Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Köln'de nasıl bir gece hayatı var?

2,293
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Köln'de nasıl bir gece hayatı var?

Köln'ün en eğlenceli mekanları Belçika Mahallesi denen bölgede yer alır. Burada sevimli mağazalar, şık butikler vardır. Gündüz alışveriş yapıp gece de aynı bölgede Brusselerplatz denen meydanın çevresindeki kafe ve barlarda eğlenceye devam edilebilir. 


Köln şehrinde çok çeşitli eğlence ortamları vardır. Kullanılmayan bir metro istasyonu, depo ve mehzenlerde kurulan gece kulüpleri vardır. Köln şehrinde geylere yönelik de çok fazla gece kulübü alternatifi vardır. Köln festivalleriyle de ünlüdür. Eğer bu festivaller zamanı Köln'de bulunursanız çok daha eğlenceli geceler geçirebilirsiniz. 

Noel zamanı Köln çok güzel süslenir. Pek çok meydanında Noel pazarları kurulur. Şubat'ta Köln Karnavalı vardır. Bu dönem de eğlencelidir. Mayıs ayında şarap festivali ve Ren festivali düzenlenir. Haziran ayında Müzik ve Işık Festivali, Temmuz ayında gay ve lezbiyen festivali, Ağustos ayında da pop müzik festivali yapılmaktadır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat