettiğiniz bir dönemdesiniz. Bakış açınız çok pozitif. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat