Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

10,390
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar,

Ocak 2016 çok hareketli geçti. Bu, Koç burcu için de aynı şekilde oldu. Haritanızın en tepe noktasında Merkür retrosu bulunuyordu. İş temponuz da artmıştı. Şubat ayında, özellikle Şubat'ın ilk haftası bu tempo devam edecek.

Venüs 17 Şubat'a kadar kariyer alanınızda ilerleyecek. Özellikle ilk haftasında yoğun olacaksınız ancak bunun avantajlarını da göreceksiniz. Bir şeyler için çok çalıştınız, yoruldunuz ancak artık bazı şeyleri hayata geçirme, düzene oturtma imkanı bulacaksınız. Bu dönemde işleri yoluna koymak adına üstlerinizden de destek alacaksınız. Koç burçları için kariyer alanınca şanslı bir dönem başlıyor diyebiliriz.

Güneş Kova burcunda ilerliyor. Kova burcu sizin için son derece dost enerjiler gönderen bir burç. 19 Şubat'a kadar Güneş Kova burcunda olacak, sonrasında yeni ay enerjisi ile pozitif destekleneceksiniz. Güneş'in, Balık burcuna geçişiyle birlikte biraz dinlenip, gözlemek istiyorum diyeceğiniz bir süreç başlayacak.

Merkür kariyer alanınızda ve 14 Şubat'ta Kova burcuna geçecek. Aşk olarak da keyifli ve hareketli bir ay sizin için. Özellikle Kova yıldızları aşk konusunda da motivasyonunuzu arttıracak. 

Yönetici gezegeniniz Mars Akrep burcunda ilerliyor ve bütün ay boyunca da orada olacak. Mücadele ve eforunuz, kaynak arttırmak adına önemli girişimleriniz bu ay ön planda. 22 Şubat'ta dolunay yaşayacaksınız ve bu Başak burcunda olacak. Günlük temponuz, rutininiz bu alanda etkili olacak. Yenilik gelebilir, temponuza ara vermek isteyebilirsiniz. Dolunay zamanında kendinize vakit ayırın, sağlıklı beslenmeye dikkat edin. 

Genel olarak ay hareketli, güzel ama Ocak'tan ayında enerjisi son derece pozitif yönde olacak. 9 Eylül'e kadar Jüpiter'i günlük hayatınızla ilgili alanda misafir ediyorsunuz. Bu yüzden oradaki yoğunluk hemen bitiyor değil.

Bir sonraki ayda görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat