Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koçlar 23 - 29 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

6,333
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koçlar 23 - 29 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, hafta başı konuşma, kendinizi ifade etme, satış ve pazarlama tanıtım, maddi konular, finansal işleriniz adına yoğun etkileriniz var. 

Koç burcu haftalık yorum

Bu hafta Ay karanlık fazına doğru ilerlerken, meselelerin gölgedeki yüzüyle daha fazla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu hafta gizli işler, olayların daha önce fark etmediğiniz yönleri aniden hayatınızda öne çıkabilir. 

Çarşamba günü iletişim, çevrenizle kurduğunuz kontaklar, her türlü haberleşme yazılı ve sözlü ifadeleriniz açısından tempolu olacaksınız. 

Çarşamba ve perşembe günleri zihniniz adeta bir makine gibi hiç durmadan çalışarak sizi yorabilir. Duygusal iniş çıkışlara, duygusal alanlarda meseleleri net görememe söz konusu. İlişkinizle ilgili kararları çarşamba gününden itibaren almayın. 

Bu hafta yakın iletişim alanınıza geçen Venüs, duygusal konular başa olmak üzere, sizi birliktelikleriniz, yakın çevreniz, kısa yolculuklarınız ve kısa vadeli planlarınız adına oldukça aktif kılacak. İlişkilerinizin öne çıktığı bir sürece girdiniz. 

Perşembe günü işlerinizi ve yeni başlangıçlarınızı saat 15.00'a kadar halletmeye çalışın. 15.00'dan sona Ay açısız enerjilere geçiyor ki, bu perşembe günü bitimine kadar yeni başlangıçlar ve önemli işlerin ele alınması sakıncalı anlamına geliyor.

Cuma günü gerçekleşecek Yeni Ay, aile ev, emlak konuları, anne ve babanızla ilgili konular, kariyer ve iş alanlarınızda hayatınızda ani gelişmeler verebilir.

Cuma günü Yeni Ay dönemi ayın karanlık evresi nedeniyle , duygusal konular başta olmak üzere önemli kararları hayata geçirmeyin. İkili ilişkilerinizde güç savaşlarına, kimin ilişkide daha baskın olacağıyla ilgili etkilere çabuk geçme eğilimleriniz, ilişkinizde veya ailevi konularda sizi zorlayabilir.

Yeni Ay özellikle emlakla ilgili hayatınıza yeni durumlar, değişiklikler, mecbur kalınan taşınmalar getirebilir. Merkür gerilemesi nedeniyle kontrat ve benzeri imzalara dikkat etmek gerektiğini unutmayın. 

Yeni Ay, ev ve kariyer alanlarınızda hayatınızda dönüşümler verirken, sizin de bu dönüşümlere direnmeniz olası olacak. Olayları güç savaşına çevirmeden ve hemen rekabet etmeye meyil etmeden ele almanız bu hafta önemli olacak.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat