Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

1 - 7 Ağustos 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 1 - 7 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

5,712
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Ağustos ayının ilk haftasında kendi burcunuzda neler olacağını incelemek için, Astrolog Dolunay Karaca Tozkoparan ile hazırladığımız 1 - 7 Ağustos 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Ay Aslan burcunda başlıyoruz haftaya. 2 Ağustos'ta Aslan burcunda bir yeni ay meydana geliyor. Bu yeni ay sizin çocuklarınızla ilgili bir karar almanıza neden olabilir. Bu haftaki motivasyon konularınız zaten çocuklarınız, onların sorumlulukları, hobileriniz, oyunlar, keyif aldığınız şeyler, eğlence mekanları ve flörtleriniz olacaktır. 

Boğa burcu: Bu hafta, hatta hemen hemen tüm ay boyunca ev ve aile konularınız ön planda olacak. 2 Ağustos'ta meydana gelecek olan yeni ay sizleri yeni bir ev almaya teşvik edebilir. Hafta boyunca ev satmak, ev değiştirmek, tadilat, dekor gibi durumlar gündeminizde olabilir.

İkizler burcu: İletişim ağınızın hızlı akacağı bir yandan da kardeşleriniz yakın çevrenizle diyaloglarınızın artacağı bir hafta olacak. 2 Agustos'ta Aslan burcunda bir yeni ay meydana geliyor. Bu yeni ay sizin pazarlama, tanıtım, halkla ilişkiler, bilgisayar işleri gibi birtakım yenilikleri de hayatınıza katacak. 

Yengeç burcu: Parasal konularda destekler göreceğiniz ve işlerinizi yoluna koyabileceğiniz etkiler söz konusu bu hafta. 2 Ağustos'ta Aslan burcunda bir yeni ay meydana geliyor. Bu yeni ay size yeni iş kapıları ve maddi imkanlar sunacak gibi görünüyor. 

Aslan burcu: Bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşecek bir yeni ayla başlıyorsunuz haftaya. Kendinizle ilgili önemli kararlar almak, daha önceden kafanızın içinde olan projeleri hayata geçirmek için fırsat yakalayabileceksiniz. 

Başak burcu: İnanılmaz yoğun ve yorgun bir hafta sizler için. Merkür yönetici gezegeniniz ve onun şu an Başak'ta oluşu çok iyi fakat çalışmak ve üretmek adına kendi sağlığınızı da riske attığınızı belirtmek durumundayım. 

Terazi burcu: Sosyal haneniz hayli yoğun. Arkadaşlıklarınız, koşuşturmalarınız, projeleriniz çok fazla olacak bu haftadan itibaren. Aslan burcundaki yeni ay sayesinde yeni hedefler belirleyebileceksiniz. Yeni insanlarla tanışıp güzel dostluklar kuracağınız bir zaman dilimi sizler için. 

Akrep burcu: 2 Ağustos'taki yeni ay sizleri en çok iş konusunda destekliyor olacak. Yepyeni projeler için kolları sıvayabilir, iş arayanlar veya terfi gibi yükselmek isteyenler için fırsatlar çıkabilir. Aile büyüklerinizle de ilgilenmeniz gereken bir hafta sizler için. 

Yay burcu: Bu hafta seyahat planlarınız yolunda gidecek. Seyahate çıkmayı düşünenler için de güzel tatil imkanları olacaktır. Güneş sizi ay boyunca bu konularda destekliyor. Haftaya başlarken gökyüzünde bir yeni ay oluşumu var ve 2 Ağustos'ta Aslan burcunda gerçekleşiyor. 

Oğlak burcu: İkili ilişkilerin sizler için önem kazandığı bir haftadasınız. Sadece ikili ilişkiler değil, bir yandan da ortaklaşa işler, birlikte kazanılan işler sizin için ön planda olacak. Yalnız başınıza hareket etmekten ziyade birlik ve beraberlik içinde belli bir düzende gitmeniz gerekebilir. 

Kova burcu: Evlilik teklifi bekleyenler veya tam tersi evlilik teklifinde bulunmak isteyenler için yeni başlangıçlar var bu hanede. Aslan burcunda 2 Ağustos'ta gerçekleşecek yeni ay sizi bu konularda destekliyor olacak. 

Balık burcu: Aşk ve ilişkiler adına şanslı bir haftadasınız. Merkür Başak burcuna geçti. Venüs de 6 Ağustos'ta Başak burcuna geçiş yapıyor. Bir değil birden fazla talebiniz olabilir bu hafta veya iş teklifleri ve ortaklıklar, imzalar gündemde olacaktır mutlaka. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat