Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koçlar 25 - 31 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

6,278
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koçlar 25 - 31 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, bu hafta astroloji açısından önemli etkiler var. Öncelikle pazartesi günü akşam üstü 17.00 civarında gerçekleşecek Yeni Ay sizi hayatınızdaki detaylara ve organize olmanız gereken alanlara yönlendirecek. Bu dönemde ele aldığınız her şeyi emek ve çalışma ile şekillendirmeniz gerektiğini unutmayın. 

Yeni Ay sırasında oluşuma Merkür'ün de eşlik edecek olması, ticari konular, iletişim alanlarında yeni çalışmalar ve adımlar atabileceğinize işaret ediyor.

Koç burcu bu hafta

Bu haftanın önemli vurgusunu yapacak olan Yeni Ay, Mars - Satürn kavuşumu ile bir araya geldiği için halletmeniz gereken işlerinizde disiplinli ve çözüm odaklı yaklaşımlar sergilemeniz önemli olacak. 

Mars - Satürn kavuşumu özellikle evlilik, eşinizden gelen maddi gelirleriniz, farklı kaynaklardan size aktarılan krediler, prim, komisyon gelirleri açısından risk taşımakta. Bu alanlarda sorunlar veya çözmeniz gereken durumlar söz konusu olabilir. Ayrıca acil olmadıkça ameliyat veya cerrahi operasyonlar yaptırmamaya gayret edin. 

Çarşamba günü boyunca Ay boşlukta, yani açısız ilerleyecek ve yeni başlangıçlar ve adımlar destek bulmuyor. Önemli işlerinizle ilgili başlangıçlarınızı çarşamba gününe denk getirmeyin. 

Hafta boyunca etkin olacak Venüs - Uranüs açısı ilişkilerinizde ani kararları, radikal adımları veya farklı ilişki arayışlarınızı hayatınıza adapte edebilir. İlişkilerinizle ilgili yürümeyen alanları artık devam ettirmeye bilir veya bu alanlardaki bakış açınızı yeni değiştirebilirsiniz. 

Güzel bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat