Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koçlar 7 - 13 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

5,159
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koçlar 7 - 13 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, bu hafta burcunuz gezegeni Mars ile Güneş'in kare açısı hafta boyunca eşiniz, ikili ilişkileriniz, partneriniz ve varsa iş ortaklarınızla ilişkilerinize dikkat etmeniz gerektiğini vurguluyor. 

Koç burcu haftalık yorumu

Kazalara ve yaralanmalara açık olacak etkiler nedeniyle sporda, yolculuklarda, dikkatli olun. Grip ve benzeri ateşli enfeksiyonlara ve böbrek, idrar yolu sıkıntılarına karşı tedbirli olmanızda fayda var. Bu haftayı hem özel ilişkilerinizde, hem de üstlerinizle olan diyaloglarınızda dikkatli ve akılcı geçirmeye çalışmalısınız.

Merkür gerilemesinin bitmesiyle, kısa vadeli planlarınız, yakın çevrenizle ilgili durumlar ve kısa seyahatler ve odaklanma sorunları açısından daha akıcı ve rahatlatıcı etkiler var.
 
Hafta başı özellikle pazartesi ve salı günü vurgulu olacak. Ay - Satürn kavuşumu sizi sorumluluklarınıza ve görevlerinize dönük, çalışkan ve iş odaklı yapacak. 

Salı günü Mars Güneş karesine rağmen Ay'ın daha yumuşak olan enerjileri hayata karşı daha iyimser olmanızı sağlayacaktır. 

Bu hafta herhangi bir konuda, özellikle de işle ilgili önemli bir toplantı ve görüşmeniz varsa, perşembe günü Merkür ve Venüs arasındaki kavuşum etkisi sizi kendinizi ifade etmek açısından çok destekliyor. Perşembeden itibaren önümüzdeki hafta boyunca etkili olacak bu enerji, duygularınızı ve fikirlerinizi daha rahat ortaya koyabileceğiniz akıcı enerjiler veriyor. 

Sevgili Koç burcu, bu hafta sonu cumartesi günü gerçekleşecek Dolunay, kariyeriniz ve ev alanlarınızla ilgili konularda hayatınıza vurgu yapabilir. 

Öncelikle Dolunay sırasında da aktif olacak Güneş - Mars karesi, iş alanlarınızda bir süredir devam eden üstlerinizle olan sorunlarınız adına radikal kararlara sizi yönlendirebilir. İş hayatınızda ani değişim etkileri alabilirsiniz. Ev yaşamınızda ise evlilik, ev ve ailenizle ilgili sorumluluklar ve yükümlülükler adına durumlar keskin sonuçlar verebilir. 

Bu hafta ortasından itibaren etkili olacak Dolunay,  sizi daha esnek ve olaylar karşısında sağduyulu yaklaşımlara çağırmakta. Her şeyi kontrol etmekten ziyade daha çok akışta kalmaya çalışmalı ve biriken sorunların iş ve özel yaşamınızda aniden su üstüne çıkması olasılığına karşı sakin olmaya gayret etmelisiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat