Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kolay bronzlaşmak için nasıl ürünler kullanabiliriz?

2,027
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kolay bronzlaşmak için nasıl ürünler kullanabiliriz?

Kolay bronzlaşmak için hem bazı doğal ürünlerden hem de teknolojik ürünlerden faydalanılabilir. Tüm bu ürünlerin ortak özelliği ise beta karoten dediğimiz maddeyi içermelidir. Beta karoten maddesi derideki pigment hücrelerini aktif hale getirerek bronzlaşmayı kolaylaştırır. 


Beta karoten doğal olarak bir çok sebze ve meyvede bulunur. Özellikle turuncu renk olan sebze ve meyveler, havuç, mandalina, portakal, domates, kavun, şeftali gibi ürünler yediğimizde bunlar daha kolay bronzlaşmamıza yardımcı olur. Ayrıca beta karoten kapsüllerini eczanelerden alıp kullanabiliriz. 

Ancak hızlı bronzlaşmak için beta karoten içeren besinleri ya da kapsülleri tatile çıkmadan 3-4 gün önce tüketmeye başlamak gerekir. Bu şekilde cilt hücreleri yeterince aktive olup güneşle karşılaştıklarında pigment üretimine geçebilirler. Kolay bronzlaşma püf noktaları tüm videolarda. Yaz tatilinde bronzlaşmak artık çok kolay. Uzmanından öğrenin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat