Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

1 - 7 Şubat 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 1 - 7 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

6,847
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Sevgili astroloji severler, geçen hafta cumartesi günü gerçeklekleşen ancak etkileri bir önceki çarşambadan itibaren başlayan bir dolunay vardı. Üstelik tam bu süreçte Merkür geriliyordu. Merkür ile Plüton'un buluşması ile etkiler çifte katlandı. Özellikle iletişim ilgilendiren alanlarda, yakınlarınızla konuşurken, bir şey planlarken dikkat etmeniz gereken bir haftadaydınız. Ani ve fevri çıkışlar yaptıysanız bunlar sadece yakınlar ile ilişkilerinizde değil, kendinizi frenleyemediyseniz profesyonel alanda da sıkıntıya yol açmış olabilir. Umarız geçen haftayı, yani Merkür'ün gerilediği dönemi geçmişten kalan işlerinizi toparlamak ile geçirmişsinizdir. 

1 - 7 Şubat 2016 haftasında çok önemli gezegen buluşmaları var. Bu hafta iki farklı burçta, 5 farklı gezegen kavuşumu yaşanacak. Oğlak burcunda Merkür, Plüton ve Venüs'ün bir araya geliyor; Yay burcunda ise Satürn ile Ay. Bu buluşmalar pek çoğunuzu olumlu anlamda etkileyecek. Geçen aydan, özellikle geçen haftadan bu yana devam eden sorunlar anlamında artık biraz daha yüzünüz gülecek diyebiliriz. 

1 - 7 Şubat 2016 haftasında gezegenler burçlara nasıl etki ediyor, öğrenmek için videolarımızı izleyebilirsinzi. 

Koç burcu: Bu hafta iki farklı burçta, 5 farklı gezegen kavuşumu yaşanacak. Oğlak burcunda Merkür, Plüton ve Venüs'ün bir araya gelişi ile Yay burcunda Satürn ile Ay'ın bir araya gelişi direkt burcunuzla bağlantılı. Kariyeriniz ile ilgili çeşitli teklifler alacaksınız ve bu tekliflerin her biri birbirinden değerli olacak. Ancak gözünüzde ve gönlünüzde başka bir şey var fakat o başka şey için önünüzde engeller var. Belki kent dışına ya da yurtdışına gitmek istiyor veya kariyerinizi tamamen değiştirmek istiyorsunuz. Bununla ilgili özellikle çarşamba günü çok değerli fırsatlarla karşılabilirsiniz. 

Boğa burcu: Dostunuz Oğlak burcunda 3 gezegen bir araya geliyor; Merkür, Plüton ve Venüs. Bunların bir araya gelişi size bazı fırsatlar olarak geri dönecek. Kent dışından ya da yurtdışından çeşitli teklifler alabilir, eğitim alanında fırsatlar yakayalabilirsiniz. Medyayla ilgili çalışmalar yapabilir, kendinizi biraz daha tanıtabilirsiniz. Ancak bu durumdan çok hoşnut kalmayabilirsiniz çünkü kalbinizde yatan aslan farklı bir şey. 

İkizler burcu: Bu hafta dostluk ve arkadaşlıkla ile sınav haftanız. Aynı zamanda ideallerinizi de yeniden gözden geçirmek isteyeceğiniz bir haftadasınız. Dostlarınızla para ilişkiniz varsa, ortak bir kredi kullanmanız veya onlardan sponsorluklarla ilgili destek almanız gerekiyorsa bu hafta aradığınız desteği bulamayacaksınız gibi görünüyor. Ancak yakın arkadaşlarınızdan birisi ile daha da yakınlaşabilirsiniz ve belki duygusal bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Özellikle çarşamba günü son derece ilginç ve şanslı bir gününüz.

Yengeç burcu: Geçtiğimiz hafta iş ve kariyer planınızda bir yenilik yapmadıysanız bu hafta yeni bir fırsat çıkıyor karşınıza. Bir iş arkadaşınızla ortak bir çalışmaya başlayabilirsiniz. Bir iş arkadaşınızla birlikte bir iş kurma planı da yapabilirsiniz. Ancak belli bir miktarda paraya ihtiyacınız olacak. İşte o ihtiyacınız olacak para gelecek hafta gerçekleşecek yeni ay sayesinde elinize geçecek. Yeni ayın etkisini bu hafta cuma gününden itibaren hissetmeye başlayacaksınız. Kredi alabilirsiniz, sponsor bulabilirsiniz, başka bir iş ortağı bulabilirsiniz. Her halükarda yüklü bir para elinize geçecek.

Aslan burcu: Yaratıcı projeleriniz ve çocuklar ile ilgili harika haberlerle donatılmış güzel bir haftadasınız. Hem yaratıcı projelerinizi kent dışına taşıma şansı bulacaksız, hem çocuklarınızın seyahate gitmesine yardımınız olacak, hem de aşıksanız, bir partneriniz varsa onunla bir seyahat yapabileceksiniz. Bu seyahat birbirinizi ziyaret anlamında da olabilir. Bu seyahat ilişkinizi daha kalıcı hale getirecek. Bu hafta bu anlamda özel bir haftadasınız ancak iş ile ilgili seyahatler de söz konusu. 

Başak burcu: Mülk sahibi olmak, ev satın almak, belki de arazi almakla ilgili çok güzel bir haftadasınız. Bunun için gereken sponsorları bulabileceksiniz, krediye ihtiyacınız varsa, kredi de alabileceksiniz. Ancak aşk yaşamınızda dikkatli olmanız gerekiyor. Partnerinizle ortak kullandığınız paralar varsa, bu hafta aranızda para ile ilgili problemler oluşabilir. Bununla birlikte, çocuklarınız varsa ve birinin ameliyat olması gerekiyorsa bu hafta bu hafta bu ameliyatı yaptırmayın ve erteleyin. Çünkü bu ameliyatlarla ilişkili de problem yaşayacağınız bir haftadasınız. 

Terazi burcu: Bu hafta yakın çevrenizin desteğini alacağınız, adınızı daha fazla duyuracağınız, reklam ve sunum çalışmalarında başarı elde edeceğiniz bir haftadasınız. Yakın çevrenizden bir insanla ilişkinize bir miktar duygusallık da eklenebilir bu hafta. Aile içinde geçtiğimiz hafta başlayan problemler bu hafta da devam edecek. Yine arada kalmış hissedeceksiniz kendinizi çünkü her iki tarafı da her zamankinden daha fazla anlıyorsunuz.

Akrep burcu: Mali konularda harika bir haftadasınız. İşinizle ilgili ani değişiklikler yaşayacaksınız ve bu ani değişiklikler ya gelirlerinizi artmasını sağlayacak ya da para biriktirmenize yardımcı olacak. Her halükarda şanslı bir dönemdesiniz. Yakın çevrenizle iş alanında yaşadığınız problemler bu hafta da devam edecek. Belki o kısa yolu yapmak istemeyeceksiniz, işe gitmekte bazı zorluklar yaşayacaksınız, bir aracınız varsa o bozulabilir. Kısa seyahatler ile ilgili sıkıntıların çıkabileceği bir haftadasınız. Bu anlamda yolculuk yaparken dikkatli olun.

Yay burcu: Bu hafta kendinizi aşka adayacaksınız. Bir hayli anlamlı ve pozitif bir haftadasınız. Süregelen bir ilişkiniz varsa o düzeni devam ettireceksiniz ancak partnerinizin size karşı değişimi sizi bir hayli memnun edecek. Özellikle çarşamba günü duygusal ilişkiniz olan insanla buluşmak için şahane bir gün. 

Oğlak burcu: Yakınlarınızın sağlığı ile ilgili problemler varsa, bu hafta onlarla ilgili iyi haberler alacaksınız. Çok uzun zamandır görüşmediğiniz yakınlarınız varsa, bu hafta onları da bulabileceksiniz. Ancak hemen her konuda köklü değişikliklere ihtiyacınız var. Özellikle evinizi, semtinizi değiştirmeniz gerekiyor. Belki bunu uzun bir süredir erteliyordunuz ya da geçtiğimiz haftada bugüne değin aklınızdaydı. İşte bu hafta hem Merkür'den, hem Plüton'dan, hem de Venüs'ten destek aldığınız bir haftadasınız. Bunu başkalarına baskı unsuru olarak kullanmamanız gerekiyor. 

Kova burcu: Yakın çevrenizi genişleteceğiniz, yeni dostlar edineceğiniz bir haftadasınız. Bu hafta dostluk haftasındasınız ancak bu dostlar yakınlarınızın sağlığı söz konusu olduğunda yanınızda yer almayabilirler. Bu anlamda beklentilerinizi düşük tutmanız gerekiyor. Geçmişten günümüze taşınmış ruhsal problemlerin çözümünde de yine bu çevreye güvenmemelisiniz. Gelecek hafta burcunuzda bir yeni ay gerçekleşecek ve bu yeni ay bu hafta cuma gününden itibaren etkili olmaya başlayacak. Bu yeni ay sayesinde hem görünüşünüzü, hem de dış dünya ile irtibat biçiminizi değiştiteceksiniz. Yani bir kişisel stil kazanacaksınız. 

Balık burcu: Mali konularda son derece pozitif bir haftadasınız çünkü kariyeriniz ile ilgili planladığınız her şeyi bu hafta gerçekleştirebileceksiniz ve bunun getirisi olan bonus'u da elde edebileceksiniz. Mali durumunuz değişiyor, gitgide daha da iyi olacak. Ancak arkadaşlık ve dostluk alanınızdan gelen negatif ışıklar bu hafta malesef dostlarınızla aranızda sorun oluşmasına neden olacak. Bu hafta arkadaşlıkları çok iyi tolere edebilmeniz gerekiyor.

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat