Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koçlar 21 - 27 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

6,121
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koçlar 21 - 27 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, haftanın önemli bir bölümünde iletişim ve dışa dönük etkilerin öne çıktığı enerjiler sizin de günlük koşturmanıza ve çevrenizle iletişime hakim olacak. Özellikle pazartesi öğleden sonradan itibaren salı ve çarşamba öğleye kadar dönemde kendinizi daha rahat ifade ettiğiniz ve haberleşme, kontratlar, anlaşmalar adına daha aktif olduğunuz etkiler ağırlıklı olacak. 

Koç burcu haftalık yorum

İletişim alanınızda bulunan Merkür ile Satürn arasındaki uyumlu açı, bu hafta krediler, bankalar ve komisyonlu işleriniz adına özellikle iş ve benzeri anlaşmalar ve konularda akılcı ve hesaplı hareket etmenize neden oluyor. 

Bu hafta satış, pazarlama, emlak gibi konularda daha akılcı ve sağlam adımlar atma potansiyeliniz hayli yüksek.

Çarşamba, cuma arası ev ve yuvanızla ilgili konuları gündeminize alacak olan enerjiler, özellikle emlak işleriyle uğraşan Koçlar adına destekleyici etkiler veriyor.

Çarşamba gününden itibaren Aslan burcuna geçecek olan Güneş, yaklaşık bir aylık süreçte, ilişkiler ve aşk hayatınızda daha dominant ve kendinizi öne çıkaracağınız enerjiler verecek. Çocuk sahibi iseniz, çocuğunuzla ilgili alanlarda çözmeniz gereken konular, yönelmeniz gereken işler adına da bu süreç toparlama ve düzenleme konularında öne geçiyor. 

Dikkat etmeniz gereken çocuklarla ilgili kararlarda eşinizle beraber hareket etmekte zorlanabilir ve fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Öte yandan duygusal hayatınızda kendi fikirlerinizi diretme ve meselelere tek yönlü bakmaktan uzak olmanız sizi gerginliklerden uzak tutar. Aksi halde sonuç almak zor olacağı gibi, haftanın hız ve akış getiren enerjilerini iyi değerlendirmekten uzak kalabilirsiniz.

Sevgili Koç burcu, hafta sonu pazar günü ile birlikte başlayacak Yeni Ay enerjileri özellikle çocuklar, iş dışı uğraşılarınız yani hobiler, kişisel zevk alanlarınız ile aşk ve ilişkilerde sizi daha yoğun etkilerken, yeni başlangıçlara ve bekleyen durumların akışa geçmesine de vesile olabilir. Yeni Ay etkilerini önümüzdeki hafta daha yoğun yaşayacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat