Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kocasından benim için boşanacak, ileride beni de aldatır mı?

24,852
kez izlendi
Puan: 4.66 / 5
Detaylı Açıklama

Kocasından benim için boşanacak, ileride beni de aldatır mı?

Kocasından sizin için boşanan bir kadının, kendi ilişkinizde sizi aldatıp aldatmayacağını kimse garanti edemez. Bu, sizin aranızdaki sevginin ne kadar güçlü olduğuna bağlıdır. Ama burada başka bir problem vardır. Bir insanın başka bir insan için bir şey yapması, ileride daha büyük problemlere yol açabilir. 


Örneğin, yurtdışında yaşayan biri ile evlenirseniz ve onu kendi ülkenize getirirseniz, bir takım kavgalarınızda "ben senin için kendi yaşadığım yeri bırakıp buralara geldim, bedeli bu mu olmalıydı?" gibi ithamlarla karşılaşabilirsiniz. Aynı şekilde, sizin için evliliğini bitiren bir kadın, ileride yaşayacağını küçük tartışmalarda bile kadının size, "ben senin için yuvamı yıktım, şimdi gördüğüm muameleye bak" lafı ile karşılaşabilirsiniz. Asıl problem budur. 

Konuşmanız gereken şey, kocasından sizin için değil, kendisi için boşanmasıdır. Çünkü bir boşanma söz konusu ise, mutsuz, yürütemediği bir evliliği var ve siz de bunun içine girmişsiniz. Bana kalırsa, kendinizi biraz geri çekin, onun boşanmasını bekleyin ve o boşandıktan sonra durumu değerlendirin. ,

Evli kadınların neden daha çekici geldiğini öğrenmek istiyorsanız, izleyin: Evli kadınlar neden daha cazip geliyor?

Boşanma aşamasında kendi kendinize düşünmeniz gereken bir konu daha var. Belki de kocası olduğu için size cazip geliyor bu kadın. Boşandığı zaman belki aynı cazibede olmayacak ve belki de siz ondan soğuyacaksınız. Bu nedenle aldatmayı düşünmek, kocasından boşanan kadın beni de aldatır mı? diye sormak ve bununla günlerinizi zehir etmek yerine içinde bulunduğunuz durumu değerlendirin ve ona da sizin için deği, kendisi için boşanması gerektiğini söyleyin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat