Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu Haziran 2015'te neler yaşayacak?

8,497
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu Haziran 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, 5 Haziran'dan itibaren burç değiştirerek aşk alanınıza geçen Venüs sizi ay boyunca ilişkiler, duygusal konular, aşk alanlarınızda destekliyor. Yeni bir ilişki yaşamak, devam eden ilişkinizi romantik ve eğlenceli bir havada sürdürmek adına haziran ayı sizi aşk ve ilişkilerde cesur ve atak kılacak. Venüs, 5 Haziran'dan itibaren maddi alanlarınız ve parasal konularda güzel fırsatlar getirecek. Bu ay aşk ve para açısından verimli etkiler içindesiniz. 2 Haziran'da gerçekleşecek Dolunay, seyahat, gezi, yurtdışı konuları, eğitim işleri, hukuki konularda bekleyen veya duran konuları hızlandırabilir. 16 Haziran'daki Yeni Ay ise yakın çevreniz, kısa seyahatler, kardeşler, arkadaşlar, eğitim konularıyla ilgili girişimlerinizi düzenleme fırsatı getiriyor. 


Bu ay, eğitim, seyahatler, hukuki konularla, girişimleriniz, çevrenizle kontaklar açısından temponuz hızlı olacak. Aşk alanlarında ise hayli hareketli olacaksınız. 15 Haziran'dan itibaren rötardaki Satürn tekrar Akrep burcuna dönüyor ki 15 Haziran'dan itibaren 19 Eylül'e kadar tekrar Akrep burcunda konaklayacak gezegen, bu süreçte özellikle 1 Ağustos'a kadar bankacılık işleriniz, krediler ve farklı kaynaklardan beklediğiniz maddi alacak ve beklentileriniz adına sizi bir süre durdurabilir. 

Bu ay Venüs'ün parasal konularda sizi desteklemesiyle fırsatlara açıksınız ancak 15 Haziran itibaren özellikle gelir gider dengenize ve bankacılık işlerinize özen gösterin. Ayrıca vergi borçlarınız, kredi borçlarınız adına 15 Haziran'dan itibaren sürpriz durumlar söz konusu olabilir, tedbirli olun. 21 Haziran'da Güneş'in ve 24 Haziran'da Mars'ın gayrimenkul ve ev alanlarınıza geçmesiyle ev, yuva alanlarınızda ayın son 10 günü dikkatli olun. Aile içi gerginliklere açık olacağınız bu süreçte, ev alımı, taşınmalar adına hareketli olabilirsiniz. Ancak özellikle 24 Haziran'dan itibaren evinizde suyla ilgili sorunlara ve genel olarak da tesisat problemlerine karşı uyanık olmanızda fayda var. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. 

Sevgili Koç burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim. Sevgi ile kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat