Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kombi evin hangi bölümlerine konabilir?

60,661
kez izlendi
Puan: 4.79 / 5
Detaylı Açıklama

Kombi evin hangi bölümlerine konabilir?

Hermetik kombiler, baca uygulaması açısından son derece esnektirler. bu nedenle bina içinde montaj yeri seçenekleri fazladır. Bununla birlikte yerel yönetmeliklerle oluşturulan bazı kurallar mevcuttur. 

Kombiler, binaların merdiven boşlukları ve genel kullanımına açık koridorlarına, baca duvarları üzerine, apartman aydınlıklarına, açık balkonlara, yatak odalarına ve patlayıcı veya kolayca alev alabilen maddelerin depolandığı yerlere bağlanmamalıdır. Fakat koruyucu kabin içerisinde olmak kaydı ile açık alanlara da konulabilirler.

Ayrıca, 50 kW üzeri kapasitelerdeki yakma havasını dış ortamdan alan yoğuşmalı cihazlar, sadece cihaz odası olarak kullanılan müstakil bir mahale tesis edilmeli ve mahal dışına da elektrik şalteri konulmalıdır. 

Yakma havasını dış ortamdan alan yoğuşmalı cihazların monte edildikleri mahalde, dış atmosfere açılan en az 150 cm2 serbest en kesit alanlı bir menfez olmalıdır.

Cihazın bulunduğu mahalde taze hava girişi ve ortam havasının tahliyesi sağlayacak bir açıklık mutlaka bulunmalı ve bu menfez kesinlikle kapatılmamalıdır.

Buderus Çağrı Merkezi: 444 5 474

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat