Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu Ocak 2016'da neler yaşayacak?

13,307
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu Ocak 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar, 

Bu ay son derece hareketli bir ay. 5 - 26 Ocak tarihleri arasında kariyer alanınızda bir Merkür retrosu olacak. Retro sürecinde geçmişten gelen ilişkileriniz, özellikler kariyer alanındaki arkadaşlarınızdan, eski iş bağlantılarınızdan haberler gelebilir. Bu dönemde araştırmacı yanınız da ortaya çıkacak. Bir iş arama sürecindeyseniz çok avantajlı bir dönemdesiniz. Çünkü retro süreci araştırma ve iletişim anlamında size kuvvet veriyor. Bu dönemde beklediğiniz bazı haberler de gelebilir. Fakat Merkür, haritanızda sadece iletişim değil, günlük temponuzu da yönetiyor. Bu dönemde özellikle üstlerinizle ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısınız. 

Ocak ayında retro dışında yönetici gezegeniniz Mars 3 Ocak'ta Akrep burcuna geçiş yapacak. Haritanıza baktığımızda hem yönetici gezegeninizin hem de Merkür retrosunun gösterdiği, ağırlıkla kaynak oluşturma, kaynak yaratma süreçlerine girmeniz gerektiği üzerine. Ne mutlu ki, bu dönemde avantajlısınız. Sizi zorlayan, günlük hayatınızı ya da iş hayatınızı zorlayan bazı durumları çözmek adına olumlu bir süreçtesiniz. Bu anlamdaki arayışlarınızı sonuçlandırma yönünden bu dönemi kullanabilir, yeni çözüm arayışlarına girip bunları gerçekleştirebilirsiniz.

Venüs, 23 Ocak'a kadar size son derece iyi destekler de getiriyor. Satürn de dost burcunuz Yay burcunda. İlişkilerinizdeki bazı önemli durumlara, sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz. Venüs size 23 Ocak'a kadar seyahat fırsatları getiriyor.

Ayın geneline baktığımızda 10 Ocak önemli bir tarih. Çünkü Oğlak burcunda bir yeni ay olacak. Bu yeni ay özellikle kariyer alanınızdaki konularda bir tetiklenme gerçekleştirecek. Aynı zamanda bu süreç Merkür retrosuna geldiği için özellikle teklifler konusunda araştırmacı da olsa asıl karar aşaması için biraz beklemeniz tavsiye ediliyor. 

Ayı kapatırken 20 Ocak'ta Güneş Kova burcuna geçiyor. Bu size pek çok desteği getirecek. Güneş'in de sayesinde maddi desteğiniz olacak.

24 Ocak'ta önemli bir dolunay var. Aslan burcunda gerçekleşecek. Bu, sizin motivasyon arama, kendi enerjinizi yükseltme anlamında etkiler var. Özellikle çocuklar, aile, aşk hayatı anlamında hem sizin beklentileriniz artabilir, hem de çevrenizin. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat