Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koçlar 16 - 22 Haziran 2014 haftasında neler yaşayacak?

3,692
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koçlar 16 - 22 Haziran 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar, haftanın ilk günleri özellikle pazartesi günü duygusal ve zihinsel iniş çıkışlara açık olacaksınız. 

Özellikle arkadaşlık ilişkileriniz, aile büyüklerinizle ve genel olarak çevrenizle olan diyaloglarınıza dikkat etmekte fayda var. Haftanın ilk günü hedefleriniz, yapmak istediklerinizle ilgili daha endişeli ve karamsar bakış açınız gerginliklerin artmasına neden olabilir. 

Salı günü parasal konularda sert etkiler, maddi alanlarda acele kararlar vermeden, düşünerek hareket etmenizi gerektiriyor. 

Pazartesi ve salı günü stres ve gerginlik sizi her zamankinden daha fazla yorabilir. Olaylar karşısında esnek olamaya çalışın.

Çarşamba günü kendinizi daha tutkulu ve mücadeleci hissedebileceksiniz. Sonuç odaklı olacak, özellikle ev ve işinizle ilgili konularda çözüm odaklı davranacaksınız. 

Hafta ortası çarşamba ve perşembe günleri bilinç altınız hareketli etkiler taşıyacak. Sezgisel davranmaya ve kararlarınızda hislerinizle hareket etmeye meyilli olacaksınız. 

Bu hafta perşembe günü sizin adınıza daha hassas etkiler taşımakta. Perşembe günü ticari bağlantılarınızda, iletişim gerektiren her türlü işinizde yeni başlangıçlar yapmayın ve acele adımlar atmayın. Perşembe günü karmaşık ve zorlayıcı işleri ele almak için sizin adınıza enerjiler destekleyici değil. Günü daha çok rutin konularla geçirin.

Cuma günü burcunuza geçecek olan Ay, Güneş ile oluşturduğu sert açı nedeniyle, üstlerinizle olan iletişimde dikkatli olmanızı gerektiriyor. Önemli görüşme ve toplantılarınızı cuma gününe almayın veya üstlerinizle konuşma tarzınıza dikkat edin. 

Diğer yandan cuma ve cumartesi günü kendinizi ortaya koyma ve dikkat çekme adına iddialı olacaksınız. Hafta sonu hareket halinde olmak size iyi gelebilir. Ancak bu hafta çevrenizle kurduğunuz iletişim son derece önemli. Kendi bildiğinizi okuma ve olayları kendi yöntemlerinizle yönetme eğiliminiz yüksek olacak. Bu nedenle çevrenizden tepki almanız söz konusu. Haftanın sizin adınıza önemli teması ılımlı olmaya ve meseleleri her yönü ile değerlendirmeye çalışmak olmalı. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat