Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koçlar 14 - 20 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

6,832
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koçlar 14 - 20 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

Koç burcu, haftaya toplumsal konular, arkadaşlarınızla ilişkileriniz, maddi beklentileriniz üzerine yoğunlaşarak başlıyor.

Koç burcu haftalık yorumu

Salı ve çarşamba günleri duygusal konular öne çıkıyor. Bu hafta özellikle salı ve çarşamba günleri gökyüzünde su grubunda gerçekleşecek büyük üçgen denilen güzel açı, Koç burcunu daha yaratıcı ve ilişkilerinde duygusal alanlarına dönük kılacak.

Ruhsal konular, sezgisel yaklaşımlar ve durumları sezgilerle fark etme ve hissetme enerjileri de yükseliyor.

Bu enerji salı ve çarşamba günleri ev ile ilgili alanları da öne çıkarırken, hafta ortasına kadar daha hassas ve kırılgan biraz da kendi içinize dönük olabilirsiniz.

Perşembe günü Koç burcuna geçecek olan Ay, daha aktif ve önde olacağınız etkileri de güçlendiriyor. Perşembe ve cuma organizasyonlar için destekleyici olan enerjileriniz, meseleler karşısında sonuç odaklı olmanızı sağlayacak.

Merkür ve Jüpiter bu hafta burç değiştiriyor. Merkür ev ve gayrimenkul konularınızı bu alanlardaki ticari adımlarınızı öne çıkarırken, Jüpiter aslan burcunda önünüzdeki yaklaşık bir yıllık süreçte ilişkileriniz adına yeni gelişmeler verirken, çocuk sahibi olmak isteyen Koçları da destekleyecek.

Cuma günü burç değiştirerek Yengeç?e geçecek olan Venüs, sizi yaklaşık 3 haftalık süreçte ev ve yaşam alanınızla ilgili dekorasyon, yenilenme veya yeni bir ev alma gibi alanlarda daha girişimci yapacak.

Hafta sonu boğa burcunda ilerleyecek olan Ay, hafta sonu boyunca beslenmenize dikkat etmenizi ve açılan iştahınızı kontrol etmeniz gerektiğini de vurguluyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat