Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koçlar 5 - 11 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

7,033
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koçlar 5 - 11 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

Haftanın ilk günü idari konular, iş alanlarınız; özellikle yönetsel konular sizin için öne çıkıyor. 

Pazartesi günü iş ve kariyer etkileriniz adına destekleyici etkileriniz söz konusu. İş alanlarınızda ekip arkadaşlarınızdan, yöneticilerinizden destekler alabilirsiniz. Ancak giderlerinize ani çıkan masraflara dikkat etmekte fayda var. 

Salı gününden itibaren Ay, Aslan burcuna geçtiğinde sizin için eğlence, hobiler, iş dışı uğraşılarınız ve çocuklarla ilgili alanlar öne çıkacak. Kendinize vakit ayırmak isteyecek, sorumluluk isteyen, sıkıcı işlerle uğraşmak istemeyeceksiniz. Bu nedenle Salı ve Çarşamba üzerinize gereksiz yükler almayın. Gerek güncel hayatınızda, gerekse iş alanlarınızda mümkün olduğu kadar sizi mutlu eden alanlara, kişisel konularınıza yönelmeye çalışın. Hobileriniz ve özel alanlarınız varsa, Salı ve Çarşamba bunlara yönelmek ve başlangıç yapmak için enerjiler destekleyici görünüyor. 

Perşembe günü iş ve kariyer alanlarınızda yönetim kademeleriyle ilgili alanlarda özellikle toplantılar ve benzeri görüşmelerde dikkatli olmalısınız. Karşıt veya farklı görüşler, tarafların kendi istek ve düşüncelerini diretmeleri şekline geçebilir. Bu nedenle bilhassa Perşembe günü iş alanlarınızda, bilhassa karşılıklı görüşmelerde esnek olmanız faydanıza olacaktır.

Bu hafta dikkat edilmesi gereken en önemli gün Cuma diyebiliriz. Cuma günü sizin için gündelik işleriniz ve ilişkilerle ilgili alanlarınızda sert etkiler var. Bu nedenle Cuma, iş alanlarınızda, ilişkilerinizde ve gündelik hayatınızda gerginliklere daha açık olacaksınız. Cuma günü fiziksel ve ruhsal olarak kendinizi yormayın ve mümkünse önemli başlangıçlar uzak durmaya çalışın.

Hafta sonuna geldiğimizde özel ilişkilerinizde iletişime ve görüşmelere açık olacaksınız. Cumartesi ve Pazar, İlişkinizle ilgili konuşmak veya çözmek istediğiniz alanlar, konular varsa bunlar üzerinde durabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat