Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koçlar 30 Haziran - 6 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

3,362
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koçlar 30 Haziran - 6 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, hafta başı ev dışı faaliyetlere yönelmek isterseniz enerjiler destekleyici. 

Pazartesi ve salı günü ele aldığınız her türlü konuda enerjik ve dışa dönük etkileriniz var. 

Koç burcu haftalık yorumu

Salı günü Merkür gerilemesinin bitmesi ile teknolojik konular ve iletişim alanlarınızda 3 haftadır devam eden sorunlar ve duraksamalar toparlanmaya başlayacak. 

Salı günü öğle saatleri 14.00'dan itibaren Ay boşlukta kalıyor ve gün boyu, açısız enerjilerle ilerliyor. Salı günü öğlen saat 14.00'ten itibaren, çarşamba günü öğle saatlerine kadar herhangi bir konuda başlangıç yapmak desteklenmiyor. Bu aralığı gündelik ve rutin işlerinizle oyalanarak geçirmeli ama önemli konularda başlangıç yapmamalısınız. 

Her ne kadar Merkür gerilemesi bitmiş olsa da, Merkür hafta sonuna kadar durağan dediğimiz bir aralıkta ilerleyecek. Bu etki Merkür'ün hayatınızda bir süredir kurduğu blokajı kaldırsa da, hafta içi özellikle salı öğleden, çarşamba öğleye kadar yeni başlangıçları gündeminize almamanız gerekiyor.

Bu hafta perşembe günü gökyüzünde sert açılar var. Bu nedenle perşembe günü etkileri, özellikle iş alanlarınız, iş arkadaşlarınızla ilişkiler, üstlerinizle olan diyaloglarda restleşmeler, ticari konularda ve iletişimde yanlış anlaşılmalara ve ayrıntıların gözden kaçırılmasına sizin adınıza neden olabilir. 

Perşembe gününü daha dikkatli ve durumları başkaları açısından da görmeye çalışarak geçirmeniz ve özellikle ikili ilişkilerinize ve diyaloglarınıza dikkat etmeniz önemli olacak.

Cuma gününe geldiğimizde öğle saatleri yaklaşık 13.00'e kadar Ay açısız yani boşlukta kalacak. Bu nedenle cuma günü önemli iş ve adımlarınızı 13:00'dan sonrasına almaya gayret edin. 

Cuma günü özellikle güncel konular ve iş alanlarınızda sizi yoğun ve gergin tutabilecek enerjiler, ilişkiler, eşiniz veya partnerinizle ilgili konularda daha ılımlı etkiler veriyor.

Bu hafta içi günlük işleriniz ve kariyerinizde temponuz yüksek olmakla birlikte, hafta boyunca Merkür'ün gerilemeden çıkmasına rağmen, durağan pozisyonda kalması ve Ay'ın açısız enerjileri nedeniyle ilerlemekte, yol almakta tıkanıklıklar yaşanabilir. Bu nedenle acele etmeyin, şartları zorlamayın. 

Hafta sonunu tercihen eşiniz veya partnerinizle geçirmek rahatlatıcı olacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat