Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kombi kullanmanın yakıt tasarrufu açısından avantajları nelerdir?

100,292
kez izlendi
Puan: 3.72 / 5
Detaylı Açıklama

Kombi kullanmanın yakıt tasarrufu açısından avantajları nelerdir?

Doğalgazlı kombi kullanımı diğer yakıt tiplerine göre daha ekonomiktir. Örnek vermek gerekirse, elektrikli kombi, LPG'li kombi, katı yakıtlı kazan doğalgaza göre daha yüksek maliyetli ısınma yöntemleridir.

Kullanım suyu ısıtmak için LPG tüpü kullanmak ya da elektrikli şofben ya da termosifon kullanmak bugünkü yakıt fiyatları ile doğalgaza göre oldukça pahalı yöntemlerdir. 

Kombi gibi güvenlik ve yakıt tüketimi açısından gelişmiş bir elektroniğe sahip cihaz kullanımı, özellikle termostat kullanımı ile son derece ekonomik bir ısıtma sağlamak için uygundur. 

Kombilerin montajı ve kullanımı kolay, bakımı kolay, işletimi güvenlidir. Montaj yeri açısından da fazla seçenek sunmaktadır. Boyutları diğer cihazlara göre küçüktür ve kullanma suyu ve ısıtmayı tek başına depolamasız olarak tek gövdede yapması hem yatırım hem işletim maliyeti açısından avantajlıdır.

Enerjiyi verimli kullanma özelliği ile dikkat çeken Buderus kombiler, üstün teknolojik donanımı ile hassas oda sıcaklığı kontrolü sağlayarak yakıt tasarrufu elde etmenizi sağlar.

Buderus Çağrı Merkezi: 444 5 474

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat