Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor?

956
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor?

Sevgili Koç burçları ve yükselen Koçlar,

2017 yılının ilk haftası etkili olacak Merkür gerilemesi sizin kariyer alanlarınızda gerçekleşiyor ki Ocak ayının ilk yarısı kariyer ve iş alanlarınızda ticari konularda önemli anlaşmalar ve organizasyonlar adına beklemek, imza türü işlerinizi 10 Ocak'tan itibaren devreye almak daha doğru olacaktır. Bu yılın ikinci Merkür gerilemesi 9 Nisan - 3 Mayıs arasında burcunuzda gerçekleşecek. Önceden başlayan ve ilerlemeyen iş alanları, daha önce yaptığınız bir iş görüşmesi veya iş kontaklarının yeniden aktive olabileceği bu süreçte yeni bir işe başlama, işinizi yapılandırma uygun değil. 

2017 yılı maddi konularda yılın ilk ayları mesleki ve kariyer konularında yeni yapılanmalar, iş değişiklikleri veya farklı alanlarla ilgili çalışmalar yapmanız nedeniyle temkinli ilerlemeniz gereken zamanlara işaret ediyor. Özellikle Nisan ayını etkileyecek Merkür gerilemesi sizin kendinizi yeniden yapılandırmanız için fırsatlar verirken, ilerlemek ve yeni konulara geçmek için beklenmesi gerektiğine de işaret etmekte. 

Kariyer ve iş alanlarınızın turizm, otelcilik, yurtdışı bağlantıları, uluslararası konular, ithalat, ihracat, hukuksal konular, eğitim veya akademik çalışmalar, yayıncılık gibi bağlantıları varsa bu yıl önemli tecrübeler elde etmeniz ve sonuçları uzun vadeye yayılacak durumlar yaşamanız olası. Ancak bu alanlarda elde edeceklerinizi ancak uğraşarak ve çok çalışarak yapabilmeniz de söz konusu. 

Sevgili Koç burçları,

2017 yılında önemli iş kararlarınızı, yatırım planlarınızı, büyük çaplı proje çalışmalarınızı veya uluslararası işlerinizi, ortaklı her türlü iş ve ticari bağlantınızı 12 Eylül sonrası Jüpiter ortaklı alanlarınıza geçtikten sonra çok daha rahat şekilde sonuçlandırabileceksiniz. 2017 Eylül'e kadar olan döngüde uğraşılarınızın, mücadelenizin sonucunu hemen almanız veya iş konularında genel olarak sonuç almanız kolay olmasa da bu durum sizi üzmesin, zira 12 Eylül'den itibaren ortaklı alanlarınızla, proje çalışmalarınızı desteklemeye başlayacak Jüpiter, iş konularında yeni teklifler almanıza ve fırsatlar yakalamanıza neden olabilir. Hukuksal işleriniz adına da yine Eylül ayıyla başlayan döngü şansın yanınızda olmasına destek verecek.  

Temmuz ayında para alanınıza geçecek olan Venüs, maddi konularda fırsatlar elde etmenize destek olurken, parasal girişleriniz, alacaklarınızın tahsil edilmesi gibi parasal konularda yaz ayları bilhassa Temmuz ve Ağustos döngüsü güzel gelişmeler söz konusu olabilir. 

Hint Astrolojisinde kadersel gezegenler olarak adlandırdığımız Rahu ve Ketu bu sene 9 Eylül'le birlikte yer değiştiriyor ve Ketu sizin adınıza kariyer alanınıza yerleşmiş oluyor. Ağustos'un son haftası ve Eylül ayı boyunca kariyer alanınızda riskli adımlar destekli değil. Özelikle gayrimenkul alanlarında yatırım planlarınız varsa Ağustos ve Eylül aylarını iyi planlamanız ve riskten uzak durmanız yerinde olacaktır. 9 Eylül'den itibaren yıl sonuna kadar döngüde ise iş alanlarınızda planlı olmak, gerçekçi hedefler belirlemeniz faydanıza olacaktır. 

Bu sene Eylül'e kadar olan döngüde girişimler ve benzeri ataklarınızı planlamaya ve Eylül'den itibaren de yürüttüğünüz işleri iyi organize etmeye yönelmelisiniz. 2017 yılında girişimci yönünüz tetiklenirken, bilmediğiniz, anlamadığınız alanlara geçmemek, emin olmadığınız veya başında duramayacağınız işlere girmemeniz yerinde olacaktır.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat